Re: Bez duvodu utok ?
Posted: 01:39 31. Dec 2009
bojovnííci já bych nechala harfeníky jenom bo ten tu neni ani jeden 
Jo. Až budu 8. level "Nic", tak si vemu prestižku Harfeníka.Pajule wrote:bojovnííci já bych nechala harfeníky jenom bo ten tu neni ani jeden
jen si dělejte ve flamu srandu, dobře víš že tady jakkákoliv prdel není na místě. za chvíli by s tím zrušením devastu přišel někdo po mě!Krata wrote:já bych zrušil úplně všechno a nechal jen bojovníky, pak by se konečně omezili tyhle blbý kecy
Na to bych ti řekl jedno. Mám zaklínače. Mám smrtící kouzla a některé bosse maj imky nebo vysoke hody. A co. Nemohu být Bůh abych vše zabil jen mávnutím prstu.sendys wrote:Cairone tam ted neslo o tu zbroj ale o upravene veci v Toolu kdyby si to poradne cet je to tam napsane ze slo o upravene veci :)nadale pokud vim to co jsme popsal po druhe uz neni zcela podle pravidel moje chyba ze zezacatku jsem to napsal tak jak jsem to napsal a nadale kdyz uz omezujete hranicare v tom pripade omezte i mile mnichi ten si tam prijd v invu dvakrat bouchne a ma kuzyprakticky to same jako kdyz ja si ji ochocim