Posted: 20:42 13. Jul 2007
Este mi kus nolem dvihnite tlak. lol
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Já nechci třídit hráče jen na dvě strany , klidně ať je těch stran osum...klidně ať pouštní obyvatelé mají nepřístupný , sultánův palác a tři oázy , mě osobně nevadilo ani když byla nepřístupná Karatha...ať má vlastní fórum třeba Ivory a extra fórum Doubkov. Mě prostě příjde neuvěřitelně praštěné , když někdo uprostřed hry ( třeba Člověče nezlob se ) chce vyměnit svoje figurky za jinou barvu , protož ta druhá se mu teď zdá být v lepších pozicích před domečkem. Problém není ostrov vs pevnina , ale problém je v tom že : "tady je quest/víc hráčů/ bude se něco dít/atd. ... beru tuhle postavu.Theo wrote:
nejde hracov len tak triedit na dve strany, a navyse strana zlakov ma vlastne forum, vlastne uzemie, vlastne cesticky.
No ved toto som niekde na zaciatku spomenul. Nech to este niekto tritisickrat zopakuje a poukaze nato.Theo wrote:Vdaka moznosti novych ACC, hracov mozes poznat len podla ich stylu hrania. (popripade niektory podla IP atd...).
Je na kazdom hracovi ako sa zachova a ty ho nijak neprinutis. A aj vdaka malemu poctu hracov / tuzbe skusat nove veci (nemusi mat preskumane vsetko ako ty napr) to proste nejde.
A nie kazdy den je nedela, a kazda moje postavicka ma svoje caro *pozrie na kazdu postavicku*
Svata pravda. Ale ved sa ani necudujem ked tu hraje priemerne hmm 6 ludi? A z toho 3 krafteri... tak si to spocitam a hned viem ako sa veci maju. Pricom ber do uvahy ze tych par ludi sa uz medzi sebou pozna aj osobne alebo po icq. Takze ak sa nieco zacne diat ihned sa zvolaju dokopy a hraju sa. No a ked je po queste kazdy ide zas svojim obvyklym smerom , cize expit, kraftit, lootit. Cest vinimkam. (a ja to niesom ta vinimka)fidorka wrote:Problém není ostrov vs pevnina , ale problém je v tom že : "tady je quest/víc hráčů/ bude se něco dít/atd. ... beru tuhle postavu.
Typicky zlodej - chodi v ciernom, kapucna na hlave ako inak cierna...Krata wrote:jak někdo může poznat že je dotyčej zloděj
Tym frflanim do ostrovov som asi znamy ze?Daanri wrote: Ach jo lidi...zas je to tu o tom ze ostrovy maju svoje uzemie, svoje cesticky a neda sa tam dostat bla bla bla...dalsie bla bla bla zas na vsetko ostatne...a potom aby nebolo toho bla bla bla malo tak sa vzdy nieco najde naco treba frflat.
Fidorka... mi to pripada ako vzdychnutie pred verejnostouFidorka wrote:Já nechci třídit hráče jen na dvě strany , klidně ať je těch stran osum...klidně ať pouštní obyvatelé mají nepřístupný , sultánův palác a tři oázy , mě osobně nevadilo ani když byla nepřístupná Karatha...ať má vlastní fórum třeba Ivory a extra fórum Doubkov. Mě prostě příjde neuvěřitelně praštěné , když někdo uprostřed hry ( třeba Člověče nezlob se ) chce vyměnit svoje figurky za jinou barvu , protož ta druhá se mu teď zdá být v lepších pozicích před domečkem. Problém není ostrov vs pevnina , ale problém je v tom že : "tady je quest/víc hráčů/ bude se něco dít/atd. ... beru tuhle postavu.
No, ja bych to s tim milovanim prehanel, ale s tim druhym... :O TO by mohly mit zodpovedne osoby notne bolavou hlavu (od kecu) a notne tupe zbrane (od utinani hlav tech kecalu). Coz asi nikdo nechce.melvik wrote:Tak, tak... Milujme se a množme se
