Page 4 of 6
Re: Dominante - PC
Posted: 12:48 08. Feb 2011
by Firefox_
Takže proti bigbyovce ho nemá?

Re: Dominante - PC
Posted: 13:00 08. Feb 2011
by Urlraen
Nevim kolik je třeba na bigbiovku

ale pochybuju, že si mniši do výcviku nedávaj body. Já tam body mám

Re: Dominante - PC
Posted: 13:54 08. Feb 2011
by Derken-
srážečka je na str.. Co je to za fámu, že si všichni myslej, že je to na výcvik? Už se to tu jednou řešilo, že ta věta co je na webu neplatí - "Bigbiovky: postava odolá úspěšným hodem na dovednost výcvik"
Re: Dominante - PC
Posted: 14:49 08. Feb 2011
by wsweetjane
Firefox_ wrote:Hold monster (DC asi 32 na epciu 34), Power world stun (bez sejvu na low level cíle s HP pod 150), Bigby's forceful hand (6. okruh), Bigby's crushing hand (9. okruh)+ bigbyovky z 7. a 8., které ale už nejsou tak dobré. Nestačí ti to?
Dobře a teď se zkus zamyslet kterým z těch kouzel by si nahradil omráčení, nebo ovládnutí - vzhledem k tomu na jakém kruhu kouzel jsou k dispozici - všichni totiž nejsou epic lvl, nebo nedisponují rovnou 9 tým kruhem kouzel;-)
Re: Dominante - PC
Posted: 15:02 08. Feb 2011
by Prasokralik
Je to jak říká derken, hází se proti síle + bab, bojovníci mají jasnou výhodu, ale zas tolik bych na to nesázel
navíc další ze srand kterejma si můžu kohokoliv chytit
http://nwn.wikia.com/wiki/Flesh_to_stone
Re: Dominante - PC
Posted: 15:03 08. Feb 2011
by Prasokralik
wsweetjane wrote:Firefox_ wrote:Hold monster (DC asi 32 na epciu 34), Power world stun (bez sejvu na low level cíle s HP pod 150), Bigby's forceful hand (6. okruh), Bigby's crushing hand (9. okruh)+ bigbyovky z 7. a 8., které ale už nejsou tak dobré. Nestačí ti to?
Dobře a teď se zkus zamyslet kterým z těch kouzel by si nahradil omráčení, nebo ovládnutí - vzhledem k tomu na jakém kruhu kouzel jsou k dispozici - všichni totiž nejsou epic lvl, nebo nedisponují rovnou 9 tým kruhem kouzel;-)
to je jako by ses ptala, kterým featem se teda dá nahradit devast, když ještě nejsem epickej bojovník
mimoto paralýzu máš na třetím kruhu kouzel, dominate monster na pátém, tak co to plácáš?
Re: Dominante - PC
Posted: 15:06 08. Feb 2011
by Nalkanar
Prasokralik wrote:Je to jak říká derken, hází se proti síle + bab, bojovníci mají jasnou výhodu, ale zas tolik bych na to nesázel
The bull rush works as follows: caster rolls 1d20 + 14 versus the target's roll of 1d20 + target's strength modifier + target's size modifier.
EDIT: bull rush je efekt sražení u Bigbovky šestého kruhu
Re: Dominante - PC
Posted: 15:21 08. Feb 2011
by Prasokralik
co je bull rush nevím, na bigbinu se ale podle wiki hází takle
1d20 + caster level + (casting ability modifier + 10) + 4 vs.
1d20 + target's BAB + target's strength modifier + target's grapple size modifier.
Re: Dominante - PC
Posted: 17:48 08. Feb 2011
by Derken-
Od začátku se mluvilo o forcefulce 6. kruhu -
http://nwn.wikia.com/wiki/Bigby's_forceful_hand
Prasokrálík si to akorát spletl s packou na 7. kruhu -
http://nwn.wikia.com/wiki/Bigby's_grasping_hand
A je to jedno, akorát forcefulka je ultimátnější na nějaký cíle

Re: Dominante - PC
Posted: 18:12 08. Feb 2011
by Derken-
Hej, vy tu píšete strašný kidy

Těch kouzel je fakt mraky, ale problém je, že u těch smrtících až na pár výjmek nejde ressovat. TO jdou vyhnat na ranném epiku u 9 kruhu 37(tiefling, drow 38).. A existujou i jiný kouzla. Třeba chapadla, to je strašná šikana. POWER WORDY na low levl? Děláte si srandu? Já nevím, ale mám z těch mágů co tady hrajou špatnej pocit(až na pár světlých a temných jedinců). A nejlepší jsou ty co nejvíc bufujou sebe místo své party

Ale to už je OT. Myslete, těch kouzel je hafo a dá se vymyslet hafo kombinací, které jsou smrtelné i pro RDD a kleriky. Hra mága neni o jednom kouzle a konec!
Re: Dominante - PC
Posted: 18:47 08. Feb 2011
by kucik
Tuším, že debata nebyla o smrtících kouzlech, ale o kouzlech na nedestruktivní zastavení postavy.
Re: Dominante - PC
Posted: 18:50 08. Feb 2011
by Derken-
kucik wrote:Tuším, že debata nebyla o smrtících kouzlech, ale o kouzlech na nedestruktivní zastavení postavy.
Já teda nevidim rozdíl jestli ho vystřelim třeba prstem nebo zkamenim, prostě umře. Kámen mu můžeš shodit meditem nebo tim protikouzlem, ale nevyřešíš nic, protože jakmile bude volnej, tak bude zase hrdina a bude chtít utíkat.. Kouzlo ovládnutí je do CvC prostě nevyužitelný

Protože lektvar rozjasnění co stojí 500 gp nosí snad každej
Edit: Ty paralisy jsou samozřejmě taky docela použitelný, akorát škoda, že nejsou na vysokých kruzích nějaké
Edit2: epik chytrý plecháči maj stejně will tak 20, když budou chtít a je to stejně málo, tak nevim co se řeší

Re: Dominante - PC
Posted: 18:54 08. Feb 2011
by kucik
Derken- wrote:
Já teda nevidim rozdíl jestli ho vystřelim třeba prstem nebo zkamenim, prostě umře. Kámen mu můžeš shodit meditem nebo tim protikouzlem, ale nevyřešíš nic, protože jakmile bude volnej, tak bude zase hrdina a bude chtít utíkat..
Někteří z nás jsou zkrátka stéle ještě optimisty a chtějí to zkoušet.
Re: Dominante - PC
Posted: 18:58 08. Feb 2011
by Derken-
kucik wrote:Derken- wrote:
Já teda nevidim rozdíl jestli ho vystřelim třeba prstem nebo zkamenim, prostě umře. Kámen mu můžeš shodit meditem nebo tim protikouzlem, ale nevyřešíš nic, protože jakmile bude volnej, tak bude zase hrdina a bude chtít utíkat..
Někteří z nás jsou zkrátka stéle ještě optimisty a chtějí to zkoušet.
Já už jsem to zkoušel tolikrát, jak za drowa, tak za povrchnana a potom sem akorát přišel o hlavu, takže už moc nevěřím.. Maximálně o hráčích s kterými jsem někdy hrál a vím, že to zahrají.
Re: Dominante - PC
Posted: 00:53 19. Nov 2011
by MukYanJong
Tak nosí ty děti čáp nebo nenosí?

Prosím o konečný verdikt, jak to teda je, je to bug, obcházení systému, je to OK a jděte se bodnout nebo jak to teda je? Jako mág mám dost možností, sice ne s takovým TO, ale ok, poradíme si i jinak, že ano. Tak ale ze zajímavosti, jak to teda brát? Kucík říká, že nosí a DG že nenosí

Kucík mluví o tom jak by to mělo vypadat a DG jak to vypadá. Skvěle, ale jednoduchá věta pro jednoduchého člověka by napsat šla ne?
