Page 4 of 4

Re: plátneřina

Posted: 21:21 20. May 2012
by Nalkanar
Pokud u jiných výrobků vložíte lepší kůži, než je třeba (tank na jelena), tak dostanete nějaký "milý bonus navíc" (o jedna vyšší AC proti tupé/bodné apod.). Tady právěže nic. Ale co už... :roll:

Re: plátneřina

Posted: 21:35 20. May 2012
by Krysak
Rozhodně ne vždycky, nejsem extrémní sebemrskač ;), a tak testuji na nižších kůžích a kovech a následně využívám analogie....
U železných zbrojích co jsem to zkoušel měly kůže minimální přínos, který byl vykoupen například o 1 vyšším lvl na nošení, obecně platí, že nejlepšího efektu je dosaženo při vynaložení odpovídajících prostředků.
Platnéřina patří mezi méne zabugované crafty. Těším se až nakoukneš do alchymie, Alenka v říši divů hadr občas:).

Re: plátneřina

Posted: 23:07 21. Jul 2012
by Ragmon
Když kovám krunýř, hlásí to destičky a obráceně. Ničemu to nevadí a vše funguje, ale se*e mě to :D

Re: plátneřina

Posted: 08:27 10. Oct 2012
by Barbar321
Nechtělo by navýšit výkupní cenu o hodnotu trofeje? Pokud prodávám zbroj s velmistrovskou kůži, kde trofej stojí 1k, tak je to vcelku zanedbatelné, ale když prodám zbroj s legendární, kde už je trofej za 65k, ale s výkupní cenou se počítá jen za materiál, dost to naštve :(

65k už zas taková maličkost není :(

Re: plátneřina

Posted: 08:38 10. Oct 2012
by Derken-
A ty tak běžně jako koveš 3 hodiny z legendy, aby jsi to pak prodal překupníkovi?

Re: plátneřina

Posted: 08:41 10. Oct 2012
by -RoF-
Derken- wrote:A ty tak běžně jako šiješ 3 hodiny z legendy, aby jsi to pak prodal překupníkovi?
Jo u toho hráče je to zcela normální, to neřeš. :D

Re: plátneřina

Posted: 08:57 10. Oct 2012
by Derken-
-RoF- wrote:
Derken- wrote:A ty tak běžně jako šiješ 3 hodiny z legendy, aby jsi to pak prodal překupníkovi?
Jo u toho hráče je to zcela normální, to neřeš. :D
Opraveno na "koveš" místo šiješ..

Tak tím pádem je všechno OK :)

Ta cena by se asi těžce přidávala, protože pokud vím, tak existuje legenda za 20k, 24k, 65k a tuším že 50k? Tou za 50 si nejsem jistý. Tedy.. co legenda to jiná cena. Kdyby se připočetlo 20k, budeš šizenej stále o 45k.. A kdyby se přičetlo 65k za legendu, tak ty co ví, kde sehnat legendu za 20k, tak by na tom vydělávali o 45k víc jak ty

Re: plátneřina

Posted: 09:39 10. Oct 2012
by Barbar321
Derken- wrote:A ty tak běžně jako koveš 3 hodiny z legendy, aby jsi to pak prodal překupníkovi?
Teď už ne, ale když bylo potřeba trénovat, tak ano. Nebyl kov, zvedla se kůže. Takhle se ale vyplatí prodat trofej, než se o cokoliv v kraftu snažit :(

PS: když už máte dole takových legendárních kůží, tak byste nám tu nebohou starou gorilu mohli nechávat, podtemňáci :wall: :D :D

Re: plátneřina

Posted: 09:41 10. Oct 2012
by radekdnb
když už máte dole takových legendárních kůží, tak byste nám tu nebohou starou gorilu mohli nechávat, podtemňáci
řekl kdo :D :D :twisted:

Re: plátneřina

Posted: 09:47 10. Oct 2012
by -darkvision-
Barbar321 wrote:
Derken- wrote:A ty tak běžně jako koveš 3 hodiny z legendy, aby jsi to pak prodal překupníkovi?
Teď už ne, ale když bylo potřeba trénovat, tak ano. Nebyl kov, zvedla se kůže. Takhle se ale vyplatí prodat trofej, než se o cokoliv v kraftu snažit :(

PS: když už máte dole takových legendárních kůží, tak byste nám tu nebohou starou gorilu mohli nechávat, podtemňáci :wall: :D :D
Mám za to že craft se záměrně upravoval aby se na něm nedalo "vydělávat" jako tomu bylo již kdysi.
Craft je na speciální itemy, na takový který v obchodech neseženeš (samozřejmě že některý top věci jsou lepší z krámu, některé zas z craftu).

Re: plátneřina

Posted: 12:28 10. Oct 2012
by Krysak
Barbar321 wrote:
Derken- wrote:A ty tak běžně jako koveš 3 hodiny z legendy, aby jsi to pak prodal překupníkovi?
Teď už ne, ale když bylo potřeba trénovat, tak ano. Nebyl kov, zvedla se kůže. Takhle se ale vyplatí prodat trofej, než se o cokoliv v kraftu snažit :(

PS: když už máte dole takových legendárních kůží, tak byste nám tu nebohou starou gorilu mohli nechávat, podtemňáci :wall: :D :D

Kůží máme furt málo, třeba ted by se mi hodila jedna jemná elfí kůžička na sadu rukavic jako dárek k narozeninám pro naši paní. neměla by amanda na zádech trošku přebytečné kůže?:D

Re: plátneřina

Posted: 13:32 10. Oct 2012
by Barbar321
Krysak wrote: Kůží máme furt málo, třeba ted by se mi hodila jedna jemná elfí kůžička na sadu rukavic jako dárek k narozeninám pro naši paní. neměla by amanda na zádech trošku přebytečné kůže?:D
Chtěl by si snad z krásné holky ořezat kůži? Takové barbarství. Styď se :lol: