Page 4 of 5

Re: Featy na CEPove zbrane

Posted: 18:00 13. Mar 2012
by GeForce
Dnes vyzkouším craftovou a snad i tu nabídku kritiku, abych to ověřil, pak napíšu, jak to dopadlo.

Re: Featy na CEPove zbrane

Posted: 09:02 14. Mar 2012
by GeForce
Tak s craftovou zbraní je focus v pořádku, ale kritik tam v nabídce nikde není, ani jako prázdné místo.
Jen k tomu, že by mohl být jako šavle, tzn kdybych si ten feat vzal, tak by to bylo na 2 zbraně zároven?

Re: Featy na CEPove zbrane

Posted: 10:57 14. Mar 2012
by kucik
Ne, to urcite ne. To je fakt divny, ze by tam nebyl. Ted koukal primo na list featu a Improved critical falchion tam je. Je mezi Nunchaku a Sapem. Leda by byl nejak spatne popisek.

Mas weapon proficiency martial, ktery jsou podminkou?

Re: Featy na CEPove zbrane

Posted: 18:23 14. Mar 2012
by GeForce
kucik wrote:Ne, to urcite ne. To je fakt divny, ze by tam nebyl. Ted koukal primo na list featu a Improved critical falchion tam je. Je mezi Nunchaku a Sapem. Leda by byl nejak spatne popisek.

Mas weapon proficiency martial, ktery jsou podminkou?
mno, tak nejsem si jistej jestli tam vůbec mám Nunchaku a Sap... jinak "weapon proficiency martial" určitě mám... obzvlášt, když mám focus...

Re: Featy na CEPove zbrane

Posted: 18:31 14. Mar 2012
by kucik
Skoro bych rekl, ze v tom pripade nemas aktualni haky, nebo tlk.

Re: Featy na CEPove zbrane

Posted: 19:52 14. Mar 2012
by GeForce
kucik wrote:Skoro bych rekl, ze v tom pripade nemas aktualni haky, nebo tlk.
stahoval jsem ze stranek cely balik haku a i jediny tlk co tam je v unoru... tak nevim kde je chyba, navíc když by něco z toho chybělo, tak bych se neměl v klidu dostat do hry ne?
ale taky mi to přijde divny

Re: Featy na CEPove zbrane

Posted: 20:58 14. Mar 2012
by kucik
Do hry by ses dostal. Zkus pro jistotu jeste jednou stahnout konfiguracni hak.

Re: Featy na CEPove zbrane

Posted: 22:44 14. Mar 2012
by GeForce
provedu

Re: Featy na CEPove zbrane

Posted: 00:10 15. Mar 2012
by Shaman88
To je tím že se novým verzím haku dávají stále stejné jména....
Jinak doporučoval bych ten celý balík z těch stránek stáhnout...

Re: Featy na CEPove zbrane

Posted: 00:27 15. Mar 2012
by kucik
Njn. Nechtel jsem kvuli drobnej upravam zvysovat cislo.

Re: Featy na CEPove zbrane

Posted: 00:06 16. Mar 2012
by GeForce
tak po konfiguračním haku je to ok ;)
takže kdyby šel dát do toho balíčku haků bylo by to super :)

díky za pomoc

Re: Featy na CEPove zbrane

Posted: 18:39 15. Nov 2012
by Grin
Zdravim, na Cepove zbrane nejdou pouzit jakakoliv mazadla , at uz keenu nebo elementu.
Slo by s tim prosim neco udelat, vzhledem k tomu ze Cepove zbrane jsou cim dal tim vic pouzivanejsi?
Predem dekuji za odpoved a snahu.

Re: Featy na CEPove zbrane

Posted: 19:27 15. Nov 2012
by kucik
A co si predstavujetě pod takovým pojmom ,,mazadla"? Můžeš být trochu konkrétnější, protože pokud vím, tak většina kouzel byla na CEP zbraně upravená.

Re: Featy na CEPove zbrane

Posted: 19:29 15. Nov 2012
by Shaman88
kucik wrote:A co si predstavujetě pod takovým pojmom ,,mazadla"? Můžeš být trochu konkrétnější, protože pokud vím, tak většina kouzel byla na CEP zbraně upravená.
zeo, zee, zec a zek

Re: Featy na CEPove zbrane

Posted: 19:57 15. Nov 2012
by Grin
Shaman88 wrote:
kucik wrote:A co si predstavujetě pod takovým pojmom ,,mazadla"? Můžeš být trochu konkrétnější, protože pokud vím, tak většina kouzel byla na CEP zbraně upravená.
zeo, zee, zec a zek
+ ost