černý vlk wrote:
no vidíš, ano, myslel jsem, když jsem to psal. Jasně, vkládáš své postavě ty a ty informace. Ale stoprocentně nefiltruješ informace staré a nové postavičky. Co třeba typické rozmístění pastí? Šlápneš na ni s novou postavou když ji nevidíš? Pochybuji..pokud ano, jsi výjimka..takže to má s metagammingem hodně společného, ptotože to JE metagamming

Záleží na tvém citu pro hru. Nezapomen, že danou past mohl někdo před tebou sundat. Ano, šlápnu tam a vím, že bych nebyl jedinej. Tohle vše se dá snadno vyřešit dynamickým spawnem pastí a potvor. Asi bys koukal, kdyby se na tebe vyřítil lítej medvěd, tam kde normálně bývají jezevci. Myslím, že kdyby tu byl takový spawn, který by byl zajímavě propracovaný, byl bys první co by nadával.
černý vlk wrote:Já se svou postavičkou mám rád vývoj mentality, mám rád IC pozadí i příběh osobní, který ovlivňuje její chování, k tomu rád chodím do dungů, rád lootuju poklady a mám rád, když postavička zvládne heroické věci, jsme přeci ve hře.
Co na to řeknu? Že všechny své potřeby můžeš ukojit kvalitní RP hrou. Jde o to, že tvůj žebříček hodnot má hodnoty, které jsou na prvním a na posledním místě. Nevěřím tomu, že by na prvním místě byl vývoj tvé postavy. Spíše
1. loot
2. zabijení
3. craft
4-50 ... pivo, sex, auta a věci netýkající se hry a možná někde hluboko daleko vývoj tvé postavy
( tohle si neber osobně, je to jen nástin jak to může být )
Nemám proč bych si tě škatulkovat. Hraješ to co tě baví a thalie je v jistých věcech tolerantní. Držím se tohoto faktu a nijak tě neomezuju. Ve hře tě max. budu ignorovat, nebo si se svou postavou o tvé myslet své.
černý vlk wrote:..pokud mám problém s craftem, proč to nepřestanu řešit? (a nejedu 2H) Cože? Když máš problém, tak ho přestaneš řešit? Teď nechápu tvou logiku...věř mi, že já si cestičku co hrát najdu bez problémů. Jen jediná věc by mi vadila..kdyby mi řekli "tady tyhle věci mít nebudeš, tady si sniž DMG na polovinu, tyhle věci ti dají o 15 AC méně atd atd" ale neřeknou "fajn, když ti tak moc zasahujeme do vize buildu totální úpravou equipu, udělej si relevel"
Asi protože ti bylo řečeno a naznačeno, že se nic měnit nebude. Svým rýpáním do dané problematiky akorát tak lidi nasereš a oni ti jednu plácnou. Nemá smysl řešit něco, co zřejmě nezměníš. Možná neumím číst, ale je mi víc než jasné, že nomis nic měnit nebude.
To asi vše k tvému příspěvku. Kdybych ti na něco neodpověděl, napiš mi do PM. Spamujeme tu oba zbytečně tenhle už tak zbytečnej topic.