Page 4 of 8

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 08:19 16. Feb 2010
by Glumišek
DenGrasse wrote:zatim 3 a půl roku a eště mi rok a půl chybí, když všechno půjde dobře... :evil:
A nešlo by to to .... trošku urychlit? :lol:

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 11:09 16. Feb 2010
by DenGrasse
Jestli víš jak tak poraď :wink:

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 15:15 16. Feb 2010
by Jeanes
Jsem chemik, dělám v neziskové firmě ve výzkumu elektrochemie a membránových procesů. Snažíme se pomocí elektrodialýzy dostat z jakékoliv kapaliny jakoukoliv sůl. Například udělat z mořské vody vodu pitnou + pytel soly. Třeba dneska vymejšlím jak vyrobit kyselinu sírovou a hydroxid sodný z odpadního síranu sodnýho, kterýho je všude plno a nikdo ho nechce :) Jednou bych rád dělal hasiče, nebo technika u chlupatejch.

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 15:23 16. Feb 2010
by tao kan
Jóó Thalijáci, kdo by teď sháněl práci tak unás teď hledáme konstruktéra. Stačí umět/rozumět programum na bazi CADu a trošku té angličtiny. Kdyžtak mě pošlete PMko. Praha - Radotín

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 16:03 19. Feb 2010
by černý vlk
učitel biologie a chemie na gymplu

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 18:45 19. Feb 2010
by Modrovousice
černý vlk wrote:učitel biologie a chemie na gymplu
Nejmenuješ se náhodou Aurel? :)

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 19:13 19. Feb 2010
by maku
černý vlk wrote:učitel biologie a chemie na gymplu
Navrhuju ban do konce školního roku pro acc černý vlk :lol: :wink:

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 19:17 19. Feb 2010
by Modrovousice
Modrovousice wrote:
černý vlk wrote:učitel biologie a chemie na gymplu
Nejmenuješ se náhodou Aurel? :)
Hmm ikdyž ne, Aurel je slovák. Tak pardon :). A proč ban? Znám učitele, kterých si opravdu vážím a chovám k nim nesmírný respekt ;). Proč odsuzovat rovnou.

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 19:48 19. Feb 2010
by maku
Modrovousice wrote:
Modrovousice wrote:
černý vlk wrote:učitel biologie a chemie na gymplu
Nejmenuješ se náhodou Aurel? :)
Hmm ikdyž ne, Aurel je slovák. Tak pardon :). A proč ban? Znám učitele, kterých si opravdu vážím a chovám k nim nesmírný respekt ;). Proč odsuzovat rovnou.
To byla jen sranda, co se týče učitelů/profesorů, tak *zaklepe* musím říci, že jsem měl už od základky veliké štěstí. Většiny z nich si velice vážím.

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 21:47 19. Feb 2010
by Pajule
černý vlk wrote:učitel biologie a chemie na gymplu

naše nová třídní :D učila na gymplu :D ted z nás kvete , páč se jí každej na všechno milionkrát ptá :D a ona diktuje zápisy dál...ale chemikářka výborná :D tak aspon vim,kdyby chemie problém kam se obrátit :D...ale chemie pohoda :D

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 12:09 20. Feb 2010
by černý vlk
takový poprask :D ... já učím rád, baví mě to, hlavně když vidím že na sobě lidi makají ;) a učím v Novém Jičíně, Slovák nejsem

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 12:39 20. Feb 2010
by maku
černý vlk wrote:takový poprask :D ... já učím rád, baví mě to, hlavně když vidím že na sobě lidi makají ;) a učím v Novém Jičíně, Slovák nejsem
Jakožto Drow bych si vychutnával jiné věci ve školství, než-li uspokojení, jak na sobě lidi makají. Jeee, já bych je buzeroval... škoda, že jsem na peďák nešel :mrgreen:

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 14:58 20. Feb 2010
by černý vlk
maku wrote:
černý vlk wrote:takový poprask :D ... já učím rád, baví mě to, hlavně když vidím že na sobě lidi makají ;) a učím v Novém Jičíně, Slovák nejsem
Jakožto Drow bych si vychutnával jiné věci ve školství, než-li uspokojení, jak na sobě lidi makají. Jeee, já bych je buzeroval... škoda, že jsem na peďák nešel :mrgreen:
takových "drowů" je ve školství hodně...je to jak loterie, jakého učitele dítě chytne...podle toho pak vybírá svou budoucnost (studie na výšce)..psycho..podle mě by měli učitelé dělat psychotesty každých 5 let...

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 15:01 20. Feb 2010
by maku
černý vlk wrote:...
Na druhou stranu ... na střední jsem měl několik profesorů, které bych si dost dobře uměl představit s šedočernou kůží a vlasama v bílé barvě (a to zcela vážně - v hodně věcech by splnovali reálie drowů)... Nicméně to byli nejlepší profesoři na škole a velice si jich vážím a jsme pořád v kontaktu. Oproti tomu tam bylo spousta profesorů, které měl každý rán.. prostě zákonně hodní profesoři ... takovej profesor je k ničemu... během týdne žáci zjistí, že takovej učitel je fajn (všechno povolí, nic nechce, zmámku ti da zadara, apod). Takové já bytostně nesnáším, neboť z jejich hodin si nepamatuju vůbec nic :? Bohužel většina přísné profesory nemá rádo, až s odstupem času poznají, že to bylo to nejlepší, co je mohlo potkat.

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 15:10 20. Feb 2010
by Luelle
maku wrote:
černý vlk wrote:...
Na druhou stranu ... na střední jsem měl několik profesorů, které bych si dost dobře uměl představit s šedočernou kůží a vlasama v bílé barvě (a to zcela vážně - v hodně věcech by splnovali reálie drowů)... Nicméně to byli nejlepší profesoři na škole a velice si jich vážím a jsme pořád v kontaktu. Oproti tomu tam bylo spousta profesorů, které měl každý rán.. prostě zákonně hodní profesoři ... takovej profesor je k ničemu... během týdne žáci zjistí, že takovej učitel je fajn (všechno povolí, nic nechce, zmámku ti da zadara, apod). Takové já bytostně nesnáším, neboť z jejich hodin si nepamatuju vůbec nic :? Bohužel většina přísné profesory nemá rádo, až s odstupem času poznají, že to bylo to nejlepší, co je mohlo potkat.
já na střední udělala zkušenost, že i přísnej učitel může bejt tak fajn, že i ty největší puberty nad tou jeho přísností přivírají oči