Page 4 of 5

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 17:03 25. Jan 2011
by -RoF-
Zdravím,

skrz ty divné pravidla mi zmizel hřebec Mazlík na přechodu v Karathře.

ACC: -RoF-
Postava: Aria Oria
Kůň: Mazlík, černý hřebec

Díkas za nalezení :wink:

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 17:07 25. Jan 2011
by Miell
-RoF- wrote:Zdravím,

skrz ty divné pravidla mi zmizel hřebec Mazlík na přechodu v Karathře.

ACC: -RoF-
Postava: Aria Oria
Kůň: Mazlík, černý hřebec

Díkas za nalezení :wink:
Jsem říkala, že to chce na přechodech tělocvik.. nasednout a sesednout. A zrovna Aria by v tomhle měla mít praxi! :biggrin:

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 17:12 25. Jan 2011
by -RoF-
Miell wrote:
-RoF- wrote:Zdravím,

skrz ty divné pravidla mi zmizel hřebec Mazlík na přechodu v Karathře.

ACC: -RoF-
Postava: Aria Oria
Kůň: Mazlík, černý hřebec

Díkas za nalezení :wink:
Jsem říkala, že to chce na přechodech tělocvik.. nasednout a sesednout. A zrovna Aria by v tomhle měla mít praxi! :biggrin:
Pfff ona sesedla a vedla ho městem, nikdy ji nezmizel a ted zdrhl.
Asi si radši seženu to povolení k jízdě na koni v městě a bude. :)

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 17:33 25. Jan 2011
by DenGrasse
Poslední dobou dost často postával na úvazišti u Západní brány.

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 18:58 25. Jan 2011
by -RoF-
DenGrasse wrote:Poslední dobou dost často postával na úvazišti u Západní brány.
Jo, ale mě zmizel na přechodu, když sem ho vedl.
Zmizel někam a nevím kam.

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 19:11 25. Jan 2011
by kucik
Poslední místo má u severní brány.

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 12:18 26. Jan 2011
by -RoF-
kucik wrote:Poslední místo má u severní brány.
Neviděl jsem ho, tak uvidím dnes odpoledne, kdyžtak písnu DM no.

Díkas ;)

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 13:57 26. Jan 2011
by pilnik
koukal si nahoru na hradby?obcas se tam zabehnou asi kvuli lepsimu vyhedu.

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 16:55 26. Jan 2011
by -RoF-
Ok hřebec nalezen. Stál před branou Karathy. ;)

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 19:12 09. Apr 2011
by Prasokralik
Černý kůň, Faith. Vedl jsem jí od severní brány na náměstí a sotva jsem přešel přechod, zmizela, není k nalezení ani v jedné z obou lokací. Relog nepomohl.

edit - vyřešeno, díky Desmonde

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 22:51 09. Apr 2011
by Prasokralik
Tak už zase klisnu nemám, zdá se že zmizela uplně ( /h mluva nefunguje)

stála v Ivory, mám podezření že ji někdo sejmul, podle toho jak jsou tam rozutečená npc

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 14:25 12. Oct 2011
by Prasokralik
Zase jsem bez koně, nechal jsem ho před jeskyní a sotva jsem se vrátil, byl pryč. /h mluva funguje

Takže kdokoliv ochotný z DM, prosím napište mi, díky.

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 14:35 12. Oct 2011
by -RoF-
Prasokralik wrote:Tak už zase klisnu nemám, zdá se že zmizela uplně ( /h mluva nefunguje)

stála v Ivory, mám podezření že ji někdo sejmul, podle toho jak jsou tam rozutečená npc
Nejsem si jistý, jestli jsem ji včera kolem 17 neviděl v Karathře u západní brány, stála myslím vedle hřebce Arie.
Ale možná se pletu.

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 14:37 12. Oct 2011
by Prasokralik
-RoF- wrote:
Prasokralik wrote:Tak už zase klisnu nemám, zdá se že zmizela uplně ( /h mluva nefunguje)

stála v Ivory, mám podezření že ji někdo sejmul, podle toho jak jsou tam rozutečená npc
Nejsem si jistý, jestli jsem ji včera kolem 17 neviděl v Karathře u západní brány, stála myslím vedle hřebce Arie.
Ale možná se pletu.
zmizel mi ted asi před 10 minutama, už to řeším s Bahnákem (díkes bahnaku)

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 14:49 12. Oct 2011
by Prasokralik
Kůň nalezen, díky Bahňáku.