Page 4 of 77
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 20:29 09. Nov 2011
by Nalkanar
Mě to skorem připomíná spíš nějaký díl Left4Dead nežli hru na úrovni AvP apod. Ale kooperační hry přitáhnou hodně lidí, dneska se vše zjednodušuje, takže úspěch to bude mít.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 20:41 09. Nov 2011
by Fryn
Nalkanar wrote:Mě to skorem připomíná spíš nějaký díl Left4Dead nežli hru na úrovni AvP apod. Ale kooperační hry přitáhnou hodně lidí, dneska se vše zjednodušuje, takže úspěch to bude mít.

Popravdě kooperační mód jde u mě trochu stranou, co si od hry slibuji nejvíc, že se povede věrohodně převést atmosféru prvních dvou filmů. Alespoň tak jako to bylo u AvP2 (AvP3 by nebylo špatné, kdyby se tak moc netlačilo na tvůrce, ať se hra už konečně vydá).
Kooperativní prvek je velmi zajímavý, ale o to víc doufám, že se hra nesmrskne pouze na další z řady Left4Dead klonů ve vetřelčím prostředí.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 21:08 09. Nov 2011
by Nalkanar
Já to beru z toho hlediska "na co to vypadá a z čeho to bude žít". Osobně Alieny až tak nežeru (jsou kyselí přecijen

), ale zase by to byla asi fajn gameska. Akorát jsem AvP 1 i 2 hrál hlavně za Alieny

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 21:24 10. Nov 2011
by -darkvision-
NWN Toolset.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 21:34 10. Nov 2011
by Shaman88
-darkvision- wrote:NWN Toolset.
NWN toolset spíš ujíždí na nás

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 10:40 11. Nov 2011
by -RoF-
Fryn wrote:.....
Fajné si mi připoměl co bych si zase mohl zahrát
Jinak taky jsem převážně hrál za Alieny

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 10:58 11. Nov 2011
by Koninho87
http://www.youtube.com/watch?v=x6LwaLHz5Xk je tam krev tak bacha kdo na to nemá žaludek

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 11:04 11. Nov 2011
by de Aers
Skyrim
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 12:40 11. Nov 2011
by Shaman88
V poslední době:
Might and Magic: Clash of Heroes
CoD: MW 3
Sonic generations
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 22:41 13. Nov 2011
by Fryn
-RoF- wrote:Fajné si mi připoměl co bych si zase mohl zahrát
Jinak taky jsem převážně hrál za Alieny

Já měl nejraději hru za mariňáka, to byla prostě ta správná stísněná atmosféra plná strachu, kde se člověk po většinu hry nemohl zbavit pocitu, že je pouze lovnou kořistí, která se nějakým nedopatřením dostala na to nejhorší možné místo v celém vesmíru.
Vetřelec, se svým dost odlišným konceptem hry, u mě vedl v oblíbenosti hned jako druhý (hra za predátora mě nikdy moc nebrala, třebaže byla taky docela zajímavá).
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 07:20 14. Nov 2011
by -RoF-
Fryn wrote:
Já měl nejraději hru za mariňáka, to byla prostě ta správná stísněná atmosféra plná strachu, kde se člověk po většinu hry nemohl zbavit pocitu, že je pouze lovnou kořistí, která se nějakým nedopatřením dostala na to nejhorší možné místo v celém vesmíru.
Vetřelec, se svým dost odlišným konceptem hry, u mě vedl v oblíbenosti hned jako druhý (hra za predátora mě nikdy moc nebrala, třebaže byla taky docela zajímavá).
Jo já to ted o víkendu hrál (myslím teda AvP2) prvně za aliena, ten mě baví, jen je trošku horší si zvyknout na jeho šílený pohyb po zdech a tak

.
Pak jsem hrál za predátora a za něj mi příjde hra hodně lehká, zvlášt s automatickým zaměřováním té jeho ramení pistole. Pravda, že kde se vyskytují lidi a alieni, tak je to horší, ale stačí jen přehazovat pohledy.
Ted hraju marináka a za něj je hra hodně zajimavá, zvlášt když je nezranitelnější
Spíš mi vadilo, že je to moc nalinkovaná hra a musí se jet po stejné cestě. A trošku mi vadilo, že když jsem hrál za vetřelce, tak se vždy zastavili a nešli se mnou v takovém hejnu (asi bych to měl pak moc lehké

)
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 10:06 14. Nov 2011
by Prasokralik
metro 2033 je lepší než nějaký alieni kdy budou
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 10:30 14. Nov 2011
by Molly23
Alieny jsem moc nehrál, ale hrál jsem Metro 2033, a to je bomba! Někdo nadává na AI, ale to je pro mě jedno. Jinak doporučuji si ke hře přečíst i knihu, jsou to dá se říct dva rozdílné příběhy. Hlavní hrdina prochází stejnými místy, potkává stejné postavy, ale dějou se úplně jiné věci

. Braenn prej tu knihu přečetla za dva dny! Ted momentálně u mě kniha není, půjčil jsem ji, ale až bude zase u mě, tak se můžu ozvat.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 10:57 14. Nov 2011
by KaTo
AvP 1+2 jsem hrál (aka fanda Alienu a spol.).
Z jedničky (hlavně hraní za vetřelce) jsem měl Zlorgasmus - geniální běhání po stropě, stěnách, "strach" ze zapálení, žraní mrtvolek za účelem léčení, kousání hlav...krása.
Hra za člověka byl on-line horror - fakt jsem se místy bál podívat za roh

. Pamatuju si na obzvlášť veselou věc - na pomalém kompu mi počítač s minigunem(?) nestíhal zaměřovávat běžící vetřelce a střílel "za ně", takže jsem musel střílet v "manuálním" módu.
Hra za predyho byla "nudáááá".
Dvojka...zmrvili pohyb vetřelce. Zatímco v jedničce vetřelec "krásně" plynule lezl i přes drobné výčnělky, ve dvojce "kopíroval" každý blbý, byť jen 10cm vysoký výstupek nebo trubku. Nevím zda to nějaký pozdější patch odstranil, ale mě to nebetyčně krkalo. Zlatá jednička.
Mno a momentálně jsem propadl
Dragon Age - Origins, hraju za nejkladnějšího klaďáka a momentálně se mooc těším, až budu moci kopnout Morrigan do...kam slunce nesvítí...a používat v partě místo ní nějakýho normálního mága

. Momentálně mám za klaďácký rozhodování a pomáhání na každým rohu její náklonost kousek nad bodem mrazu.
Na podruhé si hru zkusím určitě za nějakýho evila a už se na tu arogantní, línou a jedovatou micinku "těším", jak to roztočíme.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 12:29 14. Nov 2011
by Prasokralik
Já jsem se taky snažil hrát dobráka a ve finále, mě měla z party jediná morigan nakonec ráda. Ta tupá bardka, co mi půl hry tvrdila, jak mě miluje, se mě pokusila zabít, alistair se na mě imrvére mračil. zevran, kterému jsem zachránil život, mě stejně ve finále taky zkusil kuchnout, taková ta magička důchodkyně ode mě utekla a sten celou hru zarytě mlčel...