Page 4 of 6

Re: Loot

Posted: 04:00 08. Dec 2010
by Prasokralik
byl jsem dvakrát u Ilithydů, dvakrát z bosse vypadla věc sic se žlutým nápisem, přesto bez jakýchkoliv vlastností, jednou to byl prsten, podruhé rukavice, není to bug?

a ještě poznámku, je tma zámek s DC 52, není to uklik místo třeba 32? jestli ne tka se omlouvám že plaším, ale mám dojem že zrovna tento dungeonek je pro levely o dost nižší, než aby dosahovaly takových hodnot skillu, ač má psotava není dexař, don který tam se mnou byl ano a ani on toto neodemkne (a to je ještě vyšší level, skoro bych řekl nad cílovou skupinu tohoto dungeonku)

Re: Loot

Posted: 20:00 08. Dec 2010
by Mobill
Prasokralik wrote:zámek 52
jak psal kucik někde jinde DC přes 50 at už na past nebo zámek je blbost a je to chyba, pozůstatek minulosti

Re: Loot

Posted: 10:47 09. Dec 2010
by kucik
To jsem psal? To nemusí bejt blbost. Může to bejt prostě pro epickýho zloděje.

Re: Loot

Posted: 10:59 09. Dec 2010
by PiAn0
no na to ze v te truhle je par desitek zlatych :) a navic se ta truhla da znicit.

Re: Loot

Posted: 14:26 09. Dec 2010
by Prasokralik
kucik wrote:To jsem psal? To nemusí bejt blbost. Může to bejt prostě pro epickýho zloděje.
zeptám se trochu jízlivě, mozkomoří laboratoř v karathské sotce je tedy lokace pro epické zloděje?

Re: Loot

Posted: 14:35 09. Dec 2010
by kucik
Aha :mrgreen: Já myslel, že jde o Ilithidy v podtemnu. Ty DC zámků tam jsou skutečně vysoké, ale co vím, tak v době kdy jsme tam často byli, tak pro zloděje to bylo překonatelné. S ohledem na současné věci na odemykání by se to tedy mohlo upravit, ale asi ne o víc než 10 bodů.

Re: Loot

Posted: 22:43 10. Dec 2010
by Tashara
Amulet +1sila +1 int, u tech pulmravencu (nevzpomenu si, jak se jmenuji)v zeleznem dole, ovsem zlatnik i dobrodruh za nej nabizi pouze jednu zlatku, coz se mi zda trosku malo, na to, ze novy stoji 24k...

Re: Loot

Posted: 22:45 10. Dec 2010
by de Aers
Tashara wrote:pulmravencu
Formiani

Re: Loot

Posted: 23:47 10. Dec 2010
by Tashara
jo jo Formiani se jmenuji.

Re: Loot

Posted: 02:59 11. Dec 2010
by Prasokralik
takže, vymetli jsme jeskyni pod vodopádem která je plná gnolů. Z bosíka byly fajn xp, zato z něho vypadlo jen 500 zlatých, vzhledem k jeho obtížnosti nic moc. Vsadím se že k němu není loot implementovaný, ale můžu se mýlit.

A několik připomínek, vzhledem k obtížnosti gnolů a jejich zkušenostnímu ocenění je ten jejich bosík přesílený. Přeci jen gnolové jsou na urovni trochu těžších trolů, ale jejich bosík je příšerák se čtyřmi utoky, ab 35, ohnivou kosou a auro co snižuje staty.

další věc, gnolí střelci asi mají nedostatek munice nebo spíš žádnou, protože celý boj stojí a koukaj. Poznámka - po tom co je disarmem připravím o kuši, začnou rukama normálně mlátit.

Re: Loot

Posted: 18:11 13. Dec 2010
by Grunk-k
Padaj i magické hole? Nebo sem zatím měl jen pekelnou smůlu? Ani sem o žádne totiž neslyšel.

Re: Loot

Posted: 18:13 13. Dec 2010
by kucik
Padají, ale samozřejmě jen z mágů.

Re: Loot

Posted: 21:05 13. Dec 2010
by Rejty
Na psaní podhodnocených či nadhodnocených NPC slouží jiné téma. Pokud někomu vadí, co se tam píše, tak to téma nemusí číst. Názory na nadhodnocená či podhodnocená NPC se píší veřejně schválně, aby na to mohli ostatní reagovat. Někomu může přijít dané NPC přesílené, jinému zase naopak...

Re: Loot

Posted: 16:52 16. Dec 2010
by Woxa
V podtemnu u skretvedu jsem zrubal bose Vrugdushe Holltera, vypadly me z nej zlute boty, ale nemaji zadne bonusy.

Re: Loot

Posted: 17:09 16. Dec 2010
by kucik
Může se stát, že na ně holt nic nepadne.