Page 4 of 5
Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 20:56 04. Feb 2011
by kucik
Ano, mluvim o tom prvnim. S tim půlrokem jsem se překouk, ale pořád je to až po spuštění craftu. Ten jsme s melvikem startovali na jaře.
Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 14:45 05. Feb 2011
by monstera
zachy wrote:Co se ti nelíbí na aktualni podobě craftu?
Je toho hodně - novej systém používání kamenů ve zlatnictví a v krejčovině, míchání kovů v kovařině a plechařině, nedodělaná truhlařina - štíty, pomalost, ceny výkupu, jednoduše už mne jako původně převážně kraftera kraft nebaví....
Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 10:52 08. Feb 2011
by Krata
Prasokralik wrote:Dal jse ano, protože je mi jasné že tahle ankteta stejně nic neovlivní (přeci jen nezaložil ji nikdo z těch, kteří mají na chod modulu vliv) a nějaký výmaz postav to je mi uplně ukradený, já se vyexpím opět velice rychle a co ostatní, to je mi uplně ale uplně šuma fuk.
[jízlivost]Ale jo klidně to vyvajpujte, aspoň ty trvalky co tu hrajou pár let budu moct posílat do podsvětí, protože přijdou o všechno co si tu nahráli a lidi jako já to naexpí za pár dní zpět

[/jízlivost]
at žije RP co?

tohle tvrzení mě pobavilo: "wipe mě neštve, já to doexpim..."
Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 12:17 29. Dec 2011
by Kiri
monstera wrote:Mě se nelíbil aní ten první, stále tvrdím, že před ním bylo lépe....
Recht clovece mas

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 13:32 29. Dec 2011
by marii
Popravde..je mi to nejak sumak,kdyby byl wipe...Nejak lip se mi hravavalo pred wipem.
Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 14:17 29. Dec 2011
by jachyra
Podľa mňa - ak by prišiel wipe a prišla by som o svoju ročnú postavu, IC vzťahy, rodinu, klan ... asi by som niečo rozmlátila

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 14:33 29. Dec 2011
by Molly23
Wipe by se musel okecat nějak... aspon doufám, řekněme posunem v letech! Moje Vil je elfka... dlouhověkost... hmmm dobře, klidně Wipe, ale chci zpátky level, peníze na výbavu a šlechtický titul, který si za tu dobu Vil jistě vysloužila popřípadě členství v elfí radě starších... JO a sochu na náměstí v Karathě.

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 14:39 29. Dec 2011
by Derken-
Tak to by byl wipe o ničem

Mě by se wipe líbil, protože mě strašně baví to "soutěžení", kdo zvládne co rychleji.

A kromě týdeního soutěžení na K1 jsem ho nikdy nezažil

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 14:43 29. Dec 2011
by Desmond
Tak nějak nechápu smysl "znovuotevření" téhle diskuze. Poslední příspěvek před Kirim byl z 8. února.
Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 14:46 29. Dec 2011
by Molly23
Nudíme se, nemáme kde spamovat

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 14:47 29. Dec 2011
by Derken-
Desmond wrote:Tak nějak nechápu smysl "znovuotevření" téhle diskuze. Poslední příspěvek před Kirim byl z 8. února.
Výsledek té ankety bude stejně bezpředmětnej jako předtím, takže je to jedno ne?

A proč by se nemohli vyjádřit lidi, kteří se ještě nevyjádřili?
Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 14:56 29. Dec 2011
by Desmond
Derken- wrote:
Výsledek té ankety bude stejně bezpředmětnej jako předtím, takže je to jedno ne?

A proč by se nemohli vyjádřit lidi, kteří se ještě nevyjádřili?
To máš asi pravdu, ale tohle trolovací vlákno mi spíš přijde jako facka do tváří hráčů, kteří ještě teď špatně nesou wipe do novýho věku. Žádný nový wipe se nechystá a tak mi přijde zbytečný tancovat na hrobech těch co psali podstatnou část historie Thalie

.
Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 15:03 29. Dec 2011
by -RoF-
Desmond wrote:....
Že to vlbec řešíš, je to jen provokace hráče, který očividně přišel rýpat na forum Thalie

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 15:04 29. Dec 2011
by jachyra
*začne tlieskať ručičkami a tancovať na stolčeku*
HURAAA takže sa nemusím obávať ďalších 2 rokov craftenia úúúplne dookola

asi by ma šľahlo zase robiť kompletku nanovo, keď som ju konečne dokončila! VIVAT PSYCHO CRAFTEROVI
Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 16:57 29. Dec 2011
by -darkvision-
jachyra wrote:*začne tlieskať ručičkami a tancovať na stolčeku*
HURAAA takže sa nemusím obávať ďalších 2 rokov craftenia úúúplne dookola

asi by ma šľahlo zase robiť kompletku nanovo, keď som ju konečne dokončila! VIVAT PSYCHO CRAFTEROVI
Pockej pockej. Chces mi rici ze ty vsehny crafty ti trvali dva roky ? *vyvaluje pci*