Page 4 of 7

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Posted: 20:21 28. Jan 2010
by Bahnak
Nechtěl jsem ragovat, hlavně ne hned, už jsem klidny, tak mužu.

Suroviny dole i nahoře jsou dostačujici.
To že nahoře neni meteor a par šutriku? Craftil jsem nahoře, vím o čem mluvím a musím se smát.
Na povrchu jsem leštil všechny podtemňacke kamínky... At mi nikdo neříká že se nedaj sehnat. Daj. Je to jen o RP a troše srandy.
Těm co chcou za každou cenu solovat a mit za dva dny hry 40 level a vedle dilny dul s meteorem bych rad něco vzkazal, ale neudělám to.
Těm co ví a craftí děkuji že povětšinou vubec nereagovali, neboť mi ten TOPIC přijde v zakladu jako stížnost dítěte mamince, že ta holčička vedle má hezčí šatičky.

To Carion: jsou tady i ti, co si váží vaší práce a cení si ji. Mlčí když padne servr, neobtěžují hovadinama co si dodelaji sami za hodinu dvě ve hře. Díky vám, že pořád makáte a nikdo to neocení, pořád jen samé: CHCI, chci, a chci.

Pro připadne zajemce vybuduju servr kde bude jedna mistnost, postave ihned po logu vypadne 1 miliarda zlatych a expu a nad hlavou se objevi zlaty napis "BUH"... Snad se bude většině zde odpovidajich hraču libit a budu mít "plno".

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Posted: 20:23 28. Jan 2010
by Pajule
Bahnak wrote:Nechtěl jsem ragovat, hlavně ne hned, už jsem klidny, tak mužu.

Suroviny dole i nahoře jsou dostačujici.
To že nahoře neni meteor a par šutriku? Craftil jsem nahoře, vím o čem mluvím a musím se smát.
Na povrchu jsem leštil všechny podtemňacke kamínky... At mi nikdo neříká že se nedaj sehnat. Daj. Je to jen o RP a troše srandy.
Těm co chcou za každou cenu solovat a mit za dva dny hry 40 level a vedle dilny dul s meteorem bych rad něco vzkazal, ale neudělám to.
Těm co ví a craftí děkuji že povětšinou vubec nereagovali, neboť mi ten TOPIC přijde v zakladu jako stížnost dítěte mamince, že ta holčička vedle má hezčí šatičky.

To Carion: jsou tady i ti, co si váží vaší práce a cení si ji. Mlčí když padne servr, neobtěžují hovadinama co si dodelaji sami za hodinu dvě ve hře. Díky vám, že pořád makáte a nikdo to neocení, pořád jen samé: CHCI, chci, a chci.

Pro připadne zajemce vybuduju servr kde bude jedna mistnost, postave ihned po logu vypadne 1 miliarda zlatych a expu a nad hlavou se objevi zlaty napis "BUH"... Snad se bude většině zde odpovidajich hraču libit a budu mít "plno".

co na to říct , snad jen ,že má pravua že souhlasim! :wink:

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Posted: 20:31 28. Jan 2010
by Tretas
Nojono, tak hold jak někdo něco nemá, tak je nervózní. :mrgreen:
Já sem dám jen takový nápad.

Dole by měli meteor a například diamant. Bylo by to stále odloučené od povrchu jako do teď. Ale u povrchňanů by zase byl smaragd a safír, který by byl taky odloučený zase od podtemna. Pomohlo by to k RP, bylo by to zajímavé a přitom by stížnosti být neměly. (samozřejmě někdo si stížnost najde vždy :-) )

Je to můj názor, a návrh, tak me neukamenujte! :wink:

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Posted: 21:06 28. Jan 2010
by Bahnak
nekamenuju Jorgu
hezky napad, skoda ze již podobne funguje
A pokud ne tak at mi dotycny ukaze prstem dole na ohnivy opal...
(ale treba se mylim a nekde tam je a treba se mylime vsichni a nahore je taky vsechno)

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Posted: 21:09 28. Jan 2010
by artaxas
Bahnak wrote:nekamenuju Jorgu
hezky napad, skoda ze již podobne funguje
A pokud ne tak at mi dotycny ukaze prstem dole na ohnivy opal...
(ale treba se mylim a nekde tam je a treba se mylime vsichni a nahore je taky vsechno)
ohnivý opál je pro podtemno přístupný - je v ...

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Posted: 21:24 28. Jan 2010
by Bahnak
pokud to beres takto tak ano, je pristupny, pokud se nekdy bude hlasovat pro jeho absolutni znepristupneni podtemnakum, klidne zvedam ruku...

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Posted: 21:28 28. Jan 2010
by Tretas
Bahnaku, nevím jestli jsem to nepochopil já nebo ty, ale já měl na mysli zamezení přístupu jen k surovinám které jsou nejlepší, prostě legendy.
Opál by zůstal (podle mojeho návrhu).

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Posted: 21:39 28. Jan 2010
by Esuliams
Opál je v Podtemnu taky

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Posted: 21:53 28. Jan 2010
by Bahnak
že ja radsi nemlčel, ale neda mi to... co treba nechat DMka přepočítat kolik postav má nahoře prsteny a amulety s kameny zespoda (nejlepe z meteoru), kolik zbraní je nahoře z meteoru. Sečíst, podtrhnout a porovnat s podtemnakama...

To by jeden neveril k jakym cislum by sme se dostali...

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Posted: 21:54 28. Jan 2010
by Istvan
artaxas wrote:
Bahnak wrote:nekamenuju Jorgu
hezky napad, skoda ze již podobne funguje
A pokud ne tak at mi dotycny ukaze prstem dole na ohnivy opal...
(ale treba se mylim a nekde tam je a treba se mylime vsichni a nahore je taky vsechno)
ohnivý opál je pro podtemno přístupný - je v ...
Ted jsem to tam chtel napsat :evil:

Bahnacku nejde o to neco znepristupnit, to by jsme sli o krok do zadu. Nejdriv cti a pak pis :wink:

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Posted: 21:56 28. Jan 2010
by Istvan
Bahnak wrote:že ja radsi nemlčel, ale neda mi to... co treba nechat DMka přepočítat kolik postav má nahoře prsteny a amulety s kameny zespoda (nejlepe z meteoru), kolik zbraní je nahoře z meteoru. Sečíst, podtrhnout a porovnat s podtemnakama...

To by jeden neveril k jakym cislum by sme se dostali...
Tak kdyz si to podmeno nehlidate a kazdej tam ma kamaradicky, v dnesni dobe jede ten podtemnej turismus (to jsou ti co nemaj postihy ani dole ani nahore) :D

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Posted: 22:07 28. Jan 2010
by Bahnak
Istvan wrote:Tak kdyz si to podmeno nehlidate a kazdej tam ma kamaradicky, v dnesni dobe jede ten podtemnej turismus (to jsou ti co nemaj postihy ani dole ani nahore) :D
V tom připadě nadale nechapu co se zde řeší...
Vlastně si tim chtěl říct že souhlasíš že není problém si ty suroviny obstarat a na druhou stranu se tu pořád omílá ten "strašlivý" nedostatek zmíněných surovin.
Nerozumím, necham to plavat, nemam k tomu co dodat.

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Posted: 22:12 28. Jan 2010
by Istvan
Bahnak wrote:
Istvan wrote:Tak kdyz si to podmeno nehlidate a kazdej tam ma kamaradicky, v dnesni dobe jede ten podtemnej turismus (to jsou ti co nemaj postihy ani dole ani nahore) :D
V tom připadě nadale nechapu co se zde řeší...
Vlastně si tim chtěl říct že souhlasíš že není problém si ty suroviny obstarat a na druhou stranu se tu pořád omílá ten "strašlivý" nedostatek zmíněných surovin.
Nerozumím, necham to plavat, nemam k tomu co dodat.
Me stve ten zpusob jakym to jde sehnat. (jde velmi tezce) Me jde jen o to aby ty lokace byli pristupny... uz tady bylo uznane ze to je chyba pri predelavani lokaci v podtemnu, tak prosim neobhajujte chybu ktera nastala, ale reste jeji napravu. To, ze to fuguje i s chybou je jako jezdit v protismerce... jde to ale ne vzdy je to ciste, aspon tak to citim ja.

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Posted: 22:15 28. Jan 2010
by Necrooo
Jako sory, ale resite tu *zastavi se na chvili a vydechne* blbosti.

Tak jako neni ten a ten kov a ten a ten kamen. Kdyz si to neumite sehnat v Rp rovine, tak mate smulu. Jako sory, ale tohle me dokaze vzdy nasrat, kdyz si lidi zacnou stezovat ze to a to je moc tezky a aby se to zjednodusilo atd atd.
Tym se k tomu vyjadril a vy tu debatujete o sr.....
Nezlobte se na me, ale fakt jako malí tohleto. Vaše problémy bych chtěl mít v reálu.

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Posted: 22:18 28. Jan 2010
by Istvan
Necrooo wrote:Jako sory, ale resite tu *zastavi se na chvili a vydechne* blbosti.

Tak jako neni ten a ten kov a ten a ten kamen. Kdyz si to neumite sehnat v Rp rovine, tak mate smulu. Jako sory, ale tohle me dokaze vzdy nasrat, kdyz si lidi zacnou stezovat ze to a to je moc tezky a aby se to zjednodusilo atd atd.
Tym se k tomu vyjadril a vy tu debatujete o sr.....
Nezlobte se na me, ale fakt jako malí tohleto. Vaše problémy bych chtěl mít v reálu.
A nekdo nepochopil o co jde tak zkusil fintu ala dospelej a posila ostatni hrace na piskoviste... :wink:

z topicku ma vypovidajci hodnotu max prvni stranka, zbytek ani necti