Page 4 of 4

Re: Rudné nánosy

Posted: 14:30 13. Sep 2010
by nomis_b
dobre ja sem videl na foru, ze se tam nekdo vidal a byl uspesny, pokdu teda nekdo nenapise nejak jinak, tak to povazuju, ze funguje.

Re: Rudné nánosy

Posted: 15:34 13. Sep 2010
by gimlicek
Tak jsme to byli vyzkoušet a vše je tak jak bylo, tedy napíše to, že se podařilo vykutat kus nerostu, ale rudu to do inventáře nedá.

Re: Rudné nánosy

Posted: 20:00 13. Sep 2010
by -darkvision-
gimlicek wrote:Tak jsme to byli vyzkoušet a vše je tak jak bylo, tedy napíše to, že se podařilo vykutat kus nerostu, ale rudu to do inventáře nedá.

Edit Nomis
SMAZANO

IC informace se na forum nevynasi

Za dalsi diskuzi na toto tema budou postihy ve hre.. treba par lvlu dolu, rpotoze me to prestava bavit.

Rudne nanosy uz funguji. je adekvatni odpoved a dokonce je to napsane i v novinkach.

Re: Rudné nánosy

Posted: 21:22 13. Sep 2010
by gimlicek
Ahááá, to jsme nevěděli. edit nomis: SMAZANO

Re: Rudné nánosy

Posted: 23:47 29. Sep 2010
by -darkvision-
Kdyz clovek seká stromy a seka je v Gsku tak Gs NEpada. Dnes jsem si toho vsiml.

Re: Rudné nánosy

Posted: 09:51 30. Sep 2010
by nomis_b
Jo, pocitam s tim v dalsim updatu.

Re: Rudné nánosy

Posted: 14:34 01. Oct 2010
by kucik
Ta uprava je tam jen pro horniny. Neveda je, ci neni-li to zamerem, nechal jsem to tak. Jen jsem upravil to samotne odstraneni efektu.