Page 4 of 5

Re: sendys alias frisco.cz

Posted: 00:53 20. Jan 2011
by Griam
Rejty wrote:
sendys wrote:...
Lol! To je fakt kamufláž, naházet tam spoustu teček a místy se pokusit o diakritiku, interpunkce opět chybí...
Hej ne! Ty tečky tam jsou dobrý! Díky nim se v těch příspěvcích začínám aspoň trochu orientovat! :wall: :D

Re: sendys alias frisco.cz

Posted: 02:41 20. Jan 2011
by Prasokralik
Spíš než jeho dual acc by jste měli řešit fakt, že se ooc zeptá hráčky na to kde je a dvě minuty potom ji bezdůvodně sejme

Re: sendys alias frisco.cz

Posted: 03:08 20. Jan 2011
by sendys
ja ji zabil O_o ani o tom nevim

Re: sendys alias frisco.cz

Posted: 04:48 20. Jan 2011
by Prasokralik
Ale? Noční ti skončilo?

Re: sendys alias frisco.cz

Posted: 04:49 20. Jan 2011
by sendys
z mobilu chytracku jak myslis ze jsem an icq ... jen to delca jde blbe

Re: sendys alias frisco.cz

Posted: 07:19 20. Jan 2011
by XŠevyX
:mrgreen: :mrgreen: Taky jsem se u toho solidně zasmál.

Re: sendys alias frisco.cz

Posted: 08:15 20. Jan 2011
by Práček
měli by jste být rádi. Ta dívčina ho určite inspiruje a učí... vždyt už díky ní píše tři tečky. Za pár týdnu již jistě bude psát i zbytek interpunkce. jen tak dál Frisco! až skončíš se Sendysem, tak jdu na řadu já 8)

Re: sendys alias frisco.cz

Posted: 08:45 20. Jan 2011
by -RoF-
Hmmm tohle je už šílené.....aj ty jeho postavy sou šílené, já je poslední dobou začal označovat jako rodina Chucka Norrise.

Hmm Sendys Norris...

A tohle viz níže není z mé hlavy....
Sendys je on i ona.

Sendys si určuje pohlaví dle nálady.

Když de člověk spát, podívá se pod postel jestli tam není bubák. Když de bubák spát, podívá se pod postel jestli tam není Chuck Norris. Když de Chuck Norris spát, podívá se pod postel jestli tam není vzkaz od Sendyse.

...atd.
:D :twisted: :roll:

Re: sendys alias frisco.cz

Posted: 09:13 20. Jan 2011
by Molly23
Chuck Norris rozumí postům od Sendyse.

Re: sendys alias frisco.cz

Posted: 16:47 20. Jan 2011
by XŠevyX
Molly23 wrote:Chuck Norris rozumí postům od Sendyse.
Tak tak ... :mrgreen: myslím že on jediný by to zvládl. :mrgreen: :mrgreen:

Re: sendys alias frisco.cz

Posted: 01:40 21. Jan 2011
by Molly23
pojedete spolu na sraz? Mohlo by to být fajn. Myslím letní sraz.

Re: sendys alias frisco.cz

Posted: 08:19 21. Jan 2011
by -RoF-
Doufám, že Arnormo taky dostane nějaké ten trest za OOC, stejně jako Rien :roll:

Re: sendys alias frisco.cz

Posted: 15:38 21. Jan 2011
by sendys
ano priznávam se možna udělal jsem chybu .... ale nezneuzil jsme ooc :) nez sem k ni dosel prosel jsem temer cele stoky kvuli alchymistickym prisadam :) neboli arny byl na lovu alchymie

Re: sendys alias frisco.cz

Posted: 16:33 22. Jan 2011
by Rejty
-RoF- wrote:Doufám, že Arnormo taky dostane nějaké ten trest za OOC, stejně jako Rien :roll:
Předmět: Prohřešky hráčů + tresty

Re: sendys alias frisco.cz

Posted: 16:35 22. Jan 2011
by -RoF-
Rejty wrote:
-RoF- wrote:Doufám, že Arnormo taky dostane nějaké ten trest za OOC, stejně jako Rien :roll:
Předmět: Prohřešky hráčů + tresty
Jo četl sem, spravedlnosti učiněno za dost ...nebo jak se to píše :wink: