Page 4 of 4

Re: drowske rody

Posted: 17:56 13. May 2010
by DenGrasse
Neznám žádnýho hráče, kterej by byl karathským občanem... dokonce ani postava ne. :wink:

Re: drowske rody

Posted: 17:58 13. May 2010
by Lenulasek
DenGrasse wrote:Neznám žádnýho hráče, kterej by byl karathským občanem... dokonce ani postava ne. :wink:
Ah... no jo slovíčkaření no. Ale vidím, že jsi pochopil jak to bylo myšleno, když jsi zmínil slovo postava. No nic, vzdávám to. Vedu boj s větrnými mlýny.

Re: drowske rody

Posted: 18:25 13. May 2010
by DenGrasse
Vůbec jsem nepochopil o čem boj byl, ale co se dá dělat...

Re: drowske rody

Posted: 18:30 13. May 2010
by Lenulasek
O tom, že nechci svou hrou naštvávat jiné hráče. Zástávám názor, že když mučím postavu, nemusím nutně trápit hráče, co tu postavu hraje.

Re: drowske rody

Posted: 18:35 13. May 2010
by DenGrasse
No.. dobře... :?: a dál? Princip je ten, že hráči povrchových postav by se měli dostávat do podtemna jen tehdy když jsou reálně přepadeni a uneseni drowy a souhlasí s tím. žádné domluvené únosy, přeběhnutí atd.

Re: drowske rody

Posted: 18:36 13. May 2010
by Lenulasek
DenGrasse wrote:No.. dobře... :?: a dál? Princip je ten, že hráči povrchových postav by se měli dostávat do podtemna jen tehdy když jsou reálně přepadeni a uneseni drowy a souhlasí s tím. žádné domluvené únosy, přeběhnutí atd.
S tím souhlasím.

Re: drowske rody

Posted: 18:45 13. May 2010
by DenGrasse
Bohužel se tak nedělo a realizovala se výhradně ta špatná varianta. Dlouho jsme spoléhali na "zdravý rozum" hráčů, ale zjevně je to marná naděje. Proto ty změny.

Re: drowske rody

Posted: 18:56 13. May 2010
by Lenulasek
Bohužel, ty změny vyhnali minimálně dva dobré hráče z naší říše. Proto mě to mrzí a řeším to. Opravdu by se mi moc líbilo, kdyby se našlo takové řešení, které by ty slušné hráče nepenalizovalo a ty co dělají to, proti čemu jste tyto změny udělali, blokovalo. Můj návrh je v topicu ve flames... takže jsem pro pokračování tě diskze tam.

Re: drowske rody

Posted: 20:48 13. May 2010
by DenGrasse
Já jsem jejich chování v Podtemnu nesledoval, ale mám pocit, že právě to bylo jedním z hlavních důvodů, proč to opatření vzniklo, blíže nechť se k tomu vyjádří Rejty nebo Maku.

Re: drowske rody

Posted: 22:05 13. May 2010
by G14
Lenulasku uz to neres,stalo se stalo,my to akceptujeme.....stejne by sme jednoho krasnyho dne vypadli,protoze sme tam byli predevsim z ic duvodu........a to je nejvetsi ooc jaky ode me uslysite,pac na tohle se neda koukat uz......... :)

Re: drowske rody

Posted: 07:14 14. May 2010
by Lenulasek
No dobře. Tak snad se potkáme třebas někdy ve hře :(.