Page 4 of 6

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 00:12 12. Dec 2010
by Czech_Luthor
Co prosim? Já někde psal něco o dokonalém schování? Ukaž mi, že jsem napsal, jak jsi řekl "Schová neprohlédnutelně křídla" a já se omluvim.
Napsal jsem, že to s mohutným pláštěm rozhodně JDE, vidíš že máš něco na zádech, ale rozhodně to jde

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 00:15 12. Dec 2010
by Derken-
Však ho nechte, když chce chodit jak velbloud :)

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 00:17 12. Dec 2010
by Czech_Luthor
Snad vim jak hrát svojí postavu ne? Viděl jsi někdy ptáka, jak dokáže složit křídla? Myslíš si, že elfovi na zádech trčej šestimetrový křídla? Tak ste na omylu, může je složi tak, aby je měl pěkně podel zad, v horším případě si je může dá kolem ramen a složit je i přes hruď. Vždycky sem to tak hrál, nikdy to nikomu nevadilo, tak čim to že teď? :roll: :shock: Ahááá, někomu se to nehodí do jeho RP, rozumim :wall:

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 03:14 12. Dec 2010
by Woxa
Mno, kdyz uz se tu ohanis, ze Fall uz toho hodne udelal a ze ma jiste nejakou tu povest, tak se zkus zamyslet co v posledni dobe za skutky udelal? V postate bezduvodne napadeni a porezani obycejneho mnicha asi rozhodne dobre povesti neprospeje. A sem docela presvedcen, ze o tom se straze a podobna pakaz doslechla :)

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 11:15 12. Dec 2010
by Tretas
Woxa wrote:Mno, kdyz uz se tu ohanis, ze Fall uz toho hodne udelal a ze ma jiste nejakou tu povest, tak se zkus zamyslet co v posledni dobe za skutky udelal? V postate bezduvodne napadeni a porezani obycejneho mnicha asi rozhodne dobre povesti neprospeje. A sem docela presvedcen, ze o tom se straze a podobna pakaz doslechla :)
Mě ale nepřijde, že tímhle příspěvkem jsi nějak přispěl. Nemá to s tématem nic společného. Pouze vynášíš IC informace.

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 14:54 12. Dec 2010
by Woxa
Tretas wrote: Mě ale nepřijde, že tímhle příspěvkem jsi nějak přispěl. Nemá to s tématem nic společného. Pouze vynášíš IC informace.
Ok, tak pridam jeste jednu vetu. I tohle muze ovlivnit gardistovo chovani, protoze se o tom treba uz doslechl.

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 01:30 13. Dec 2010
by Tashara
Promin Czech_Lutore, muzes sem hodit screeny z te situace? Docela by me zajimaly a nejspis nejsem sam, protoze opravdu stezovat si bez dukazu je trosku od veci...

A co se tyce gardystu a podobne pakaze, jeste jsem snad nepotkal jednoho jedineho, ktery by se hnul z mista bez uplatku, nedej boze neco resil. A kdyz uz neco resili tak jen ve prospech vetsi obalky... Myslim, ze je to tak spravne, chtej si odkroutit svoji sluzbu a jit to zalit pivkem , nejsou to zakoner dobre postavy, ty by asi tezko makaly za prachy jako straz mesta...

navic muj nazor na skovavani kridel, popisovani veci ktere nejdou mechanicky ovlivnit je takovy, ze se ridim tim, co vidim ve hre... Nikdy jsem nepobral, proc nekteri pisou jede na cernem koni s cervenou hrivou a cervenym ocasem kdyz ma kone celeho cerneho, a neni sance napsat ke koni poznamku ze je takovy a makovy a nikdy nemuzes chtit zby nekdo pristoupil na tvoji hru, ze mas neco ukrytyho, kdyz to mechanika zobrazuje... Mas postavu s vyhodama? ok uzij i tech nevyhod, jako jsou kridla, ocas a podobne, proste to tak je. Podivej se, jak tyhle veci vypadaji a jeste mi rekni, ze si je skroutis na prsa... Ptak ma kridla misto hornich koncetin, ale k sakru jak skovas kridla pod plast aby to nebylo videt, kdyz ti trci az nad hlavu, mas na nich dvanact kloubu ci jak? Kdyby se vsichni ridili mechanikou hry a co je videt je proste videt (obcasne hrani kdy s tim vsechny zucastnene strany souhlasi je neco jineho) mi prijde jen jako vymysleni nesmyslu, pro ziskani nejake vyhody. Hakavarna taky nezamaskujes, tak proc by nekdo mel mit vyhody?

Opravdu sem hod screeny, at vsichni vime jak to bylo, kdyz uz to resis verejne, at si muzem udelat obrazek.

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 07:27 13. Dec 2010
by -RoF-
Tashara wrote:........

navic muj nazor na skovavani kridel, popisovani veci ktere nejdou mechanicky ovlivnit je takovy, ze se ridim tim, co vidim ve hre... Nikdy jsem nepobral, proc nekteri pisou jede na cernem koni s cervenou hrivou a cervenym ocasem kdyz ma kone celeho cerneho, a neni sance napsat ke koni poznamku ze je takovy a makovy a nikdy nemuzes chtit zby nekdo pristoupil na tvoji hru, ze mas neco ukrytyho, kdyz to mechanika zobrazuje... Mas postavu s vyhodama? ok uzij i tech nevyhod, jako jsou kridla, ocas a podobne, proste to tak je. Podivej se, jak tyhle veci vypadaji a jeste mi rekni, ze si je skroutis na prsa... Ptak ma kridla misto hornich koncetin, ale k sakru jak skovas kridla pod plast aby to nebylo videt, kdyz ti trci az nad hlavu, mas na nich dvanact kloubu ci jak? Kdyby se vsichni ridili mechanikou hry a co je videt je proste videt (obcasne hrani kdy s tim vsechny zucastnene strany souhlasi je neco jineho) mi prijde jen jako vymysleni nesmyslu, pro ziskani nejake vyhody. Hakavarna taky nezamaskujes, tak proc by nekdo mel mit vyhody?

.......
Fíha. Dobrá narážka no :roll:

Já zase tvrdím, že není dobré hledět jen na to co mechanika zobrazuje.
Například můžu hrát elfku, která bude mít plochou hrud, ale mechanika jí zobrazuje prsa velikosti snad dvojek. Takže ty budeš pořád brát, že je to prsatá elfka, ikdyž v popisu je že je plochá jak deska? ;).
S tím koněm je to narážka na mě, to vím, ale netušil sem že by to snad někomu vadilo.

Ono RP je většinou o popisu a ne jen to co zobrazuje mechanika.

Jinak k těm křídlům, smiř se s tím že prostě skrýt nejdou. Aj když je překryješ pláštěm, tak by to inteligentním postavám došlo co pod ním máš..... jistě k tobě přijdou a neřeknou... "babičko vy ale máte velkou nůši nechcete pomoct?".

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 07:35 13. Dec 2010
by Bahnak
Tashara wrote:neni sance napsat ke koni poznamku ze je takovy a makovy.
Nejde? Když můžu lidem opravovat životopisy ve hře, tak bych řekl že můžu upravit popisek i Ijáčkum ne?
Akorát si zatím nikdo neřekl...

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 08:28 13. Dec 2010
by -RoF-
Bahnak wrote:
Tashara wrote:neni sance napsat ke koni poznamku ze je takovy a makovy.
Nejde? Když můžu lidem opravovat životopisy ve hře, tak bych řekl že můžu upravit popisek i Ijáčkum ne?
Akorát si zatím nikdo neřekl...
Já třeba ani netušil, že to jde :roll:

To si tam teda ten popis nechám dát, pokud to jde ;)

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 11:20 13. Dec 2010
by DenGrasse
-RoF- wrote:Já zase tvrdím, že není dobré hledět jen na to co mechanika zobrazuje.
Například můžu hrát elfku, která bude mít plochou hrud, ale mechanika jí zobrazuje prsa velikosti snad dvojek. Takže ty budeš pořád brát, že je to prsatá elfka, ikdyž v popisu je že je plochá jak deska? ;).
S tím koněm je to narážka na mě, to vím, ale netušil sem že by to snad někomu vadilo.
Ono RP je většinou o popisu a ne jen to co zobrazuje mechanika.
Tak u svý postavy máš popis, kterym upřesníš její vzhled. Samozřejmě že mechanika není 100% protože to bychom měli asi deset archetypů, který grafika dává a v jejich rámci by všichni vypadali stejně.
Takže když napíšeš "je plochá jako prkno" není to žádný problém. Ale když napíšeš "má šestky a oblečené bikiny, ale prsa nejsou vidět", problém to je. To samý s křídlama.

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 11:35 13. Dec 2010
by -RoF-
DenGrasse wrote:
-RoF- wrote:Já zase tvrdím, že není dobré hledět jen na to co mechanika zobrazuje.
Například můžu hrát elfku, která bude mít plochou hrud, ale mechanika jí zobrazuje prsa velikosti snad dvojek. Takže ty budeš pořád brát, že je to prsatá elfka, ikdyž v popisu je že je plochá jak deska? ;).
S tím koněm je to narážka na mě, to vím, ale netušil sem že by to snad někomu vadilo.
Ono RP je většinou o popisu a ne jen to co zobrazuje mechanika.
Tak u svý postavy máš popis, kterym upřesníš její vzhled. Samozřejmě že mechanika není 100% protože to bychom měli asi deset archetypů, který grafika dává a v jejich rámci by všichni vypadali stejně.
Takže když napíšeš "je plochá jako prkno" není to žádný problém. Ale když napíšeš "má šestky a oblečené bikiny, ale prsa nejsou vidět", problém to je. To samý s křídlama.
Šak jo s tím já souhlasím no.

Prostě beru, že at dělám co dělám, tak postavu s křídly prostě každý pozná. A s tím by se dotyční hráči měli smířit. Mají holt výhody, ale mají s tím spojené i to že mají prostě znaky skrz které je každý pozná. A vymlouvat se na batoh nebo tak. To je vcelku noo divné :roll:.

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 14:48 13. Dec 2010
by monstera
[quote="-RoF-"][quote="DenGrasse"][quote="-RoF-"]Já zase tvrdím, že není dobré hledět jen na to co mechanika zobrazuje. ....
Prostě beru, že at dělám co dělám, tak postavu s křídly prostě každý pozná. A s tím by se dotyční hráči měli smířit....

A co potom byly ty stálé poznámky tieflingů " ocas neni vidět " ?

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 14:52 13. Dec 2010
by DenGrasse
To se musíš zeptat těch tieflingů. Pravděpodobně jej měli potřený lektvarem ocasní neviditelnosti nebo tak něco. :mrgreen:

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 14:55 13. Dec 2010
by zachy
No ocas by se mohl dát schovat, ale křídla určitě ne. Nějak si to ani nedokážu představit, že si schovám dvě křídla (který třeba okřídlení elfové používají k létání, takže to asi nebudou nějaký slepičí křidélka) pod plášť nebo pod oblečení.. to je nepředstavitelné!