Page 4 of 5

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 18:51 09. Mar 2010
by -RoF-
Lord_Berserk wrote:udelej si krasnou pul-orcici a neres naky specijality a nevsednosti :mrgreen:
Že by se Bers usadil? A postavil důma zasadil strom a plodil malé půlorky? :twisted:

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 18:52 09. Mar 2010
by curmande
njn jak se zda proste s tim nic neudelam a tak to taky je....tys to zabil berserku :D :D :D

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 19:02 09. Mar 2010
by Prometheus
Dalsia moznost je zvolit si menavca, ten ma v ponuke aj premenu na kobolda.
Ja tiez hravam so shifterom a kobold patri k mojim oblubenym premenam.A samozrejme budes mat k dispozicii vela dalsich podob.Akurat ze to neni ziadny superman, budes sa musiet obrnit trpezlivostou.

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 12:54 12. Mar 2010
by -RoF-
Pro ty co se tak zastávají curmandeho.....curmande=amelie :)
Ten člověk nemá na to, aby hrál po netu jakoukoliv hru.

http://demona.cz/forum/index.php?showtopic=18618&st=0

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 14:59 12. Mar 2010
by Sobik
Curmande je jako Schrödingerova kočka. :D :D :D

Re: Změna vzhledu postavy aneb curmande, miláček publika

Posted: 15:12 12. Mar 2010
by Prometheus
Je tu este niekto komu to cele pride doslova nechutne?!
Mate pravdu, curmandeho nepoznam a tak by to aj malo zostat, co sa stalo na Demone by malo ostat na Demone a na Thalii mal sancu zacat s cistym stitom... o tuto sancu ste ho zrejme pripravili.
Prepacte ale ............ Ja neviem, nemam na to slov.

Re: Změna vzhledu postavy aneb curmande, miláček publika

Posted: 15:26 12. Mar 2010
by Sobik
Prometheus wrote:Je tu este niekto komu to cele pride doslova nechutne?!
Mate pravdu, curmandeho nepoznam a tak by to aj malo zostat, co sa stalo na Demone by malo ostat na Demone a na Thalii mal sancu zacat s cistym stitom... o tuto sancu ste ho zrejme pripravili.
Prepacte ale ............ Ja neviem, nemam na to slov.
Rád hraješ s hráči, kteří tě otravují, porušují pravidla, ohrožují server a tu a tam ti sprostě nadávají? :)

Re: Změna vzhledu postavy aneb curmande, miláček publika

Posted: 15:30 12. Mar 2010
by kucik
Sobik wrote: Rád hraješ s hráči, kteří tě otravují, porušují pravidla, ohrožují server a tu a tam ti sprostě nadávají? :)
Stalo se ti to od tohodle hráče na Thalii? Pokud ano, tak to napiš DM. Pokud ne, tak to sem prosimtě netahej.

Re: Změna vzhledu postavy aneb curmande, miláček publika

Posted: 15:47 12. Mar 2010
by Radim
Chováte se jak nějaký burani!!!Každý má šanci začít tak proč by ji neměl mít i on.
Proč jste z ostatních serverů odešli vy ostatní,třeba z podobných důvodů?
Tak ho laskavě nechte ať se předvede ve hře a pak kritizujte.
Pokud něco podělá máte možnost to zarazit přes DM

Re: Změna vzhledu postavy aneb curmande, miláček publika

Posted: 20:21 12. Mar 2010
by Bahnak
přesně, u mě má naprosto čistý štít a šanci ukázat že se poučil.tečka. nechte ho na pokoji, at udelal cokoliv, pochybuju že stojí o kamenování a posměch. Ano, četl jsem si něco o něm a mám samozřejmě výhrady k jeho chování, ale nečinil tak na thalii tak do nej neryjte. Pokud je už v pohode, nebude mit problem, pokud se nezmenil tak BAN umime dat přece taky... Soudit budu až uvidím real...

Re: Změna vzhledu postavy aneb curmande, miláček publika

Posted: 20:23 12. Mar 2010
by Pajule
dejte mu šanci chudákovi... :roll: všechny by ste jenom kamenovali fakt... :roll:

Re: Změna vzhledu postavy aneb curmande, miláček publika

Posted: 20:37 12. Mar 2010
by zachy
Pekny pekny :) vratil bych se k topicu..
Mam dotaz: dá se změnit obličej postavy? barva vlasu?
tlustý nebo hubený?

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 23:06 12. Mar 2010
by Tretas
-RoF- wrote:Pro ty co se tak zastávají curmandeho.....curmande=amelie :)
Ten člověk nemá na to, aby hrál po netu jakoukoliv hru.

http://demona.cz/forum/index.php?showtopic=18618&st=0
Pořád se do něj budete navážet. :roll: Na Thalii (zatím) nic neudělal, to znamená že na Thalii může hrát bez problému.
Zachy wrote:Mam dotaz: dá se změnit obličej postavy?
Obličej ti DM určitě změní, s ostatním už nevím.

Re: Změna vzhledu postavy aneb curmande, miláček publika

Posted: 23:14 12. Mar 2010
by kucik
zachy wrote:Pekny pekny :) vratil bych se k topicu..
Mam dotaz: dá se změnit obličej postavy? barva vlasu?
tlustý nebo hubený?
Technicky je mozny zmenit cokoliv.

Re: Změna vzhledu postavy aneb curmande, miláček publika

Posted: 00:41 13. Mar 2010
by venomeq
Dam ti adresu a oblicej ti klidne zmenim natotata neni problem:D
jinak co se tyce oblicje ja myslel ze jde menit jen hlava cela to jde aj oblicej?