Page 4 of 6

Re: Dvojsmysly

Posted: 00:45 09. Jun 2010
by KaTo
Úryvek z jiného chatu (není to sice přímo dvojsmysl, ale nechtěl se mi hledat jiný topic, kam to pastnout)

*A rozhořčen nad dějem ve hře*:
A: pivo v poháru!!!!!!!!
A: ten člověk pivo viděl na fotce v televizi ne?
B: spíš neumí napsat korbel
A: korbel, škopek, tuplák, krýgl, takových slov a on řekne pohár
A: pro mě trp co pije z poháru je normální gay!

P.S.
Tak a je to jasný, i trpaslíci mají svoje menšiny! :twisted:

Re: Dvojsmysly

Posted: 21:10 10. Nov 2010
by Molly23
V hloučku debatujeme nad derivací podílu. Je to docela ošklivá derivace se složenejma funkcema atd. Semtam se někdo snaží všechny upozornit, že asi na něco přišel, ale kamarád si vybral opravdu nevhodnou větu...

"Chcete ukázat něco malého?"

A všichni sborově... "Neeeee!"

Re: Dvojsmysly

Posted: 00:16 15. Dec 2010
by Prdovous
'Nech toho, nebo tě přetáhnu!'

*se postaví*

Re: Dvojsmysly

Posted: 00:20 15. Dec 2010
by Prasokralik
A: Ukaž ho.
B: Co, tady?
A: Myslím ten luk!

Re: Dvojsmysly

Posted: 02:54 15. Dec 2010
by Woxa
Xunnavin, Su'aco a Trissdril se domlouvají co budou dál dělat...

Xunnavin: ještě musím zajít do akademie
Trissdril: tak pak přijď na trojku
Trissdril: //jako ten pokoj!

Re: Dvojsmysly

Posted: 00:17 16. Dec 2010
by de Aers
...
desmond a vodnik.png
desmond a vodnik.png (17.03 KiB) Viewed 11492 times

Re: Dvojsmysly

Posted: 03:28 26. Dec 2010
by Prasokralik
Omluvný tell pět minut poté co dotyčnému vypršelo pozvání do party:
"Promiň klátila jsem zlobra."

Re: Dvojsmysly

Posted: 16:48 29. Dec 2010
by jachyra
*ochotné DMko pomáha so zmenou vzhľadu postavy, pri úprave hlavy sa hráč XX pýta hráča XY a DM o názor*

DM: ech, musím urgentne na záchod. Vy sa zatiaľ spravte.
XX: aaa samozrejme, spravíme sa. YY, dáme preteky, kto sa spraví skôr?
YY: ja mám haste, budem rýchlejší.
XX: existuje aj iné urýchlenie: porno.
YY: to bude na thalii nový lektvar Po: Urychlovač sexuálnych hrátok pri intímnych chvíľkach s nechcenou partnerkou (partnerom)

Re: Dvojsmysly

Posted: 19:27 29. Dec 2010
by Molly23
Ehm :oops:

Re: Dvojsmysly

Posted: 21:38 10. Jan 2011
by Molly23
*zavřela oči a stlumila jakýsi hlasitý zvuk* :D

Prd to fakt nebyl

Re: Dvojsmysly

Posted: 23:44 10. Jan 2011
by Woxa
Resime nejake OOC zalezitosti po tellu a mezitim se nase postavy potkavaji a RP na ukor tellu trochu vazne, posilam teda tell ve zneni:
"no nic, jdeme RPit, tohle muzeme vyresit zitra, az budu"

melo nasledovat jeste "az budu v praci", ale preklep na enter prisel trochu nevhod :)

Re: Dvojsmysly

Posted: 01:09 11. Jan 2011
by Prasokralik
Woxa wrote:Resime nejake OOC zalezitosti po tellu a mezitim se nase postavy potkavaji a RP na ukor tellu trochu vazne, posilam teda tell ve zneni:
"no nic, jdeme RPit, tohle muzeme vyresit zitra, az budu"

melo nasledovat jeste "az budu v praci", ale preklep na enter prisel trochu nevhod :)
tak, teď aspoň všichni víme jak se v podtemnu ERPí . . . a to E je velké záměrně

Re: Dvojsmysly

Posted: 09:29 24. Jan 2011
by XŠevyX
ravangorn wrote:Jeden příklad jak jsou třeba čárky ve větě:
TellA: Bacha na ty pavouky jsou jedovadý
TellB: Hmm skvělý a jsem nakažená kurva
:)

Dosti povedené ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Dvojsmysly

Posted: 22:36 16. May 2011
by Práček
heh..tak jsem si říkal, že musím obnovit tenhle topic...a tohle mi nahrálo

se tak Shinala kouká na souboj Rauvan a Vornerina, když tu mi přijde tell o změně taktiky :mrgreen:

Re: Dvojsmysly

Posted: 11:23 17. May 2011
by Thuereg
Je to už docela dlouho, ale docela mě to pobavilo...

Jeden takej ctnostnej mnich si takhle po ránu sedí v Ivory venku před hospodou a prohásil toto:
*znuděně se přehrabuje ve vejcích*

To že myslel snídani mi došlo až poněkud za chvíli:D