Re: Nespravedlnost
Posted: 21:57 29. Mar 2010
Ááá koukám že flame se ubírá směrem, jako všechny ostatní.
Jsem zvědavý čím to skončí, jestli probíráním RP ostatích, nebo počasím.
EDIT: zajímavé že už dva členové týmu se zapojili.
Jsem zvědavý čím to skončí, jestli probíráním RP ostatích, nebo počasím.
EDIT: zajímavé že už dva členové týmu se zapojili.