Page 4 of 5

Re: Drovove u Ivory

Posted: 13:54 16. Nov 2010
by kucik
@Sendys
Promiň ale je problém říkat ostatním, ať čtou pořádně při tvém stylu psaní, kdy třeba já vytušim smysl sdělení tak u poloviny "vět".

Re: Drovove u Ivory

Posted: 13:57 16. Nov 2010
by Urlraen
Jo, ale to jsi ho už viděl. Když dáš někomu odpor a on je před tebou v útočišti, tak ti nezmizí (pokud se pletu, opravte mě). Tudíž jsi Izzrara viděl a je fakt, že jsi do něj pálil až při nastaveným odporu, ale kdybys měl odpor hned (spíš by to měl nastavovat drow, jak psal menderon) tak k ničemu nedošlo.

Re: Drovove u Ivory

Posted: 14:05 16. Nov 2010
by G14
Urlraen wrote:Jo, ale to jsi ho už viděl. Když dáš někomu odpor a on je před tebou v útočišti, tak ti nezmizí (pokud se pletu, opravte mě). Tudíž jsi Izzrara viděl a je fakt, že jsi do něj pálil až při nastaveným odporu, ale kdybys měl odpor hned (spíš by to měl nastavovat drow, jak psal menderon) tak k ničemu nedošlo.
první rozumná věta :wink:

Re: Drovove u Ivory

Posted: 14:39 16. Nov 2010
by pilnik
to urlraen: myslim ze zmizi aspon tak to fungovalo u mne kdyz jsem to zkousel...pokud Gs nebugne no

Re: Drovove u Ivory

Posted: 14:50 16. Nov 2010
by sendys
kucik wrote:Věc bude řešit DM.

@Sendys
Promiň ale je problém říkat ostatním, ať čtou pořádně při tvém stylu psaní, kdy třeba já vytušim smysl sdělení tak u poloviny "vět".
ja vim ja vim .... ale kdyz napisu nejsmin 3x ze jsem odpor zapl nez jsem zautocil tak na tom neni nic na chapani ne ?:)jinak urla ja sem se zrovna logl a navic kdyz si nastavis odpor tak clovek v GS ti zmizi na vic jak jsem rekl sem si jsitej ze GS nemel grafikou bych to videl i dkyby dodelavalo (teda zatim u kazdyho kdo GS pouzival jsem poznal ze je v GS diky grafice

Re: Drovove u Ivory

Posted: 14:57 16. Nov 2010
by KaTo
Sendysi, bez jakéhokoli navážení do tebe se zlým úmyslem se musím zastat kucika.
Chapu ze jsi chtel napsat (nejspis):

Code: Select all

ja vim, ja vim ... ale když napisu nejmene 3x, ze jsem odpor zapnul, nez jsem zautocil, tak co je na tom k nechapani?
, tak v tvem podani:
sendys wrote:ja vim ja vim .... ale kdyz napisu nejsmin 3x ze jsem odpor zapl nez jsem zautocil tak na tom neni nic na chapani ne ?:)
Tvoje věta je důkaz o stylu o kterém psal kucik, ze se jim nedá rozumět.
Rozebrat by se takto dal skoro kazdy prispevek, protoze ta smes preklepu, chybejicich interpunkci, necesky znejich slovosledu je zvlast pri dlouhych odstavcich a vetach OPRAVDU chutovka lustit. Chapu ze clovek OBCAS napíše větu tak, že její smysl požere sám sebe, ale u tebe je to PRAVIDLO.
//no offence

Re: Drovove u Ivory

Posted: 14:57 16. Nov 2010
by kucik
Ano, dvakrát jsi napsal, že jsi odpor dal, ale zároveň jsi jednou napsal, že jste odpor neměli. Což si trochu odporuje, takže se nemůžež divit, že nikdo krom vás dvou neví, jak to vlastně bylo. Pokud by někdo z vás měl log, bylo by to jasné.

Re: Drovove u Ivory

Posted: 15:01 16. Nov 2010
by sendys
kucik wrote:Ano, dvakrát jsi napsal, že jsi odpor dal, ale zároveň jsi jednou napsal, že jste odpor neměli. Což si trochu odporuje, takže se nemůžež divit, že nikdo krom vás dvou neví, jak to vlastně bylo. Pokud by někdo z vás měl log, bylo by to jasné.
ja sem si hodil hned screen ale screenlo mi to jen cernou ... coz me nastvalo

Re: Drovove u Ivory

Posted: 15:05 16. Nov 2010
by G14
pokud má postava na sebe zakouzlené GS anižby jste na sebe měli vzájemný odpor uvidíte ji
pokud si odpor nahodíte po té co jí uvidíte,postava s GS z většiny případů (jak je i v tomto případě hádala bych) nezmizí......v tom je buď úmysl nebo bug,to už je jedno,ale každopádně to tak prostě je
to je risk GS,hlídat si odpor u každého kdo zrovna naloguje nebo je zkrátka viditelným
každopádně o to víc by si to měl hlídat drow na povrchu...... :wink:
EDIT:
takjinak: tvrzení - to,že si hráč dal odpor na drowa,kterého i po té viděl,neznamená,že jistý drow neměl nahozené GS......dotyčného drowa to pak naštve,protože má být zpráskán díky bugu,i v tomto případě mi však odlog nepřijde v pořádku,za používání ne100% GS musí hráč nést bohužel následky a ne odlognout
další poznámka,to že se tato věc přihodila díky bugu,je i možné,že se ti postava drowa s GS nezobrazila graficky s efektem GS....berme v potaz
trest za odlog nechť vyřeší DM 8)

Re: Drovove u Ivory

Posted: 15:20 16. Nov 2010
by Urlraen
*přikývne*
Drow měl mít nastavený odpor a neměl odlogovat. Možná se Sendys mohl trochu zamyslet a došlo by mu, že to útočiště má ;)
To je totiž tak když chce každej za každou cenu někoho sprasit.. Nejdřív zabít a pak se ptát :)

Re: Drovove u Ivory

Posted: 16:08 16. Nov 2010
by pilnik
cheche no nevim nevim jestli v CvC podtemno vs povrch je nejaky cas na zamysleni a koumani jestli ten ci onen ma GS nebo nema:D vzlast, kdyz Izzar take driv jedna....

Edit: prepsano PvP na CvC

Re: Drovove u Ivory

Posted: 16:10 16. Nov 2010
by Urlraen
Co takhle gentlemanskou dohodu, že se nebude používat GS? :D

Re: Drovove u Ivory

Posted: 16:19 16. Nov 2010
by Glumišek
pilnik wrote:cheche no nevim nevim jestli v pvp podtemno vs povrch je nejaky cas na zamysleni a koumani jestli ten ci onen ma GS nebo nema:D vzlast, kdyz Izzar take driv jedna....
PvP je zakázané, doufám, že se jednalo jen o překlep.

Re: Drovove u Ivory

Posted: 16:37 16. Nov 2010
by -RoF-
Glumišek wrote:
pilnik wrote:cheche no nevim nevim jestli v pvp podtemno vs povrch je nejaky cas na zamysleni a koumani jestli ten ci onen ma GS nebo nema:D vzlast, kdyz Izzar take driv jedna....
PvP je zakázané, doufám, že se jednalo jen o překlep.
Někteří to berou jako CvC, ale je dost takových co to bere jako PvP no :wink: .
Asi se potom někde stala chyba, pokud to víc lidí vidí jako PvP.
Což je škoda no.

Re: Drovove u Ivory

Posted: 16:38 16. Nov 2010
by pilnik
To urlraen: no zas kdyby se GS nepouzivalo nebo bylo by zakazano tak by podle mne byli magove a clerici snadno na odstrel...Team urcite otazku GS nejak rozumne poresi nejake navrhy tu jsou napsany a tim bych to tady klidne uzavrel...