Page 4 of 4

Re: Bez duvodu utok ?

Posted: 01:39 31. Dec 2009
by Pajule
bojovnííci já bych nechala harfeníky jenom bo ten tu neni ani jeden :D

Re: Bez duvodu utok ?

Posted: 03:56 31. Dec 2009
by Sapal
Pajule wrote:bojovnííci já bych nechala harfeníky jenom bo ten tu neni ani jeden :D
Jo. Až budu 8. level "Nic", tak si vemu prestižku Harfeníka. :D

Re: Bez duvodu utok ?

Posted: 11:18 31. Dec 2009
by Pajule
jééé to mi udělkáš radost :mrgreen: :oops: :twisted:

Re: Bez duvodu utok ?

Posted: 19:32 31. Dec 2009
by artaxas
Krata wrote:já bych zrušil úplně všechno a nechal jen bojovníky, pak by se konečně omezili tyhle blbý kecy :)
jen si dělejte ve flamu srandu, dobře víš že tady jakkákoliv prdel není na místě. za chvíli by s tím zrušením devastu přišel někdo po mě! :mrgreen:

Re: Bez duvodu utok ?

Posted: 23:26 31. Dec 2009
by Necrooo
sendys wrote:Cairone tam ted neslo o tu zbroj ale o upravene veci v Toolu kdyby si to poradne cet je to tam napsane ze slo o upravene veci :)nadale pokud vim to co jsme popsal po druhe uz neni zcela podle pravidel moje chyba ze zezacatku jsem to napsal tak jak jsem to napsal a nadale kdyz uz omezujete hranicare v tom pripade omezte i mile mnichi ten si tam prijd v invu dvakrat bouchne a ma kuzy :) prakticky to same jako kdyz ja si ji ochocim
Na to bych ti řekl jedno. Mám zaklínače. Mám smrtící kouzla a některé bosse maj imky nebo vysoke hody. A co. Nemohu být Bůh abych vše zabil jen mávnutím prstu.
Prostě víš jak, některé věci se dějí a nic s tím nenaděláme. Prostě to tak ber.
Ps. Možná kdyby sis nestěžoval na foru, bo to nepostoval, tak by bossove nedostali imky na tvé ovládnutí :wink:
Ps. Každá akce vyvolá nějakouu reakci.

Ps. Šťastnej Novej rok. Pijte. Milujte se a buďte v pohodě. 8)