Page 4 of 5
Re: Krejci - update
Posted: 11:05 18. Nov 2010
by Glumišek
de Aers wrote:Glumišek wrote:
Jedná se o nesoulad s kovařinou, tam to bere dva pruty vždy. Jak různé tak stejné. Líbí se mi model jak funguje zlatnictví a krejčovina, méně pak kovařina/platnéřina. Možná by stálo za to někdy v budoucnu tento nesoulad sjednotit jedním či druhým způsobem.
Jak různé tak stejné ? Když vyrábíš zbroj z jednoho kovu tak si to vezme dva pruty toho danýho kovu, ale když ho s něčim mícháš tak si to bere jen od každýho jeden.
Ano, ale pořád ti to vezme 2ks. prutů. Buď dva stejné nebo dva - jeden takový a druhý onaký. V krejčovině a zlatničině je to tak, že když děláš z jednoho druhu kamínku tak ke spuštění procesu musí být v zařízení vždy dva a po ukončení procesu výroby ti tam jeden zůstane. Toto pravidlo ovšem platí pouze v případě, že jsou kamínky ve "štočku". V případě, že jsou tam vloženy dva stejné kamínky každý zvlášť, vezme si proces oba dva. Co je dobře netuším, ale na tuto nesrovnalost jsem tady už kdysi poukázal. Vzhledem k tomu, že to funguje a jedná se spíše o drobnou závadu předpokládám, že oprava byla odsunuta na dobu, kdy bude na tyto nesrovnalosti čas.
Re: Krejci - update
Posted: 11:09 18. Nov 2010
by -RoF-
-darkvision- wrote:-RoF- wrote:A pokud pak výkupčí dává cenu jako by tam byla hodnota dvou přísad na leštění kamenu, tka tím líp, aspon se na craftu dá vydělat, vyjimečně

Nemaj se chyby craftu, co se týče vykupování za vela peněz náhodou hlásit?
Já jen že tu bylo několikrat řečeno, že craft už není dělaný aby lidé na něm vydělávali. A to cos napsal na mě působí, jako kdybys toho chtěl využívat

No jo aby sis nerýpnul, to bys nebyl ty
Pro mě je to vcelku novinka, já nějak výkupní ceny neřeším mě stačilo když mi dal o něco víc jak náklady.
Jestli mi přidal zlatník 8k na přísadu za rubín, tak to sem fakt nesledoval.
A využívat něčeho na čem za hodinu vydělám hmm 8k. Cheche fakt ne, to je ten loot rychlejší.
To bych musel přesně počítat u každého výrobku přesně náklady a pak co mi dal. A to fakt nechcu
A mimochodem já bych neměl zapotřebí na tom vydělávat

Ale neva pobavil si mě.
Re: Krejci - update
Posted: 11:22 18. Nov 2010
by Glumišek
-RoF- wrote:-darkvision- wrote:-RoF- wrote:A pokud pak výkupčí dává cenu jako by tam byla hodnota dvou přísad na leštění kamenu, tka tím líp, aspon se na craftu dá vydělat, vyjimečně

Nemaj se chyby craftu, co se týče vykupování za vela peněz náhodou hlásit?
Já jen že tu bylo několikrat řečeno, že craft už není dělaný aby lidé na něm vydělávali. A to cos napsal na mě působí, jako kdybys toho chtěl využívat

No jo aby sis nerýpnul, to bys nebyl ty
Pro mě je to vcelku novinka, já nějak výkupní ceny neřeším mě stačilo když mi dal o něco víc jak náklady.
Jestli mi přidal zlatník 8k na přísadu za rubín, tak to sem fakt nesledoval.
A využívat něčeho na čem za hodinu vydělám hmm 8k. Cheche fakt ne, to je ten loot rychlejší.
To bych musel přesně počítat u každého výrobku přesně náklady a pak co mi dal. A to fakt nechcu
A mimochodem já bych neměl zapotřebí na tom vydělávat

Ale neva pobavil si mě.
Krom toho tento nesoulad už hlášen byl a to v době kdy jsem hrál za Valdora a Mahtiona a dělal krejčovinu a zlatničinu. Asi se tu nebudeme dohadovat o tom, že by se kvůli této záležitosti uzavíraly další oddíly craftu ne?
Re: Krejci - update
Posted: 15:55 18. Nov 2010
by Mobill
cena za výdělek je vcelku vtipná na kameni kde leštidlos stojí dejme tomu 400 jsou to 2zl takže je tu % dané 0,5 výdělek to ovšem neplatí u surovin po prvním zpracování
což je možná chyba a tak ji tu hlásím u brusičství se dají prodávat i pouze broušené kameny a to za velice zajímací ceny
řekněme 10 kousků opálu se pohybuje kolem 3 měšců
já nevim jak je to jinde ale u koželuha toto nelze kůže jen vysušená se prodat nedá
(pokud dá tak

)
Re: Krejci - update
Posted: 20:07 18. Nov 2010
by -darkvision-
Meteoricka zbroj + legenda = výdělek se rovná asi 7 nebo 8k - v realu se to zpracovava 2 hodky.
-> jen pro uvedení jiného craftu - jak nekdo nekde psal, uz to hold není dělaný na výdělek, ale na prestižnost věci, která by se tak dobrá neměla dát sehnat v craftu.
Re: Krejci - update
Posted: 01:03 25. Feb 2011
by zachy
Nevím jestli je to bug nebo je to tak schválně, ale kůže ledového wyrma se nedá použít do craftu. Jak to je?
Re: Krejci - update
Posted: 08:52 25. Feb 2011
by Istvan
zachy wrote:Nevím jestli je to bug nebo je to tak schválně, ale kůže ledového wyrma se nedá použít do craftu. Jak to je?
Ani bílého a černého draka. (mohlo by to jit)
Re: Krejci - update
Posted: 10:27 13. Dec 2011
by Radim
Technická:
Když sem expil krejčího tak sem +5 boty ušil když sem měl možnost narvat tam 180 voltů.Teď když mrsknu poměr 180/20 vylezou mi jen +4 s výcvikem.To trošku nedává smysl a ochuzuje to krejčího oproti platnéřovi.Chápu,že platnéřské boty mají postihy do zranení,tichého pohybu a skrývání.
Jde mi o to,aby bylo možno ušít stejnou kvalitu v obou craftech samo s nějakým postihem jako u platnéře.
Re: Krejci - update
Posted: 21:13 16. Dec 2011
by Bahnak
Hm, leží to tu ladem bez odpovědi... Inu, Pravdou je že i z krejčoviny by měly vylézt klasické +5 botky (alespoň můj názor, tabule k tomu jsem nikdá nikde neviděl). Dokonce i tuším ono "proč" se tak děje. Odpověd bude ale pouze nepříjemná: chybu bude třeba opravit ve scriptech po nomisovi. Nějaký dobrovolník?
Re: Krejci - update
Posted: 01:40 17. Dec 2011
by Legition
Bahnak wrote:Hm, leží to tu ladem bez odpovědi... Inu, Pravdou je že i z krejčoviny by měly vylézt klasické +5 botky (alespoň můj názor, tabule k tomu jsem nikdá nikde neviděl). Dokonce i tuším ono "proč" se tak děje. Odpověd bude ale pouze nepříjemná: chybu bude třeba opravit ve scriptech po nomisovi. Nějaký dobrovolník?
Skripty umím, když mi řeknete co se má jak opravit, klidně opravím.
Re: Krejci - update
Posted: 11:17 19. Dec 2011
by kucik
Pokud se do toho chceš pustit, můžu ti poslat komplet craftové scripty. Problém, je, že je to fakt bordel.
Re: Krejci - update
Posted: 22:55 20. Dec 2011
by Legition
Dobrý, vyznal jsem se V celém modulu Sferie když jsem jí neštastně převzal. Tohle myslím zvládnu. Jen mi přesně řekněte, co dělají teĎ, co je na nich špatně a Co přesně chcete aby dělaly po opravě.
Re: Krejci - update
Posted: 23:15 20. Dec 2011
by kucik
Co delaji ted neni zdokumentovane. Co je na nich spatne je zpusob, jakym jsou napsane - totiz metodou copy-paste bez komentaru (nebo s uplne spatnymi komentari).
Cilem je prepsat to do jednoduchych zapouzdrenych funkci. Oddelit od sebe UI, vlastni vytvareni predmetu a pokud mozno konfiguraci.
Re: Krejci - update
Posted: 23:18 20. Dec 2011
by Shaman88
Nestraš ho tolik hned na začátku

.
Re: Krejci - update
Posted: 00:56 21. Dec 2011
by Legition
Dobrá, mohu se vám na to kouknout a udělat to nejlpší co mohu
