Page 4 of 4

Re: Nespravedlnost

Posted: 21:57 29. Mar 2010
by Tretas
Ááá koukám že flame se ubírá směrem, jako všechny ostatní. :mrgreen:

Jsem zvědavý čím to skončí, jestli probíráním RP ostatích, nebo počasím. :lol:

EDIT: zajímavé že už dva členové týmu se zapojili. :)

Re: Nespravedlnost

Posted: 23:06 29. Mar 2010
by sandoftime
však od toho flame je ne? ty nevíš že cílem online hraní je na*rat co nejvíc lidí? to je jediné proč to všichni hrajou

Re: Nespravedlnost

Posted: 23:57 29. Mar 2010
by DenGrasse
Flame se již tématicky vyčerpalo, vše podstatné bylo řečeno.

Vyjádření týmu je kdispozici na gildovním fóru Arkenvirr, kde prosím také zasvěcené řešit další ujasňování.

Topic se uzavírá.