Page 4 of 5

Re: Krejci - update

Posted: 11:05 18. Nov 2010
by Glumišek
de Aers wrote:
Glumišek wrote:
Jedná se o nesoulad s kovařinou, tam to bere dva pruty vždy. Jak různé tak stejné. Líbí se mi model jak funguje zlatnictví a krejčovina, méně pak kovařina/platnéřina. Možná by stálo za to někdy v budoucnu tento nesoulad sjednotit jedním či druhým způsobem.
Jak různé tak stejné ? Když vyrábíš zbroj z jednoho kovu tak si to vezme dva pruty toho danýho kovu, ale když ho s něčim mícháš tak si to bere jen od každýho jeden.
Ano, ale pořád ti to vezme 2ks. prutů. Buď dva stejné nebo dva - jeden takový a druhý onaký. V krejčovině a zlatničině je to tak, že když děláš z jednoho druhu kamínku tak ke spuštění procesu musí být v zařízení vždy dva a po ukončení procesu výroby ti tam jeden zůstane. Toto pravidlo ovšem platí pouze v případě, že jsou kamínky ve "štočku". V případě, že jsou tam vloženy dva stejné kamínky každý zvlášť, vezme si proces oba dva. Co je dobře netuším, ale na tuto nesrovnalost jsem tady už kdysi poukázal. Vzhledem k tomu, že to funguje a jedná se spíše o drobnou závadu předpokládám, že oprava byla odsunuta na dobu, kdy bude na tyto nesrovnalosti čas.

Re: Krejci - update

Posted: 11:09 18. Nov 2010
by -RoF-
-darkvision- wrote:
-RoF- wrote:A pokud pak výkupčí dává cenu jako by tam byla hodnota dvou přísad na leštění kamenu, tka tím líp, aspon se na craftu dá vydělat, vyjimečně :roll:
Nemaj se chyby craftu, co se týče vykupování za vela peněz náhodou hlásit?
Já jen že tu bylo několikrat řečeno, že craft už není dělaný aby lidé na něm vydělávali. A to cos napsal na mě působí, jako kdybys toho chtěl využívat :P
No jo aby sis nerýpnul, to bys nebyl ty ;)

Pro mě je to vcelku novinka, já nějak výkupní ceny neřeším mě stačilo když mi dal o něco víc jak náklady.
Jestli mi přidal zlatník 8k na přísadu za rubín, tak to sem fakt nesledoval.
A využívat něčeho na čem za hodinu vydělám hmm 8k. Cheche fakt ne, to je ten loot rychlejší.

To bych musel přesně počítat u každého výrobku přesně náklady a pak co mi dal. A to fakt nechcu :)

A mimochodem já bych neměl zapotřebí na tom vydělávat :D :D :D Ale neva pobavil si mě.

Re: Krejci - update

Posted: 11:22 18. Nov 2010
by Glumišek
-RoF- wrote:
-darkvision- wrote:
-RoF- wrote:A pokud pak výkupčí dává cenu jako by tam byla hodnota dvou přísad na leštění kamenu, tka tím líp, aspon se na craftu dá vydělat, vyjimečně :roll:
Nemaj se chyby craftu, co se týče vykupování za vela peněz náhodou hlásit?
Já jen že tu bylo několikrat řečeno, že craft už není dělaný aby lidé na něm vydělávali. A to cos napsal na mě působí, jako kdybys toho chtěl využívat :P
No jo aby sis nerýpnul, to bys nebyl ty ;)

Pro mě je to vcelku novinka, já nějak výkupní ceny neřeším mě stačilo když mi dal o něco víc jak náklady.
Jestli mi přidal zlatník 8k na přísadu za rubín, tak to sem fakt nesledoval.
A využívat něčeho na čem za hodinu vydělám hmm 8k. Cheche fakt ne, to je ten loot rychlejší.

To bych musel přesně počítat u každého výrobku přesně náklady a pak co mi dal. A to fakt nechcu :)

A mimochodem já bych neměl zapotřebí na tom vydělávat :D :D :D Ale neva pobavil si mě.
Krom toho tento nesoulad už hlášen byl a to v době kdy jsem hrál za Valdora a Mahtiona a dělal krejčovinu a zlatničinu. Asi se tu nebudeme dohadovat o tom, že by se kvůli této záležitosti uzavíraly další oddíly craftu ne?

Re: Krejci - update

Posted: 15:55 18. Nov 2010
by Mobill
cena za výdělek je vcelku vtipná na kameni kde leštidlos stojí dejme tomu 400 jsou to 2zl takže je tu % dané 0,5 výdělek to ovšem neplatí u surovin po prvním zpracování
což je možná chyba a tak ji tu hlásím u brusičství se dají prodávat i pouze broušené kameny a to za velice zajímací ceny
řekněme 10 kousků opálu se pohybuje kolem 3 měšců
já nevim jak je to jinde ale u koželuha toto nelze kůže jen vysušená se prodat nedá
(pokud dá tak :wall: )

Re: Krejci - update

Posted: 20:07 18. Nov 2010
by -darkvision-
Meteoricka zbroj + legenda = výdělek se rovná asi 7 nebo 8k - v realu se to zpracovava 2 hodky.
-> jen pro uvedení jiného craftu - jak nekdo nekde psal, uz to hold není dělaný na výdělek, ale na prestižnost věci, která by se tak dobrá neměla dát sehnat v craftu.

Re: Krejci - update

Posted: 01:03 25. Feb 2011
by zachy
Nevím jestli je to bug nebo je to tak schválně, ale kůže ledového wyrma se nedá použít do craftu. Jak to je?

Re: Krejci - update

Posted: 08:52 25. Feb 2011
by Istvan
zachy wrote:Nevím jestli je to bug nebo je to tak schválně, ale kůže ledového wyrma se nedá použít do craftu. Jak to je?
Ani bílého a černého draka. (mohlo by to jit)

Re: Krejci - update

Posted: 10:27 13. Dec 2011
by Radim
Technická:

Když sem expil krejčího tak sem +5 boty ušil když sem měl možnost narvat tam 180 voltů.Teď když mrsknu poměr 180/20 vylezou mi jen +4 s výcvikem.To trošku nedává smysl a ochuzuje to krejčího oproti platnéřovi.Chápu,že platnéřské boty mají postihy do zranení,tichého pohybu a skrývání.
Jde mi o to,aby bylo možno ušít stejnou kvalitu v obou craftech samo s nějakým postihem jako u platnéře.

Re: Krejci - update

Posted: 21:13 16. Dec 2011
by Bahnak
Hm, leží to tu ladem bez odpovědi... Inu, Pravdou je že i z krejčoviny by měly vylézt klasické +5 botky (alespoň můj názor, tabule k tomu jsem nikdá nikde neviděl). Dokonce i tuším ono "proč" se tak děje. Odpověd bude ale pouze nepříjemná: chybu bude třeba opravit ve scriptech po nomisovi. Nějaký dobrovolník?

Re: Krejci - update

Posted: 01:40 17. Dec 2011
by Legition
Bahnak wrote:Hm, leží to tu ladem bez odpovědi... Inu, Pravdou je že i z krejčoviny by měly vylézt klasické +5 botky (alespoň můj názor, tabule k tomu jsem nikdá nikde neviděl). Dokonce i tuším ono "proč" se tak děje. Odpověd bude ale pouze nepříjemná: chybu bude třeba opravit ve scriptech po nomisovi. Nějaký dobrovolník?
Skripty umím, když mi řeknete co se má jak opravit, klidně opravím.

Re: Krejci - update

Posted: 11:17 19. Dec 2011
by kucik
Pokud se do toho chceš pustit, můžu ti poslat komplet craftové scripty. Problém, je, že je to fakt bordel.

Re: Krejci - update

Posted: 22:55 20. Dec 2011
by Legition
Dobrý, vyznal jsem se V celém modulu Sferie když jsem jí neštastně převzal. Tohle myslím zvládnu. Jen mi přesně řekněte, co dělají teĎ, co je na nich špatně a Co přesně chcete aby dělaly po opravě.

Re: Krejci - update

Posted: 23:15 20. Dec 2011
by kucik
Co delaji ted neni zdokumentovane. Co je na nich spatne je zpusob, jakym jsou napsane - totiz metodou copy-paste bez komentaru (nebo s uplne spatnymi komentari).
Cilem je prepsat to do jednoduchych zapouzdrenych funkci. Oddelit od sebe UI, vlastni vytvareni predmetu a pokud mozno konfiguraci.

Re: Krejci - update

Posted: 23:18 20. Dec 2011
by Shaman88
Nestraš ho tolik hned na začátku :).

Re: Krejci - update

Posted: 00:56 21. Dec 2011
by Legition
Dobrá, mohu se vám na to kouknout a udělat to nejlpší co mohu :wink: