Page 4 of 4
Re: plátneřina
Posted: 21:21 20. May 2012
by Nalkanar
Pokud u jiných výrobků vložíte lepší kůži, než je třeba (tank na jelena), tak dostanete nějaký "milý bonus navíc" (o jedna vyšší AC proti tupé/bodné apod.). Tady právěže nic. Ale co už...

Re: plátneřina
Posted: 21:35 20. May 2012
by Krysak
Rozhodně ne vždycky, nejsem extrémní sebemrskač

, a tak testuji na nižších kůžích a kovech a následně využívám analogie....
U železných zbrojích co jsem to zkoušel měly kůže minimální přínos, který byl vykoupen například o 1 vyšším lvl na nošení, obecně platí, že nejlepšího efektu je dosaženo při vynaložení odpovídajících prostředků.
Platnéřina patří mezi méne zabugované crafty. Těším se až nakoukneš do alchymie, Alenka v říši divů hadr občas:).
Re: plátneřina
Posted: 23:07 21. Jul 2012
by Ragmon
Když kovám krunýř, hlásí to destičky a obráceně. Ničemu to nevadí a vše funguje, ale se*e mě to

Re: plátneřina
Posted: 08:27 10. Oct 2012
by Barbar321
Nechtělo by navýšit výkupní cenu o hodnotu trofeje? Pokud prodávám zbroj s velmistrovskou kůži, kde trofej stojí 1k, tak je to vcelku zanedbatelné, ale když prodám zbroj s legendární, kde už je trofej za 65k, ale s výkupní cenou se počítá jen za materiál, dost to naštve
65k už zas taková maličkost není

Re: plátneřina
Posted: 08:38 10. Oct 2012
by Derken-
A ty tak běžně jako koveš 3 hodiny z legendy, aby jsi to pak prodal překupníkovi?
Re: plátneřina
Posted: 08:41 10. Oct 2012
by -RoF-
Derken- wrote:A ty tak běžně jako šiješ 3 hodiny z legendy, aby jsi to pak prodal překupníkovi?
Jo u toho hráče je to zcela normální, to neřeš.

Re: plátneřina
Posted: 08:57 10. Oct 2012
by Derken-
-RoF- wrote:Derken- wrote:A ty tak běžně jako šiješ 3 hodiny z legendy, aby jsi to pak prodal překupníkovi?
Jo u toho hráče je to zcela normální, to neřeš.

Opraveno na "koveš" místo šiješ..
Tak tím pádem je všechno OK
Ta cena by se asi těžce přidávala, protože pokud vím, tak existuje legenda za 20k, 24k, 65k a tuším že 50k? Tou za 50 si nejsem jistý. Tedy.. co legenda to jiná cena. Kdyby se připočetlo 20k, budeš šizenej stále o 45k.. A kdyby se přičetlo 65k za legendu, tak ty co ví, kde sehnat legendu za 20k, tak by na tom vydělávali o 45k víc jak ty
Re: plátneřina
Posted: 09:39 10. Oct 2012
by Barbar321
Derken- wrote:A ty tak běžně jako koveš 3 hodiny z legendy, aby jsi to pak prodal překupníkovi?
Teď už ne, ale když bylo potřeba trénovat, tak ano. Nebyl kov, zvedla se kůže. Takhle se ale vyplatí prodat trofej, než se o cokoliv v kraftu snažit
PS: když už máte dole takových legendárních kůží, tak byste nám tu nebohou starou gorilu mohli nechávat, podtemňáci

Re: plátneřina
Posted: 09:41 10. Oct 2012
by radekdnb
když už máte dole takových legendárních kůží, tak byste nám tu nebohou starou gorilu mohli nechávat, podtemňáci
řekl kdo

Re: plátneřina
Posted: 09:47 10. Oct 2012
by -darkvision-
Barbar321 wrote:Derken- wrote:A ty tak běžně jako koveš 3 hodiny z legendy, aby jsi to pak prodal překupníkovi?
Teď už ne, ale když bylo potřeba trénovat, tak ano. Nebyl kov, zvedla se kůže. Takhle se ale vyplatí prodat trofej, než se o cokoliv v kraftu snažit
PS: když už máte dole takových legendárních kůží, tak byste nám tu nebohou starou gorilu mohli nechávat, podtemňáci

Mám za to že craft se záměrně upravoval aby se na něm nedalo "vydělávat" jako tomu bylo již kdysi.
Craft je na speciální itemy, na takový který v obchodech neseženeš (samozřejmě že některý top věci jsou lepší z krámu, některé zas z craftu).
Re: plátneřina
Posted: 12:28 10. Oct 2012
by Krysak
Barbar321 wrote:Derken- wrote:A ty tak běžně jako koveš 3 hodiny z legendy, aby jsi to pak prodal překupníkovi?
Teď už ne, ale když bylo potřeba trénovat, tak ano. Nebyl kov, zvedla se kůže. Takhle se ale vyplatí prodat trofej, než se o cokoliv v kraftu snažit
PS: když už máte dole takových legendárních kůží, tak byste nám tu nebohou starou gorilu mohli nechávat, podtemňáci

Kůží máme furt málo, třeba ted by se mi hodila jedna jemná elfí kůžička na sadu rukavic jako dárek k narozeninám pro naši paní. neměla by amanda na zádech trošku přebytečné kůže?:D
Re: plátneřina
Posted: 13:32 10. Oct 2012
by Barbar321
Krysak wrote:
Kůží máme furt málo, třeba ted by se mi hodila jedna jemná elfí kůžička na sadu rukavic jako dárek k narozeninám pro naši paní. neměla by amanda na zádech trošku přebytečné kůže?:D
Chtěl by si snad z krásné holky ořezat kůži? Takové barbarství. Styď se
