Page 4 of 4

Re: Odlog po zabití

Posted: 12:17 28. Jul 2010
by de Aers
menderon wrote:
de Aers wrote:Snažší by bylo sehnat někoho jinýho :)
Srabe, clověk by si myslel, že takove vyhlášené eso by to zkusilo. To by jsi koukal na jedovatého gnóma....
Nedáte si slepičí polévku pane?
A jako druhý chod tady mám zaječí běhy.
A pan Krkovička jako třetí chod nabízí pečenou krysu na špejli, nebojte nebyla to žádná odvážná krysa.
To že jsem vyhlášený eso sis vymyslel sám ;)

Re: Odlog po zabití

Posted: 13:03 28. Jul 2010
by KaTo
de Aers wrote:To že jsem vyhlášený eso sis vymyslel sám ;)
...self-man-promotion? Anebo co si nepochválíš sám, to ti nikdo jiný neudělá! :lol: :lol:

Re: Odlog po zabití

Posted: 13:05 28. Jul 2010
by menderon
de Aers wrote:To že jsem vyhlášený eso sis vymyslel sám ;)
Hele jsem se zeptal, ty ji nabídl cenu, pokud b jsi ji nevzal, když by jsem ti ji přinesl, začnu hledat někoho jiného, věřím, že z ty prachy určitě našel. zvlášt, když je ulraen pravidelný spawn kolem ivory.

Pochopitelně bych od té doby byl miloučký na tebe v tom jízlivém slova smyslu.