Page 4 of 9
Re: Výměna Itemů
Posted: 11:50 03. May 2010
by Sorrow
Vsechny tyhle upravy, co a na ktere koncetine, je kvuli maxovani vlastnosti.
Tedy aby slo maxnout jednu az dve vlastnosti a ne jako ted aby mel nekdo
maxle vsechno.
Re: Výměna Itemů
Posted: 11:58 03. May 2010
by zachy
Sorrow wrote:Vsechny tyhle upravy, co a na ktere koncetine, je kvuli maxovani vlastnosti.
Tedy aby slo maxnout jednu az dve vlastnosti a ne jako ted aby mel nekdo
maxle vsechno.
Dobre mno

utesuje me myslenka ze mnich muze konecne nosit helmu ne jak driv
EDIT: Akorat si nedokazu predstavit jaky dve vlastnosti namaxuju, kazdej mnich chce mit co nejvic Obratnosti a moudrosti coz se mu takhle nepodari (leda ze by to byl mnich kamař co nepotřebuje bojove rukavice, coz je ted uz trosku pozde na zmenu), kdezto valecnik si s prstem v nose zvedne odolnost i silu (boty, pásek) .
Re: Výměna Itemů
Posted: 12:45 03. May 2010
by venomeq
Spis mne zajima co sti mkdyz mam adamantinovy mec ktery nedpovida krytriim na vymenu pac neni +5 ale zas na druhou stranu je to vyjimecnej kus kterej mi jen tak nekdo neudela?
pocitam ze asi o nej pridu co?
Re: Výměna Itemů
Posted: 13:03 03. May 2010
by venomeq
venomeq wrote:Spis mne zajima co sti mkdyz mam adamantinovy mec ktery nedpovida krytriim na vymenu pac neni +5 ale zas na druhou stranu je to vyjimecnej kus kterej mi jen tak nekdo neudela?
pocitam ze asi o nej pridu co?
jinak je tu ted pritomno nake dm ze by mne odebral ostare veci ?:)
Re: Výměna Itemů
Posted: 14:12 03. May 2010
by černý vlk
no, budiž tedy, když ne moudrost, tak co takhle něco jiného co se hodí na hlavu? třeba bonus odrážení? pak bych neprotestoval...odrážení je na helmě, na plášti, na prstenu..proč není i možnost kapuce?
Re: Výměna Itemů
Posted: 14:21 03. May 2010
by Grunt
Tak vzhledem k tom že tady jdou změnit vzhledy všeho možného tak si kup helmu, změn si vzhled a pošli DM. Což je sice na prd, ale je to tak.
Re: Výměna Itemů
Posted: 14:27 03. May 2010
by de Aers
černý vlk wrote:no, budiž tedy, když ne moudrost, tak co takhle něco jiného co se hodí na hlavu? třeba bonus odrážení? pak bych neprotestoval...odrážení je na helmě, na plášti, na prstenu..proč není i možnost kapuce?
na odražení sou ještě chrániče.
Re: Výměna Itemů
Posted: 14:38 03. May 2010
by nomis_b
venomeq wrote:Spis mne zajima co sti mkdyz mam adamantinovy mec ktery nedpovida krytriim na vymenu pac neni +5 ale zas na druhou stranu je to vyjimecnej kus kterej mi jen tak nekdo neudela?
pocitam ze asi o nej pridu co?
vim, ez byl odebran mec +3 , ale s 2k6 ohen protoze nesplnoval pozadavky.
Konkretne se ale musis s DM domluvit... on se ti uz do invu podiva, a sdeli ti ceho se mas zbavit (nebo te spise toho rovnou zbavi)
Re: Výměna Itemů
Posted: 14:42 03. May 2010
by Necrooo
Bahnak wrote:no tak, lidi, nebojte se toho porad jak čert kříže, Rejty říkal že bude ve hře od 22:00 takže předpokládám že to už zase jede. Pamatujte že se to dělá kvůli nám, kvůli vyváženosti a toho aby se vše dobře dostalo do správných kolejí. DMka vám rády pomohou a zodpoví všechny dotazy přímo. Hlavně klid, nikdo vás nechce okrást, naopak.
Ja se okraden cítím. Pokad jsem tvořil mága a počítal s prsteny +4/+4 amulet +4/+4 do vlastnosti (ted mam to same jen v +3/+3) tak se citim okraden kdyz misto toho budu mit treba jen prsten +4. Když budu chtít mít kouzla, tak nic neunesu a mé životy budou jak kdyby ani nebyly. Takže ano, cítím se tím okraden.
Toť jen můj názor na věc.
Pokad sperky +4/+4 jsou dovoleny, omlouvam se za "napadeni", ale dle toho co jsem tu cetl, mi prijde, ze dovoleny nejsou, tedy ony spise ani uz nebudou existovat.
EDIT: Opravdu se bojim lognout a divat se jak mi mizeji itemy, diky kterym jsem travil tak moc casu nad Thalii.
*rve si pouto s itemy*
Re: Výměna Itemů
Posted: 14:48 03. May 2010
by Krata
cítíte se okradeni protože jste si zvykli na vysoké hodnoty, kdyby tohle byla finální verze tak nikdo ani necekne... a hezký je jak každej přemejšlí že on je tim chudákem, rád bych upozornil že stejně jako vy je "přebrán" celej server, časem vám ani nepřijde že to je nějaká změna a jenom si vzpomente na přesílené předměty ze staré Thalie
Re: Výměna Itemů
Posted: 14:56 03. May 2010
by Necrooo
Krata wrote:cítíte se okradeni protože jste si zvykli na vysoké hodnoty, kdyby tohle byla finální verze tak nikdo ani necekne... a hezký je jak každej přemejšlí že on je tim chudákem, rád bych upozornil že stejně jako vy je "přebrán" celej server, časem vám ani nepřijde že to je nějaká změna a jenom si vzpomente na přesílené předměty ze staré Thalie
Ja to promyslel a vypadne ze me toto. Me defakto jde o to, ze jsem travil mazec casu nad tim abych si vydelal na to ci tamto. Pak sem travil zas cas nad tim to najit v obchode. A kdyz jsem to nasel a koupil, mel jsem fakt radost. Ted mi to bude odebrano a cas kterej sem tomu tak venoval, ten real cas, prijde defakto v nivec, to me na tom asi nejvice mrzi, pze ten real cas by se dal vyuzit jinak.
Udejme priklad pro prehlednost: Na prsten +3/+3 ci +4/+4 setris daleko déle nez na prsten +2/+2.
Ted uz budou jen prsteny +2/+2.
Chápeme se?

Re: Výměna Itemů
Posted: 15:03 03. May 2010
by Tretas
Berte to s úsměvem, já celou dobu zase ťápal OČ nahoru a teď jsem zvědavý co mi s tím DM provedou.
Noco, tak už nás nebudou zachraňovat peníze-předměty, ale jen lvly.
PS: DM otázka na vás, u výměny musí být Rejty? A popřípadě kdy to bude možné? Včera se na mě už nedostalo.
Re: Výměna Itemů
Posted: 15:04 03. May 2010
by Lynx23
njn ale na ty věci, co si při výměné celkem snadno koupíš, zas budou muset nové postavy taky dřít, takže to mužeš brát tak, žes ten čas jakoby věnoval věcem, co dostaneš výměnou
Re: Výměna Itemů
Posted: 15:05 03. May 2010
by kucik
Necrooo wrote:
Ja to promyslel a vypadne ze me toto. Me defakto jde o to, ze jsem travil mazec casu nad tim abych si vydelal na to ci tamto. Pak sem travil zas cas nad tim to najit v obchode. A kdyz jsem to nasel a koupil, mel jsem fakt radost. Ted mi to bude odebrano a cas kterej sem tomu tak venoval, ten real cas, prijde defakto v nivec, to me na tom asi nejvice mrzi, pze ten real cas by se dal vyuzit jinak.
Udejme priklad pro prehlednost: Na prsten +3/+3 ci +4/+4 setris daleko déle nez na prsten +2/+2.
Ted uz budou jen prsteny +2/+2.
Chápeme se?

Síla těch předmětů se snižovala. Šetřil jsi určitej čas na top předmět - i teď máš top předmět.
Někdo jinej nešetřil tak dlouho a měl slabší předmět - i teď má slabší předmět.
Re: Výměna Itemů
Posted: 15:15 03. May 2010
by Necrooo
kucik wrote:Necrooo wrote:
Ja to promyslel a vypadne ze me toto. Me defakto jde o to, ze jsem travil mazec casu nad tim abych si vydelal na to ci tamto. Pak sem travil zas cas nad tim to najit v obchode. A kdyz jsem to nasel a koupil, mel jsem fakt radost. Ted mi to bude odebrano a cas kterej sem tomu tak venoval, ten real cas, prijde defakto v nivec, to me na tom asi nejvice mrzi, pze ten real cas by se dal vyuzit jinak.
Udejme priklad pro prehlednost: Na prsten +3/+3 ci +4/+4 setris daleko déle nez na prsten +2/+2.
Ted uz budou jen prsteny +2/+2.
Chápeme se?

Síla těch předmětů se snižovala. Šetřil jsi určitej čas na top předmět - i teď máš top předmět.
Někdo jinej nešetřil tak dlouho a měl slabší předmět - i teď má slabší předmět.
No chapu co rikas, necham se prekvapit co mi nabidnete v obchode az bude cas i na me
