Page 4 of 19

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 13:41 07. Jun 2010
by zachy
Ravangorn rikal, ze nektere igredience maji spatny pocet kladnych efektu tusim ze treba vyhonek popinaveho slahounu má napsano snad 3, ale ve skutecnosti ma 4 jestli si pamat8uju

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 22:00 07. Jun 2010
by Prometheus
DenGrasse wrote:Nic takového jsem nikdy nepozoroval. Neměl ten boss třeba dispelující schopnost při zásahu?

Urcite nie.A nestalo sa mi to len z tym jednym bossom.Nechcel som to sem pisat kym si to poriadne neoverim.Odskusal som to aj na ostatnych NPC. Je to tak... ucinok lekvaru sa vytrati okamzite po tom ako dostanem zasah.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 17:17 08. Jun 2010
by zachy
nekombinoval jsi nahodou treba Bob a bosi? jejich efekty se tusim vyrusi

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 20:04 08. Jun 2010
by Prometheus
Nie.Ucinok zmizne az po tom ako dostanem ten zasah.
Keby sa mal ucinok anulovat pozitim ineho lekvaru, padlo by to hned ale v tomto pripade sa tak stane az pri zasahu od protivnika.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 23:18 08. Jun 2010
by DenGrasse
A nebylo na tý situaci něco zvláštního? nebyls v proměně nebo tak? Když tak zkus dodat log, ať vidíme co se děje, jinak je to težko hledat kde je chyba.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 23:57 08. Jun 2010
by Prometheus
No hram menavca :D V boji som vzdy premeneny ale v logu sa nic neukaze.
:? Teraz si ma zneistil... mrknem sa este na to. Ale vravim, kym som to sem napisal overil som si to na viacerich NPC.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 00:25 09. Jun 2010
by DenGrasse
je možný že je to nějakej speciální bug u měňavce... já jsem to nikdy nepozoroval,a le je pravda že jsem to zvlášť nezkoumal. ať někdo prosím udělá ve hře pokus.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 17:17 09. Jun 2010
by zachy
No neverim svym ocim :) fakt :) kdyz mě zasáhli tak mi bosi opadl a to by měl ještě působit :roll:

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 07:47 14. Jun 2010
by Prometheus
Takže... Účinok lektvaru BOSI nepadne hneď po zásahu.BOSI dáva aj bonusové HP a účinok opadne okamžite po tom ako vás protivník svojim dmg. pripraví o tieto HP. Keďže bonusové HP niesu nejak extra vysoké, prídete o ne takmer vždy už pri prvom zásahu.Preto som si najprv myslel že účinok sa stráca po tom ako dostanete zasah od protivníka ale ono je to proste nejak naviazané na tie bonusové HP.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 16:14 14. Jun 2010
by DenGrasse
Dáno kucikovi do úkolníčku k opravě, podívá se na to až bude mít čas. Nebo nám řekne, že je to tak správně... :mrgreen:

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 10:22 15. Jun 2010
by kucik
Fajn. Oddělim ty efekty.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 22:27 04. Aug 2010
by zachy
nevím jestli to tu už někdo psal, ale 2 efekty nic nedělají:
prt - dělá totálně prd :)
kama - udělá jen hezkej efekt

obě jsou na vyšších % kat. tak by mě zajímalo jestli jsem něco přehlédl nebo jestli to je chyba

EDIT: aha Prometheus to už psal. tak připomínám ještě THU

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 00:27 08. Sep 2010
by zachy
XP se u alchymie průběžne neukládají a pokud dojde k pádu serveru a mezitím se nepoužije na konci práce "Řemeslnický deník" (nevim jestli na to má taky vliv relog postavy), XP se ztratí a může dojít při vracení XP k nedorozumění.

uvařil jsem 11 flašek a ani jednou se neobjevila hláška "Craft XP byly uloženy do databaze !" jak to je u ostatních craftů pokaždé, kdy si postavička odpočine (=10 kroků).

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 01:43 09. Sep 2010
by Tashara
Mam dotaz na lektvar lel, pri vypiti se mi v combat logu napise hlaska conflict 27. Je to spatne uvareny lektvar, nebo co to znamena? U jednoho lektvaru se mi dokonce napsalo tech konfliktu vic, tusim 4 ruzna dvojciferna cisla.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 06:53 09. Sep 2010
by Urlraen
Tashara wrote:Mam dotaz na lektvar lel, pri vypiti se mi v combat logu napise hlaska conflict 27. Je to spatne uvareny lektvar, nebo co to znamena? U jednoho lektvaru se mi dokonce napsalo tech konfliktu vic, tusim 4 ruzna dvojciferna cisla.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... wrapheader
Ty čísla jsou označení efektů, které tu ruší.