Page 4 of 21

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 14:13 25. May 2010
by Sorrow
A mozna prijde i kouzelnik :wink:

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 14:13 25. May 2010
by nomis_b
Lenulasek wrote: Podařilo se mi najít dobrý způsob jak vypadat jako drow a nepomatlat si obličej :).
Strcit si ho na 10 minut do trouby ?

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 14:25 25. May 2010
by Garett
zachy wrote:Mozna prijedu. Mozna vezmu Ravangorna. Mozna pojede i jogobello... mozna :roll:
tak to se ozvete jestli pojedete, pridal bych se k vam do auta pokud neukecam naky zakupaky:)

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 15:35 25. May 2010
by Lenulasek
Garett wrote:
zachy wrote:Mozna prijedu. Mozna vezmu Ravangorna. Mozna pojede i jogobello... mozna :roll:
tak to se ozvete jestli pojedete, pridal bych se k vam do auta pokud neukecam naky zakupaky:)
Hehe jen pojedte! čím víc drowů tím líp :)...
PS: Nomisi, kdepak... já už ten převlek vymýšlím dlouho tak se nech překvapit ;)

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 18:25 25. May 2010
by -darkvision-
Lenulasek wrote:
-darkvision- wrote:Jako já bych tam i možná přijel, ale černý huby nikdo nikdy neměl rád, tak nebudu riskovat zdraví :lol:
Budu tam já :). Tak vem i Alyffyn ne a budeme tři... nebo rovnou i tamti dva kdyby mohli. To je už pět. Já tam jako drow teda pojedu a už si chystám obleček :D Podařilo se mi najít dobrý způsob jak vypadat jako drow a nepomatlat si obličej :).
No ona tu je jeste jedna, a to ta ze mam jet do Anglie na tyden s přítelkyni, jenze jedeme k sestrence jeji kamaradky, takze vubec nevim kdy to planujou. Ale do prázdnin se doufám dozvím.

Pět drowů už zní hezky, bychom nebyli sami alespon :P Jinak Vierdrila bychom kdyztak vzali (ten by musel proste jet). A mam pocit ze pokad by Xull a Wel meli cas, tak kdybych se stavil za jejich rodicema ze na ne dohlidnu, tak by taky mohli jet. Kdybych jel ja, tak Alyff taky.

No kdyby neklaplo auto, tak bychom hold dorazili vlakem. Ale rikam, musim nejdrive zjistit tu Anglii.
No jinak kdybych jel s vama, vazte si toho, dam prednost pred vama nez pred soustredenim s jednim nejmenovanym sportem (preci jen jsem jezdival doted, tak obměna je dovolena).

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 23:35 25. May 2010
by Marvin
Ked sa nic nepototo tak dorazime aj ja a Neithan.

PS: Rejty, tentokrat ta porazim! (mozno kvuli tomu budem aj menej pit, ale to len ked budes hodny!) :twisted:

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 00:09 26. May 2010
by Krata
Jo, tentokrát by jsi mi nemusel polít auto pivem a mohl by jsi na sraz přijet střízliví natolik, aby si vyslovil správný název svého meče :D

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 00:41 26. May 2010
by Marvin
....co si nepamatuju, to se nestalo .....

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 08:37 26. May 2010
by Sorrow
Chudaci ty policajti, kdyz na ne MArvin vybafnul ve slovencine o tom jak to
mame povoleno od ministerstva lesu :D

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 08:42 26. May 2010
by Práček
-darkvision- wrote:... Jinak Vierdrila bychom kdyztak vzali (ten by musel proste jet)...
tak to jsem zvedavej jak to chces dokazat

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 09:22 26. May 2010
by Krata
Sorrow wrote:Chudaci ty policajti, kdyz na ne MArvin vybafnul ve slovencine o tom jak to
mame povoleno od ministerstva lesu :D
jo na návštěvu ochránců zákona sem úplně zapoměl :D

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 11:13 26. May 2010
by Luelle
hehe to jsem na jednom LARPu zažila taky :D
nehjlepší bylo jak přijeli a prej ať jim dáme občanky a ted se ta banda rozutekla a oni už čekovali, kde budou koho honit. My se rozutekli do stanů a udělali špalír... to pak fakt litovali, že si o ty občanky řekli, když jich museli 50 opsat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 12:01 26. May 2010
by Pajule
já jen doufam,že tam nebudu muset ťapat sama :D někudy někam :D

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 19:40 26. May 2010
by Bahnak
Tak si mě tam taky napište, sice nevím jestli tu cestu moje autíško zvládne, ale budu mu držet palce. Nomi, vem kytaru... Ať mám komu ničit struny...

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 08:46 27. May 2010
by nomis_b
Bahnak wrote:Nomi, vem kytaru... Ať mám komu ničit struny...
Kytaru rád vezmu, protože není moje ale mojí drahe polovičky :wink: