No, stále vedu nejdelším příspěvkem a děkuji že mě skoro nikdo necitoval a jinak neshazoval.
Psal jsem fakta, hlavně proto, aby "noví" věděli jak se u "nás" hraje.
Sandoftime má u mě zlatého bludišťáka, jeho příspěvky bych tesal
Pro KPPS:
Až nás poznáte, zjistíte, že CvC je zde víseméně na denním pořádku.
Nikdo z těch, které jen nepatrně znám, nezabíjí PK stylem (uvidim, umlatim, oberu, jdu)
NIKDO
Hrajeme Drowy, tudíž přepadáváme (co jinýho taky máme dělat že...)
Pokud postava projeví alespoň trochu invence a do toho talku natluče něco alespoň trochu rozumného, na 99 procent ji nezabijeme.
Pokud píše kraviny typu: "Im GOD, you are LOOSERS", frčí k rohatýmu express. (srát na kebulku si nenecháme že...)
Permku jsem na Thálce zažil už dostkrát. To už je o IC dění a o tom, jak se má příběh vyvíjet.
Permku si dávají hráči sami (text Luelle), když cítí že to tak má být.
Permku dávají DMka(vyjmečně), když cítí že je to tak správné.
Takhle to funguje a na Thalii fungovat bude.
Můžete z toho mít strach, nemusí se vám to líbit protože to jinde fungovalo jinak.
Můj názor je podobný jako Sandoftime, akorát vám ho nebudu tak mlátit o hlavu.
Chápu (ano, pochopil jsem hned ze startu) o co KPPS jde, ale věřte nebo ne, je to úplně zbytečné.
Zapomeňte na paranoiu, že vás někdo stále jen sleduje s cílem: KILL
Raději se bavte, vytvářejte děj, užívejte si toho, že se stále něco někde děje, že nám WB a Team pořád posílá nové a nové vymoženosti.
Až se trochu rozkoukáte, věřím že pochopíte, že celý tento topic, byl z 99 procent zbytečný.
(to jedno procento byl sandoftime - ze židle jsem se zkulal jen raz, ale stálo to za to)
Aloha a fun!