Page 4 of 4

Re: Truhlář update

Posted: 19:13 17. Oct 2012
by karolina
Mam podobnej problém s meteorickejma šipkama co dostala Rori od Eribora, taky nejsou tahat z toulce, i když v toulci ubejvaj v invu se neobjeví.

Re: Truhlář update

Posted: 14:52 27. Mar 2013
by Barbar321
Mám teď obdobný problém, jako výše psala Rori. Jedná se o to, že šipky ze železného dubu se stínovým kováním mi nejdou vytáhnout z toulce. Použiju toulec, v toulci šípy zmizí, ale v inventáři se už neobjeví

Re: Truhlář update

Posted: 15:13 27. Mar 2013
by kucik
Máte je někdo v invu?

Re: Truhlář update

Posted: 16:04 27. Mar 2013
by karolina
Ty meteorický? Už ne, před nějakou dobou jsem si je nechala vyměnit od Galliho za mitrilový.

Re: Truhlář update

Posted: 09:23 28. Mar 2013
by Barbar321
kucik wrote:Máte je někdo v invu?
Ano.

acc. Barbar321
postava Amanda Meine

Re: Truhlář update

Posted: 10:47 28. Mar 2013
by kucik
OK, postavu mám staženou. Kouknu, co s nima je.

Re: Truhlář update

Posted: 13:49 29. Mar 2013
by Barbar321
asi to bude problém šipek generálně. Teď jsem dodělal další typ (pradubové se stínovým kováním) a ten samý problém.

Použiju -> počet šipek se zmenší -> šipky se neobjeví

Re: Truhlář update

Posted: 19:52 29. Mar 2013
by karolina
Barbar321 wrote:asi to bude problém šipek generálně. Teď jsem dodělal další typ (pradubové se stínovým kováním) a ten samý problém.

použiju -> počet šipek se zmenší -> šipky se neobjeví
Není pravda, mitrilové, stříbrné a hmmm, nevim, ty co dělaj kyselinu určitě fungujou