venomeq wrote:....
Je vidět, že máš jasně vymezené, jak dotyčný hráč musí hrát, pokud se od toho odchýlí, zrejme hraje špatně.
Premyšlel jsi někdy o hospodském povaleči? Na život si vydělávám identifikací předmětů, zebrotou a tak. Chtel jsem byt alchymista, takže když jsem nekam odbehl, sel jsem na kytky v okolí, pak jsem je zpracoval a čekal až vyrostou. Myslel jsem, že se da uživit jejich prodejem, zásadní omyl asi....
Když mne nekdo pozval na lov a mohl jsem, šel jsem rád.
Pokud jsi mne videl hazet kamínky do vody a rýpat se v nose, znamená to, že jsi byl kousek ode mne a daval emote typu: *ignoruje quida*, *dal si nohy na stůl* takže v čem se lišíme?
Zjistil jsem například, že urážím lidi tím, že odmítám stereotypy a vytvářím vlastní - "běhám, abych žil" kvůli tomu si od vlků odnesu jednu dvě kůže, ale od naloženejch po okraj slyším, že běhat není RP, to je komické. Systémové nastavení jasně říká, kdy můžeš běhat a kdy ne.
Zdravím Tě péro, loučím se tě pic, lidi to uráží, přesto jim jinde nevadí elfština, nebo moravský dialekt u trpaslíků. Používám oslovení šéfe, vašnosto a všichni se hned domnívají, že jsem nula co podbízí, ano, to je cílem, je to zcela náhodně taky RP, hrat malou krysu je pro Vás podřadné a asi to není RP, cítím to z reakcí hráčů.... správný hráč nemočí do vody, nesere za stromem, nerýpe se v nose. Správný hrac ci prohrabuje bujné vlasy, mne si kořen nosu, zvedá koutek a vede diskuze o chlastu, sexu, nebo moci. Zajímalo by mne , kolikrát se vaše postavy vyčůraly, měly průjem a tak....
Pořád mluvíte o vězení na týden, že je to žůžo --- ja si to nemyslím, nastavení hry říká zcela něco jiného, Drow dorazí na lov z podtemna vzdáleného desítky kilometrů na lov za nekolik minut, cesta lodí je na chviličku, pokud by jste opravdu chtěli zavírat lidi, musí vše trvat v patřičných relacích - když drow pujde nahoru půjde týden herného čas (dny a noci ve hře) spočítá si to a odloguje na předepsaný čas, pak může dorazit. Cesta po moři by pak znamenala i měsíc nehrát.... Pokud nesouhlasíte s tímhle, neměli by jste souhlasit ani s vězněním na týden, jinak se chováte nelogicky. Berete si jen co chcete, nevnímáte svět v komplexu bez zohlednění časových relací jednotlivých aktivit. Adekvátní uvěznění bez zavinění nějakým přestupkem by nemelo přesahovat běžné relace, tedy cca 4 hodiny. Kdo nedokáže během té doby zahrá vše, co se ve vezení stane, aniž by se opakoval, tak ma mnohem vetsi fantasii nez já. Mimochodem žízen a potkani jsou jedna část, ta se mi se dvema čutorama v baglu a 60 ostružinama předstírá obtížně. Připustím li, že je nemám tak psát emote do zdi typu žere vlastní hovna, pije svou moč jako zbytečné, dokazu si to představit bez hraní, psaní emote je kvůli dokreslení hry při interakci více hráčů.
Mimochodem, kolikrát jsi byl zavřený na týden a více?