Page 4 of 4

Re: Otroci - kobold, hiran

Posted: 13:01 16. May 2010
by DenGrasse
Je třeba to řešit podle postavení jednotlivých postav. Pokud je postava klasický otrok, tj. byla zajta a odvlečena, měla by ta pravidla platit (je jedno jestli ji odvlekli z povrchu nebo nějaké díry v podtemnu). Jiné postavy mohou mít jiný status, ale i tak by mělo platit, že hrát otroka je omezenější než hrát drowa nebo duergara. Prostě IC nemůže mít nikdy stejné postavení.
Druhá věc je, že lokace podtemna na to nejsou uzpůsobený, takže zatim (co se týče podtemnovejch otroků) hrajte normálně, ale snažte se dodržovat z těch pravidel co jde. Tým se k tomu časem nějak vysloví, až zaujme nějaký stanovisko.

Re: Otroci - kobold, hiran

Posted: 16:32 16. May 2010
by G14
skaarks wrote:
Krata wrote:pravidla platí hlavně pro povrchové otroky, u těch podtemnáckých bych to nechal při staru, ty maj přeci jen všechny postihy a tohle zavést i u nich by fakt podkopalo celou hru
ja mám stejný názor, ale je tohle oficiální postvení týmu?
mám to brát tak v potaz než se to vyřeší ?


BTW: jasně, otroci z povrchu mají dole postihy, ale na povrchu zase nemaj postihy za slunce.. akže postih vs postih. A navíc vy jste šli dolů jako útěk před povrchem, kdežto podteňácký otrok byl dole a musí zůstat dole, nemůže utéct na povrch.
muzes mi rict kde si vzal tu kravinu ze sme sli dolu z duvodu uteku????????????????????????????????????????????????????
nejprve si zjisti fakta nez zacnes psat takovy zvasty,diky
tohle me fakt nakrklo a ze sem klidaska