Page 4 of 5
Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 19:47 25. Nov 2010
by Rejty
Jakej datum se odhlasoval, takovej je.
Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 23:07 25. Nov 2010
by Radim
Tak ještě místo ať vím kam vůbec mám dojet

Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 16:28 26. Nov 2010
by Rejty
Sraz se uskuteční v restauraci U Kance od 19:00.
!!!Běda, kdo přijde pozdě!!!
Více info na:
http://www.pilsnerpubs.cz/restaurace/u-kance.html
Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 16:39 26. Nov 2010
by Pajule
hele enbylo to tam aj minulej rok?:D jak na vás ta obsluha an všechny pěkně kašlala, páč tam měla slečny na baru?:D
Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 16:39 26. Nov 2010
by Rejty
Pajule wrote:hele enbylo to tam aj minulej rok?:D jak na vás ta obsluha an všechny pěkně kašlala, páč tam měla slečny na baru?:D
A teď na nás kašleš ty, takže je to vlastně stejný.

Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 16:46 26. Nov 2010
by Krata
to si Pajyk pamatuje, protože to byl jedinej sraz na kterym byla

Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 16:47 26. Nov 2010
by Pajule
já sem řekla, že 27 mám výroční slavnost založení ZKO.tam musim jít co ste si odhlasovali to máte! pff
Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 16:47 26. Nov 2010
by Lord_Berserk
Kdo netrefi ... nasel sem zas nakou mapu v kosi, co sem tenkrat delal.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/downloa ... &mode=view
Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 16:49 26. Nov 2010
by Rejty
Pajule wrote:já sem řekla, že 27 mám výroční slavnost založení ZKO.tam musim jít co ste si odhlasovali to máte! pff
Prdlajs musíš... Na srazy se musí!

Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 16:51 26. Nov 2010
by Pajule
KRÁŤO...já byla i na srazu u Zacha tenkrát asi v 11?12? nevim předwipová doba to byla, taky podzim
edit: ne Rejty

du se najíst !:D
Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 10:09 27. Nov 2010
by Rejty
Kdyby se někdo chtěl stavit dřív, tak od tří budeme tady...
http://perlova-cajovna.webnode.cz/
Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 10:14 27. Nov 2010
by Radim
Měl jsem to v plánu přijet dřív a omrknout Plzeň,ale stavění novýho bydlení mi to asi nedovolí.Tak Vám aspoň každému dotáhnu kousek izolační vaty a hodím ji za triko aby jste se cítili stejně jako já

Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 11:20 27. Nov 2010
by Rejty
To budeš bydlet v Plzni?
Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 12:54 27. Nov 2010
by Radim
Rejty wrote:To budeš bydlet v Plzni?
Ne ne ale mám to tam co by koněm dohodil a na kameni dojel.Jen jsem chtěl vidět Vaše krásný město,večer tím zamlženým skresleným pohledem nic nepoznám

Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 11:04 28. Nov 2010
by Radim
Tak za mě srázek dostává dobré ohodnocení

.Rád jsem poznal další lidičky.Tečka na konec netřeba komentovat,kdo byl tak ví

.Ještě že neměl nikdo foťák a není to prokazatelný
edit: Bersi si měkota žes do toho nešel jako jedinej
