Page 4 of 6

Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010

Posted: 21:41 26. Jan 2010
by Lord_Berserk
priletim na koberci na 100pro

Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010

Posted: 21:44 26. Jan 2010
by Modrovousice
Lord_Berserk wrote:priletim na koberci na 100pro
škoda že nejedu, to bych docela chtěla vidět :D

Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010

Posted: 22:43 26. Jan 2010
by Krata
každopádně doufám že dorazí víc nečekaných hostů.. 8 lidí fakt mrzí, stydte se! Sraz je jednou za půl roku a ještě na něj nejedete

Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010

Posted: 23:22 26. Jan 2010
by Pajule
HAHAHAHA hodim po tobě cihlu ;) kdyby se to holt nevytelilo díky tej pitomej zimě..mohla sem přijít :(

Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010

Posted: 09:49 27. Jan 2010
by nomis_b
chapu lasku ke zviratum, ale byt NONSTOP se psem Pajky... to teda nevim no.. co delas v noci ? to ses vzhuru, kdyby se zacal prevalovat?

Kdyz uz ses u te Plzne, tak bych se tam aspon na pul hodky stavil a nechal psa hlidat treba rodice..

Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010

Posted: 11:10 27. Jan 2010
by kucik
Pajule, opravdu nikdo určitě nečekal, že by jsi zaopakovala svou obvyklou fintu a na poslední chvíli řekla, že nepříjdeš :D

Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010

Posted: 11:14 27. Jan 2010
by Rejty
Klasický výmluvy! Holt musíme počkat, až Pajky vyroste, aby ji rodiče pustili... :mrgreen:

Re: MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010

Posted: 15:18 27. Jan 2010
by Pajule
bla bla bla :D náhodou já sem velká dost :D až sem byla dneska sejmutá :D ... jo nomisi víš jakou má cenu?:D pche mega moc velkou a má o fakt hnusný ;) třeba budu mít ankonec otřes mozku a kdo ví :D je zima!pajky má spánek ;)

joo a edit jo : JÁ sem na minulém sraze byla dýl než ty Rejty HAHAHAHAHA! teda aspon myslim,že to byl ten minulej :D

Re: MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010

Posted: 15:51 27. Jan 2010
by Rejty
Myslíš ty ,,minulý", na kterejch si nebyla určitě? :mrgreen:

Re: MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010

Posted: 16:12 27. Jan 2010
by Krata
ne pajky rejty byl dýl, později se fotil s Dido a to ty už si tam nebyla... myslim :D

Re: MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010

Posted: 16:25 27. Jan 2010
by Pajule
no nevim já přišlaa rejty odcházel :D

Re: MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010

Posted: 22:31 27. Jan 2010
by laty
Hraju krátce(resp. dva a půl roku skoro pravidelně každý tři měsíce jeden dva tejden ve hře.Pak dvouměsíční flám a měsíc regenerace) a když tak povětšinou z insomnie sám v ranních hodinách,ale láká mě to.Docela rád bych si prohlídnul Berserkra co mi hned první den na Thalii znásilnil postavu(pochybuju,jestli pamatuje,ale na mě to trvalý "šrámy" zanechalo :lol:,krásně záhráno),zdejší flamery(forum pravidelnej večerníček,tak by se mi hodilo přiřadit si k účtům i xichtíky:)),vejka,slečny(slečnu?Taky mám pocit,že něco na způsob lesbickýho sexu s mou nevinnou paladinkou KDYSI byl:)) a samozřejmě team:).Otázka ale je,jestli by jste na mě byli zvědaví...

Re: MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010

Posted: 22:57 27. Jan 2010
by Krata
ty se ptáš? Samozřejmě poznáme rádi jakýkoliv xicht Thalie :D

Re: MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010

Posted: 23:03 27. Jan 2010
by Pajule
Rejty wrote:Myslíš ty ,,minulý", na kterejch si nebyla určitě? :mrgreen:

byla sem an jednom před no ted už vlastně skoro čtyrma rokama to byl prnvía to sem byla fakt škvrně :D to bylo ješě ěkdy za dob řped wipem a nedávno po milion letech na tom minulém vííš náhodoua tys byl nemocnej! :twisted:


edit: jo bylo to v Zachovi a možná ybch ještě i vyjmenoala kdo tam všechno byl! :mrgreen:

Re: MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010

Posted: 23:58 27. Jan 2010
by Rejty
Sem tě viděl a hned jsem z toho onemocněl! A poslední to nebyl...