Re: Otroci - kobold, hiran
Posted: 13:01 16. May 2010
Je třeba to řešit podle postavení jednotlivých postav. Pokud je postava klasický otrok, tj. byla zajta a odvlečena, měla by ta pravidla platit (je jedno jestli ji odvlekli z povrchu nebo nějaké díry v podtemnu). Jiné postavy mohou mít jiný status, ale i tak by mělo platit, že hrát otroka je omezenější než hrát drowa nebo duergara. Prostě IC nemůže mít nikdy stejné postavení.
Druhá věc je, že lokace podtemna na to nejsou uzpůsobený, takže zatim (co se týče podtemnovejch otroků) hrajte normálně, ale snažte se dodržovat z těch pravidel co jde. Tým se k tomu časem nějak vysloví, až zaujme nějaký stanovisko.
Druhá věc je, že lokace podtemna na to nejsou uzpůsobený, takže zatim (co se týče podtemnovejch otroků) hrajte normálně, ale snažte se dodržovat z těch pravidel co jde. Tým se k tomu časem nějak vysloví, až zaujme nějaký stanovisko.