Page 4 of 7
Re: Bezva hra...
Posted: 14:47 24. Jun 2010
by Tretas
White wolf wrote:Desmond wrote:monstera wrote:
Ano, bohužel zasahuje i ty, kteří se Q nezúčastňují. Už aby skončil...
Mozna by skoncil o neco drive kdyby ses do Q zapojila

. A pokud nechces, je to ok, nakonec je to jen a jen na tobe, ale jak konkretne te ten Q omezuje?
No někdo by se i zapojil,ale po asi 15 minutách marného snažení o navázání rozhovoru a naprostého ignorování sem si halt šla po svým. Nutno říct,že to bylo na začátku tohoto Q a přímo v Isilu kdy se moje čerstvě přivandrovalá čarodějka pokoušela zjistit o co vlastně de a dozvěděla se*píp*. Ono je fajn,že je global Q,ale to taky chce aby se neignorovali postavy jen proto,že nejsou vysokej lvl či nejsou ze známýho acc.

jak píše Desmond chce to vydržet, teď je po čarodějích sháňka.
A nestěžujte si tu nebo se na nás taky Cairon (a ostatní DM) může příště vykašlat.
Re: Bezva hra...
Posted: 15:12 24. Jun 2010
by White wolf
efu_redo wrote:Je to úplně jednoduché. Stačí hrát charakter postavy a chtít se opravdu zajímat o quest. Jedno dvě nereagování by tě nemělo odradit. Musíš se snažit a prostě hrát. Kdo chce hrát quest, může. Nevidím v tom sebemenší problém a na lvlu vážně nezáleží.
No a o to přesně de...moje čarodějka,která k cestě do Isilu byla poněkud nevybíravě natlačena se rozhodla,že teda zjistí o co de.Nicméně byla ignorována a tudíž se celkem logicky urazila a o eventuelní pomoc při spravedlivé věci ztratila zájem. Není to nic jinýho než hraní charakteru postavy....přece bys nechtěl od elfí čarodějky,aby se podbízela.

Re: Bezva hra...
Posted: 15:15 24. Jun 2010
by efu_redo
White wolf wrote:efu_redo wrote:Je to úplně jednoduché. Stačí hrát charakter postavy a chtít se opravdu zajímat o quest. Jedno dvě nereagování by tě nemělo odradit. Musíš se snažit a prostě hrát. Kdo chce hrát quest, může. Nevidím v tom sebemenší problém a na lvlu vážně nezáleží.
No a o to přesně de...moje čarodějka,která k cestě do Isilu byla poněkud nevybíravě natlačena se rozhodla,že teda zjistí o co de.Nicméně byla ignorována a tudíž se celkem logicky urazila a o eventuelní pomoc při spravedlivé věci ztratila zájem. Není to nic jinýho než hraní charakteru postavy....přece bys nechtěl od elfí čarodějky,aby se podbízela.

Na co si tedy stěžuješ?
Re: Bezva hra...
Posted: 15:17 24. Jun 2010
by monstera
efu_redo wrote:Je to úplně jednoduché. Stačí hrát charakter postavy a chtít se opravdu zajímat o quest. Jedno dvě nereagování by tě nemělo odradit. Musíš se snažit a prostě hrát. Kdo chce hrát quest, může. Nevidím v tom sebemenší problém a na lvlu vážně nezáleží.
Právě že charakter postavy mi zabraňuje se to questu zapojit. Sandra je Juanina kněžka a nemůže tedy podporovat usurpátora, který sesadil církevní autoritu inkvizitora, a to ani placením daní z kraftu. Naproti tomu je majitelkou domu v Ivory, takže se nemůže přidat k Iselkým.
Re: Bezva hra...
Posted: 15:19 24. Jun 2010
by KaTo
White wolf wrote:Není to nic jinýho než hraní charakteru postavy....přece bys nechtěl od elfí čarodějky,aby se podbízela.

...a já bych to rozšířil - přece bys nechtěl po ELFCE, aby kérovala do lidských žabomyších půtek

...za dva roky to tu bude znova. A pak zase...a pak zase. Znáš lidi. Furt něco řešej, pospíchaj, ... u ničeho nevydrží

. Nic jim není dost dobrý, pořád to chtěj jiný...

.
Mimochodem, podle offiko doktríny prince zabili ti '"šmejdi" z Isilu. Tečka. Kdo je pro prosté blátožrouty masírované "placenými" Ambitovými kněžími dobrý a kdo zlý je ložený

. Tak jaké váhání ke komu se přidat?!

Re: Bezva hra...
Posted: 15:20 24. Jun 2010
by White wolf
efu_redo wrote:White wolf wrote:efu_redo wrote:Je to úplně jednoduché. Stačí hrát charakter postavy a chtít se opravdu zajímat o quest. Jedno dvě nereagování by tě nemělo odradit. Musíš se snažit a prostě hrát. Kdo chce hrát quest, může. Nevidím v tom sebemenší problém a na lvlu vážně nezáleží.
No a o to přesně de...moje čarodějka,která k cestě do Isilu byla poněkud nevybíravě natlačena se rozhodla,že teda zjistí o co de.Nicméně byla ignorována a tudíž se celkem logicky urazila a o eventuelní pomoc při spravedlivé věci ztratila zájem. Není to nic jinýho než hraní charakteru postavy....přece bys nechtěl od elfí čarodějky,aby se podbízela.

Na co si tedy stěžuješ?
Hehe stěžuju? Kde vidíš stížnost....já pouze podotkla k příspěvku o tom,že kdyby se někdo zapojil,že by to bylo možná už vyřešeno,že je složitý se zapojit někam kde jste ignorováni.

Mimochodem nejsem jediná kdo by se zapojil a setkal se přesně s tímto přístupem.
Re: Bezva hra...
Posted: 15:21 24. Jun 2010
by efu_redo
monstera wrote:efu_redo wrote:Je to úplně jednoduché. Stačí hrát charakter postavy a chtít se opravdu zajímat o quest. Jedno dvě nereagování by tě nemělo odradit. Musíš se snažit a prostě hrát. Kdo chce hrát quest, může. Nevidím v tom sebemenší problém a na lvlu vážně nezáleží.
Právě že charakter postavy mi zabraňuje se to questu zapojit. Sandra je Juanina kněžka a nemůže tedy podporovat usurpátora, který sesadil církevní autoritu inkvizitora, a to ani placením daní z kraftu. Naproti tomu je majitelkou domu v Ivory, takže se nemůže přidat k Iselkým.
Pak může jen vesele brblat. I když, myslel jsem si, že Juanina kněžka dá přednost pomoci druhým, před nějakým domem a majetkem.

Nemůžu si pomoct, ale je to prostě jen okecávání toho, proč nemůžeš pomoct ani jedné straně. Prostě chceš craftit a stojí to teď víc zlatáčků.

Re: Bezva hra...
Posted: 15:26 24. Jun 2010
by efu_redo
White wolf wrote:....
Přišlo mi to tak, že si stěžuješ. A za sebe můžu říct, že jsem postavy sháněl a snažil se je dát dohromady. To že tvou postavičku odradí jeden neúspěch není chyba ani questu ani nikoho z nás. Je to jen její věc. Quest je super... tohle ( nemyslím teď tebe ) fnukání hráčů je vážně něco co sem nepatří. Buďte rádi, že jsou na vás DM laskaví. Né jako jinde. Kde se s tím nemazlí. Stěžovat si na Q jak to dělá monstera je fakt irelevantní.
Re: Bezva hra...
Posted: 15:27 24. Jun 2010
by Lord_Berserk
resi se tu hovna zas ... kuciku zamkni tooo

Re: Bezva hra...
Posted: 15:28 24. Jun 2010
by jachyra
Bers máš smolu, toto je flame

tu sa môže remcať koľko chce
A inu ja si idem sťažovať ... komu sa chce furt hľadať prostredníka na to, abych mohla craftiť?

ale je to aj tak sranda hehe
Re: Bezva hra...
Posted: 15:28 24. Jun 2010
by efu_redo
Lord_Berserk wrote:resi se tu hovna zas ... kuciku zamkni tooo

Tohle je asi jediný smyslplný příspěvek v tomto tématu.

Re: Bezva hra...
Posted: 15:30 24. Jun 2010
by monstera
efu_redo wrote:monstera wrote:efu_redo wrote:....... Prostě chceš craftit a stojí to teď víc zlatáčků.

Není tomu tak, mohl si s všimnout, že od poslední změny kraftu se Sandra věnovala jen občas a jen obnově své výbavy a trochu se s novým kraftem seznamovala, a nebrala žádné zakázky. Nehodlá je brát ani v budoucnu, její konto v bance ji plně dostačuje, a ty novinky se jí příliš nelíbí....
Re: Bezva hra...
Posted: 15:31 24. Jun 2010
by efu_redo
Je to jednoduché, ti co hrají RP a baví je RP, tak takový Quest vážně ocení a vezmou s otevřenou náručí i ta negativa. Ti co tu jen craftí a creepujou, těm to vadí. Je i jasné proč.
Proč si nestěžujeme my, na které je odměna? A hrou se bavíme? Asi protože jsme do jednoho cvoci.

Re: Bezva hra...
Posted: 15:32 24. Jun 2010
by efu_redo
monstera wrote:...
Tak ať s tím něco dělá. Hra se nezmění, tím, že bude hráč remcat na foru. Hráč musí vzít postavičku a remcat ve hře.

Re: Bezva hra...
Posted: 15:32 24. Jun 2010
by White wolf
KaTo wrote:White wolf wrote:Není to nic jinýho než hraní charakteru postavy....přece bys nechtěl od elfí čarodějky,aby se podbízela.

...a já bych to rozšířil - přece bys nechtěl po ELFCE, aby kérovala do lidských žabomyších půtek

...za dva roky to tu bude znova. A pak zase...a pak zase. Znáš lidi. Furt něco řešej, pospíchaj, ... u ničeho nevydrží

. Nic jim není dost dobrý, pořád to chtěj jiný...

.
Mimochodem, podle offiko doktríny prince zabili ti '"šmejdi" z Isilu. Tečka. Kdo je pro prosté blátožrouty masírované "placenými" Ambitovými kněžími dobrý a kdo zlý je ložený

. Tak jaké váhání ke komu se přidat?!

Hehe hezký nicméně já moc neměla na výběr.....si to vem já si běžím do Karathy na farmu něco málo sebrat a co to nevidím...těsně před farmou leží chudáček volek a nad ním na koni podivná osoba co dává jasně najevo,že tudy dál neprojdu a řekne mi,že mám jít do Isilu...nevypadá dvakrát přátelsky a a já nejsem zrovna ve formě,ale jsem dost chytrá aby mi bylo jasné,že pokud půjdu dál asi to nedopadne moc dobře a tudíž i když nerada tak slíbím,že půjdu do Isilu...fajn je večer a jediná mě známá cesta vede přes Karathu kam mě ten blázen nechce pustit.....otočím se jdu teda po svých.....druhej den se severu a jdu se kouknout do Isilu....no co i když se mi to nelíbí,slib je slib i když byl pod nátlakem a taky mezitím slyšela nějaké zvěsti tak se tam vydá,aby zjistila o co de. Návštěva první.....marné pobíhá po pevnosti a vyptávání se NPC co se děje...kapku sem doufala,že si toho všimne DM a kapku mě informuje. Pokus o druhou návštěvu ...hloupá víra,že moje průvodkyně ví co dělá...skončilo to očistcem. Návštěva druhá....naprostá ignorance mé snahy zjistit o co jde a to i přesto,že se tam 3 postavy bavily mezi sebou. No a tím to pro ni skončilo a je to logický,ale to neznamená,že bych se třeba nechtěla zapojit s pulčicí...jen už jako hráč nemám moc chut to zkoušet.