Page 4 of 9

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 16:28 28. Feb 2011
by Derken-
Rejty, dej mi prosím taky modrou barvičku :) Já nechcu spát na ulici.

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 16:36 28. Feb 2011
by Pajule
ach jo a já tam napsaná nejsem :( .. to není FÉR

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 16:43 28. Feb 2011
by Theogil I
Bahnak wrote:
tao kan wrote:Ty dvě místa v autě ruším, jedou s náma původní nájemci Derken a Špek.
Žoržííí, chcou se nás zbavít!
Pokud pojedeme tak Vás naberu, kdyžtak se domluvíme u Nomise na zakládání požáru.

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 17:13 28. Feb 2011
by kucik
Taky vás eventuelně můžu nabrat. Nejspíš budu vyrážet z Prahy.

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 17:37 28. Feb 2011
by Bahnak
Že by "Thalie Team Vehicle" ?
Tak to bych bral!

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 20:26 28. Feb 2011
by Rejty
Pajule wrote:ach jo a já tam napsaná nejsem :( .. to není FÉR
S tebou se taky nepočítá.

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 20:45 28. Feb 2011
by Pajule
pff jen počkej

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 22:38 28. Feb 2011
by -speck-
Pajule wrote:pff jen počkej
Myslím že pokad přijdeš, tak všem spadne brada. :biggrin:

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 23:06 28. Feb 2011
by Pajule
přídu přídu..ale na chvíli no

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 08:55 01. Mar 2011
by tao kan
Pajule wrote:přídu přídu..ale na chvíli no
to abych přišel dvě hodiny předem abych tě nepromeškal :).

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 15:36 01. Mar 2011
by Pajule
neboj :D kvůli tobě a Olí vlastně jdu , takže na vás si klidně i počkam :)

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 16:35 02. Mar 2011
by Žorž
Bahnak wrote:Že by "Thalie Team Vehicle" ?
Tak to bych bral!
ÓKá, to by bylo skvělý a asi nejsnazší. Navíc určitě šéfskripterovo auto automaticky pojede podle waypointů, takže srážka nehrozí. ;)

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 17:42 02. Mar 2011
by kucik
Jasně. Tady je předpokládanej letovej plán:

(FPL-MKC21-IS-WV3/M-SWY/S-LKPR1230-N0120F150 VLM L984 BALTU L984 OKG-LKKV1310-DOF/110326 IFP/MODESASP REG/MKC)

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 18:02 02. Mar 2011
by Bahnak
Google mi našel tohle, tak bud je v tom plánu chyba a nebo je googl blbej vyhledavač :-D
Na váš předmět vyhledávání - (FPL-MKC21-IS-WV3/M-SWY/S-LKPR1230-N0120F150 VLM L984 BALTU L984 OKG ... - nebyl nalezen žádný odkaz.
Kde bude loading point a čas odletu?

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 18:59 02. Mar 2011
by Daanri
Kolik mas kuciku v tom aute este volnych miest? :)

Kedze by som mal byt pred srazom v Prahe tak budem vyrazat odtial, tak by som sa rad pripojil. :)