Page 4 of 4
Re: Odlog po zabití
Posted: 12:17 28. Jul 2010
by de Aers
menderon wrote:de Aers wrote:Snažší by bylo sehnat někoho jinýho

Srabe, clověk by si myslel, že takove vyhlášené eso by to zkusilo. To by jsi koukal na jedovatého gnóma....
Nedáte si slepičí polévku pane?
A jako druhý chod tady mám zaječí běhy.
A pan Krkovička jako třetí chod nabízí pečenou krysu na špejli, nebojte nebyla to žádná odvážná krysa.
To že jsem vyhlášený eso sis vymyslel sám

Re: Odlog po zabití
Posted: 13:03 28. Jul 2010
by KaTo
de Aers wrote:To že jsem vyhlášený eso sis vymyslel sám

...self-man-promotion? Anebo co si nepochválíš sám, to ti nikdo jiný neudělá!

Re: Odlog po zabití
Posted: 13:05 28. Jul 2010
by menderon
de Aers wrote:To že jsem vyhlášený eso sis vymyslel sám

Hele jsem se zeptal, ty ji nabídl cenu, pokud b jsi ji nevzal, když by jsem ti ji přinesl, začnu hledat někoho jiného, věřím, že z ty prachy určitě našel. zvlášt, když je ulraen pravidelný spawn kolem ivory.
Pochopitelně bych od té doby byl miloučký na tebe v tom jízlivém slova smyslu.