Page 4 of 11

Re: Vánoce....

Posted: 09:32 24. Dec 2010
by Miell
Také Všem přejeme hezké svátky a šťastný nový rok! :D

Re: Vánoce....

Posted: 11:05 24. Dec 2010
by Theogil I
Všem přejeme šťastné a veselé Vánoce a hlavně klídek a pohodičku pro těch pár dní volna. Theogil a Awadar
vánoce.jpg

Re: Vánoce....

Posted: 13:57 24. Dec 2010
by venomeq
Jůůůůůůůůů toho draka chcu taky v ponožceeeeeeee!!!! xD
Taky všem pěkné vánoce,spoustu dárků,štěstí a hlavně lásky :o)

Re: Vánoce....

Posted: 13:59 24. Dec 2010
by Shaman88
Taky přeji krásné Vánoce, bohatého Ježíška, a vše nejlepší do nového roku.

Re: Vánoce....

Posted: 14:43 24. Dec 2010
by Sobik
Všechno nejlepší, Thalie. :D

Re: Vánoce....

Posted: 16:36 24. Dec 2010
by Prdovous
Muhehe, sice s malým zpožděním, ale jestli se tu najde nějakej pohan, tak přeju příjemně prožitej Alban Arthan/Yule/whatever a ať se vyhnete tomu šílenství, který se tu kolem děje :)

Re: Vánoce....

Posted: 16:54 24. Dec 2010
by Sielencer
Taktéž se přidávám ke přání prožití poklidných Vánoc plných krásných prožitků s nejbližšími :mus_13:
Hlavně to nepřežentě s alkoholem a pozor na kosti :wink:

Re: Vánoce....

Posted: 17:45 24. Dec 2010
by efu_redo
žádám vás o odřezání spodních větví vašeho stromku ( keři ) , abych si neodřel prdel, až vám pod něj půjdu nasrat, ježíšek redo. :twisted:

Re: Vánoce....

Posted: 18:58 24. Dec 2010
by Práček
Taky přeji štastné svátky vánoční a supr ježíška ....


Santa je pro drowy 8)

Image

Re: Vánoce....

Posted: 21:32 24. Dec 2010
by Urlraen
Taky přeju pěkný svátky :)
http://www.youtube.com/watch?v=3iq1eNEsnUc&feature=fvst s písničkou na rtech :)

Re: Vánoce....

Posted: 21:41 24. Dec 2010
by Pajule
Práček wrote:Taky přeji štastné svátky vánoční a supr ježíška ....


Santa je pro drowy 8)

Image
to je GRINČ?!:D nebo ne?:D připomíná mi ho

Re: Vánoce....

Posted: 23:42 25. Dec 2010
by Molly23
Drahý Ježíšku, příště musíš přinést větší láhev medoviny. Ta co jsi přinesl letos byla moc malá (Asi na 15minut). Štastné a veselé všem!

Re: Vánoce....

Posted: 21:18 08. Dec 2011
by xpm335
Všechno nejlepší k vánocům , přeju všem Crafterům hodně expů do craftu a zakázek :D a všichni ostátní...no veselý vánoce
:D

Re: Vánoce....

Posted: 22:07 08. Dec 2011
by Bahnak
Jojo, už se to opět blíží!!!
Hodně XPů, málo průserů, nějaké ty itemy pod placeblem stromečku, svařák u Krkovičky a koledu u drowů v žaláři, to vše vám přeje Bahňák.

Re: Vánoce....

Posted: 22:21 08. Dec 2011
by Pajule
iritujete, času je dost - já vám přát ještě nebudu nemam ani PFku ojoj :wall: