Page 4 of 4
Re: drowske rody
Posted: 17:56 13. May 2010
by DenGrasse
Neznám žádnýho hráče, kterej by byl karathským občanem... dokonce ani postava ne.

Re: drowske rody
Posted: 17:58 13. May 2010
by Lenulasek
DenGrasse wrote:Neznám žádnýho hráče, kterej by byl karathským občanem... dokonce ani postava ne.

Ah... no jo slovíčkaření no. Ale vidím, že jsi pochopil jak to bylo myšleno, když jsi zmínil slovo postava. No nic, vzdávám to. Vedu boj s větrnými mlýny.
Re: drowske rody
Posted: 18:25 13. May 2010
by DenGrasse
Vůbec jsem nepochopil o čem boj byl, ale co se dá dělat...
Re: drowske rody
Posted: 18:30 13. May 2010
by Lenulasek
O tom, že nechci svou hrou naštvávat jiné hráče. Zástávám názor, že když mučím postavu, nemusím nutně trápit hráče, co tu postavu hraje.
Re: drowske rody
Posted: 18:35 13. May 2010
by DenGrasse
No.. dobře...

a dál? Princip je ten, že hráči povrchových postav by se měli dostávat do podtemna jen tehdy když jsou reálně přepadeni a uneseni drowy a souhlasí s tím. žádné domluvené únosy, přeběhnutí atd.
Re: drowske rody
Posted: 18:36 13. May 2010
by Lenulasek
DenGrasse wrote:No.. dobře...

a dál? Princip je ten, že hráči povrchových postav by se měli dostávat do podtemna jen tehdy když jsou reálně přepadeni a uneseni drowy a souhlasí s tím. žádné domluvené únosy, přeběhnutí atd.
S tím souhlasím.
Re: drowske rody
Posted: 18:45 13. May 2010
by DenGrasse
Bohužel se tak nedělo a realizovala se výhradně ta špatná varianta. Dlouho jsme spoléhali na "zdravý rozum" hráčů, ale zjevně je to marná naděje. Proto ty změny.
Re: drowske rody
Posted: 18:56 13. May 2010
by Lenulasek
Bohužel, ty změny vyhnali minimálně dva dobré hráče z naší říše. Proto mě to mrzí a řeším to. Opravdu by se mi moc líbilo, kdyby se našlo takové řešení, které by ty slušné hráče nepenalizovalo a ty co dělají to, proti čemu jste tyto změny udělali, blokovalo. Můj návrh je v topicu ve flames... takže jsem pro pokračování tě diskze tam.
Re: drowske rody
Posted: 20:48 13. May 2010
by DenGrasse
Já jsem jejich chování v Podtemnu nesledoval, ale mám pocit, že právě to bylo jedním z hlavních důvodů, proč to opatření vzniklo, blíže nechť se k tomu vyjádří Rejty nebo Maku.
Re: drowske rody
Posted: 22:05 13. May 2010
by G14
Lenulasku uz to neres,stalo se stalo,my to akceptujeme.....stejne by sme jednoho krasnyho dne vypadli,protoze sme tam byli predevsim z ic duvodu........a to je nejvetsi ooc jaky ode me uslysite,pac na tohle se neda koukat uz.........

Re: drowske rody
Posted: 07:14 14. May 2010
by Lenulasek
No dobře. Tak snad se potkáme třebas někdy ve hře

.