Page 4 of 9

Re: Zlatník

Posted: 07:34 29. Mar 2010
by nomis_b
ceny nakladu se uz menit nebudou.

btw zemnu cen jde najit v novinkach s datem: 25.12.2009

JInak na ty zmeny mrknu. Ted uz sou konkretnejsi, tak se na to da podivat.

Re: Zlatník

Posted: 09:32 29. Mar 2010
by maliarda
nomis_b wrote:ceny nakladu se uz menit nebudou.

btw zemnu cen jde najit v novinkach s datem: 25.12.2009

JInak na ty zmeny mrknu. Ted uz sou konkretnejsi, tak se na to da podivat.
já nechci, aby se měnili, ale před 3 dny byli jiné než včera.. to jsem měla na mysli

Re: Zlatník

Posted: 11:28 29. Mar 2010
by nomis_b
jo uz vim !! to se na neci (ty to asi nebudes, co :D ) PM zadost zlevnily jen 2 prachy, protoze vyrobky z nich byly neprodejne PC hracum.
Tedy nakaldy na +1 prsten byly zhruba 15.000 a pritom v obchodech cca 6000. jednalo se jen o 2 max. 3 prachy a posunuly se jen o cca 1/3 ceny.

Delal jsem moc veci, tka sem to zapomel dat do novinek.

Re: Zlatník

Posted: 12:41 29. Mar 2010
by maliarda
jojo :oops: :D já je měla nakoupené do zásoby, tak mě to trochu zaskočilo...

co se týče cen výrobků v craftu a cen u klenotníka..ono je to celkově dost nevyvážené ... to, co já vyrobím s náklady kolem 140k, klenotník prodává za 70k 8)

Re: Zlatník

Posted: 12:47 29. Mar 2010
by -RoF-
maliarda wrote:jojo :oops: :D já je měla nakoupené do zásoby, tak mě to trochu zaskočilo...

co se týče cen výrobků v craftu a cen u klenotníka..ono je to celkově dost nevyvážené ... to, co já vyrobím s náklady kolem 140k, klenotník prodává za 70k 8)
Jo souhlas. Nevím jak se ted měnily ceny prachů, ale mrknu na to.

Ted nedávno po mě někdo chtěl prsten +2 charisma, tak fajn vzal sem mithril, vyrobil ho a náklady byly asi tak 34k z čehož výkupčí mi stanovil cenu 36k nebo tak.
No aj kdybych vzal platinu, tak to udělal z platiny, tka mám náklady tak hmm 27k s tím že mi stanoví výkupčí cenu tak kolem 28k.

A myslím že u NPC +2 šperky stojí kolik? 25k? :)

Ceny sou odhadem, nevím to ted přesně, jedu jen z paměti.

A hlavně to sou ceny jen nákladů, jako postava by si chtěla i něco vydělat, tkaže platinový by třeba nakonec stál 30-35k :D

Re: Zlatník

Posted: 13:05 29. Mar 2010
by Esuliams
Momentálně se pro žádný PC nevyplatí kupovat od craftera... +2vlastnost prsten stál před změnou cca 18k od craftera, od NPC cca 20k... NPC zůstalo, crafter je předraženej- těch 35k nikdo za to nedá, ale dojde si do obchodu :roll:

Re: Zlatník

Posted: 13:12 29. Mar 2010
by nomis_b
Poorvnavejte ceny AMULETU a SPERKU a kdyz my tu hodite presne rozdily, muz to zase upravit. vim, ze se hybalo s valsnostmi, takze je mozne, ze ty rpachy tedkom nemusi moc sedet.

Zase na treba +1 amulet sou jine naroky nez na +1 prsten. a cena se lisi... +2 prsten by mel byt na hranici s obchodem cenou, a tim +2 amulet bude o cca 20% levnejsi bych tipnul.

Zaitm sem dostal info na spatne ceny tech +1 veci, takez sem se temi drazsimi prachy nezabyval. mam zhruba poneti o cenach na serveru, ale tech obchdodu je celke dost, takez nekdy maj i ruzne ceny mesto od mesta...

PS: nekupujte si veci do zasoby, nevyplati se vam to :wink:

Re: Zlatník

Posted: 16:11 29. Mar 2010
by maliarda
nomis_b wrote:Poorvnavejte ceny AMULETU a SPERKU a kdyz my tu hodite presne rozdily, muz to zase upravit. vim, ze se hybalo s valsnostmi, takze je mozne, ze ty rpachy tedkom nemusi moc sedet.
to jsem zkoušela... až do titanu dává prsten i amulet to samé... rozdíl nastane až v titanu...

až budu mít večer chvilku, vypíšu srovnání těch cen.. zatím jsem koukala v Alwarielu a Karathe... a s craftovými +4 amulety se jakž takž dostanu na cenu +4 šperků v Alwarielu..a to jen v nákladech..bez zisku

Re: Zlatník

Posted: 21:58 29. Mar 2010
by -RoF-
Ten zlatník je akýsi čudný....si říkám že soudruzi gnomové udělali někde chybu :roll:

Aria zkouší zlatničení, je lvl 9.

Zkouším tak stříbro.
použil sem kameny Granát dává +OC a fenalop dává reflexy (doufám neva že to tu píšu, většina to beztak ví)

Takže první kombinace 80% granát + 60% fenalop - výsledek +1 OC +2 OC.
Druhá kombinace 80% fenalop + 60% granát - výsledek +1 reflexy +2 reflexy.

Ach jo já ten nový craft nechápu :)

PS: výrobky mám v invu, kdyby chtěl někdo mrknout ;) z WB nebo DM

Re: Zlatník

Posted: 07:22 30. Mar 2010
by nomis_b
a tak v tom pripade to vypada jen na prehozene promenne, kamen 1 za kamen 2 to bude urctie chybka... a lehce odstranitelna.

zkusim to tam dneska zapasovat.

Re: Zlatník

Posted: 07:44 30. Mar 2010
by -RoF-
nomis_b wrote:a tak v tom pripade to vypada jen na prehozene promenne, kamen 1 za kamen 2 to bude urctie chybka... a lehce odstranitelna.

zkusim to tam dneska zapasovat.
Děkujůů :wink:

Dělá to u jiných kovů, jako je titan třeba.

Re: Zlatník

Posted: 08:00 30. Mar 2010
by nomis_b
jo pokud to dela, tak to bude delat vsude.. prijde mi teda divne, ze jsem na to neprisel drive, ale vetsinou sem pri testech testoval male % kovu, kde se to jeste tak moc neprojevuje.

melo by to taky duvod, proc se nekdy neco neobjevi, protoze ne vzdy je mozne mit na predmetu 2 stejne vlastnosti.

jestli je chyba jen v tomhle, tak by to bylo super.. no ale vono je tam vzdy jeste neco zakopaneho navic.... vzdycky.. no mozna proto je duvod, proc me to bavi programovat :D

Re: Zlatník

Posted: 08:55 30. Mar 2010
by -RoF-
Baví? Výtečně *promně si ruce* Tak to tě budeme s maliardou zásobovat chybkama co najdeme :wink:
Zkoumání toho craftu je sranda no a včera zrovna u téhle chybky sem se dost pobavil....sice předtím mi praskly dva výrobky za 200k, ale to se dá :twisted:

Re: Zlatník

Posted: 09:45 30. Mar 2010
by nomis_b
jen toho casu, kdyby bylo vice no... mam rad veci dodelane, a je na tom jeste hafo prace... a zacinaji se hromadit nove napady... jen tak pul roku v praci dostat volno a jen tak si scriptovat.. stacil by neustaly prisun lahvacu a byl bych spokojenej...

i kdyz ta moje by me asi vystehovala na chodbu :D

Re: Zlatník

Posted: 10:45 30. Mar 2010
by maliarda
v tom poměru 80/60 u titanu a asi i stříbra bude celkově asi u všech kamenů nějaká chyba..

v kombinaci ohnivý opál/topaz..poměr 80/60 to hází obratnost +2 a obratnost +1..místo té druhé obratnosti by tam mělo být něco jiného..

v kombinaci ohnivý opál/alexandrit 80/60 to dává správně