Page 4 of 6
Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 21:41 26. Jan 2010
by Lord_Berserk
priletim na koberci na 100pro
Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 21:44 26. Jan 2010
by Modrovousice
Lord_Berserk wrote:priletim na koberci na 100pro
škoda že nejedu, to bych docela chtěla vidět

Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 22:43 26. Jan 2010
by Krata
každopádně doufám že dorazí víc nečekaných hostů.. 8 lidí fakt mrzí, stydte se! Sraz je jednou za půl roku a ještě na něj nejedete
Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 23:22 26. Jan 2010
by Pajule
HAHAHAHA hodim po tobě cihlu

kdyby se to holt nevytelilo díky tej pitomej zimě..mohla sem přijít

Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 09:49 27. Jan 2010
by nomis_b
chapu lasku ke zviratum, ale byt NONSTOP se psem Pajky... to teda nevim no.. co delas v noci ? to ses vzhuru, kdyby se zacal prevalovat?
Kdyz uz ses u te Plzne, tak bych se tam aspon na pul hodky stavil a nechal psa hlidat treba rodice..
Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 11:10 27. Jan 2010
by kucik
Pajule, opravdu nikdo určitě nečekal, že by jsi zaopakovala svou obvyklou fintu a na poslední chvíli řekla, že nepříjdeš

Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 11:14 27. Jan 2010
by Rejty
Klasický výmluvy! Holt musíme počkat, až Pajky vyroste, aby ji rodiče pustili...

Re: MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 15:18 27. Jan 2010
by Pajule
bla bla bla

náhodou já sem velká dost

až sem byla dneska sejmutá

... jo nomisi víš jakou má cenu?:D pche mega moc velkou a má o fakt hnusný

třeba budu mít ankonec otřes mozku a kdo ví

je zima!pajky má spánek
joo a edit jo : JÁ sem na minulém sraze byla dýl než ty Rejty HAHAHAHAHA! teda aspon myslim,že to byl ten minulej

Re: MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 15:51 27. Jan 2010
by Rejty
Myslíš ty ,,minulý", na kterejch si nebyla určitě?

Re: MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 16:12 27. Jan 2010
by Krata
ne pajky rejty byl dýl, později se fotil s Dido a to ty už si tam nebyla... myslim

Re: MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 16:25 27. Jan 2010
by Pajule
no nevim já přišlaa rejty odcházel

Re: MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 22:31 27. Jan 2010
by laty
Hraju krátce(resp. dva a půl roku skoro pravidelně každý tři měsíce jeden dva tejden ve hře.Pak dvouměsíční flám a měsíc regenerace) a když tak povětšinou z insomnie sám v ranních hodinách,ale láká mě to.Docela rád bych si prohlídnul Berserkra co mi hned první den na Thalii znásilnil postavu(pochybuju,jestli pamatuje,ale na mě to trvalý "šrámy" zanechalo

,krásně záhráno),zdejší flamery(forum pravidelnej večerníček,tak by se mi hodilo přiřadit si k účtům i xichtíky:)),vejka,slečny(slečnu?Taky mám pocit,že něco na způsob lesbickýho sexu s mou nevinnou paladinkou KDYSI byl:)) a samozřejmě team:).Otázka ale je,jestli by jste na mě byli zvědaví...
Re: MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 22:57 27. Jan 2010
by Krata
ty se ptáš? Samozřejmě poznáme rádi jakýkoliv xicht Thalie

Re: MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 23:03 27. Jan 2010
by Pajule
Rejty wrote:Myslíš ty ,,minulý", na kterejch si nebyla určitě?

byla sem an jednom před no ted už vlastně skoro čtyrma rokama to byl prnvía to sem byla fakt škvrně

to bylo ješě ěkdy za dob řped wipem a nedávno po milion letech na tom minulém vííš náhodoua tys byl nemocnej!
edit: jo bylo to v Zachovi a možná ybch ještě i vyjmenoala kdo tam všechno byl!

Re: MINI zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 23:58 27. Jan 2010
by Rejty
Sem tě viděl a hned jsem z toho onemocněl! A poslední to nebyl...