Page 4 of 7
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 20:33 28. Feb 2011
by Rejty
Jo, hnědý vypadá jako lejno.
Nažehlovačky jsou kravina, cílem trik je, aby byla všechna stejná a mohlo se v nich jít třeba hromadně do hospody nebo na sraz.
Heslo nějaký neutrální, opravdu nechci mít na triku nějaký "sexpení", nechci vypadat v tom triku jak úchyl. Od věci by nebylo ani jméno, aby nováček na srazu hned poznal, o koho se jedná.
Na barvy dejte hlasování a možnost povolit více hlasů, ať lidi hlasují, jaký barvy by chtěli. Pokud bude dost zájemců, tak se klidně můžou udělat dvě barevný varianty.
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 20:48 28. Feb 2011
by Bahnak
Nažehlovačky možná jsou kravina, ale levná a dostupná pro všechny - možnost vyhovět všem ve vzhledu věci na kterou přijde.
Na druhou stranu to ničí myšlenku jakéhosi jednotného pojetí.
Je fakt že úchylné nápisy jsou asi blbý, do práce si přece jen nevezmu divně popsaný triko, už jen kvůli toho že bych musel co tři kroky něco vysvětlovat lidem.
To jméno by bylo ideální, působilo by to hodně luxusně.
Kupříkladu mít tam logo "Thalie" a pod tím třeba "Bahňák" by se mi líbilo.
Ale o potisku barvou by tady už asi nebyla řeč a vyšívat každý tričko zvlášť by asi ruinovalo snahu o levnou hromadnou výrobu.
Těžko říct Rejty. Každopádně takové triko bych bral asi ze všeho nejvíce.
Anketu na barvy a jiné ankety vytvořím, až se zde vyjádří s nápady všichni a bude z čeho vybírat.
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 20:54 28. Feb 2011
by Rejty
Bahnak wrote:Nažehlovačky možná jsou kravina, ale levná a dostupná pro všechny - možnost vyhovět všem ve vzhledu věci na kterou přijde.
To můžeme potom udělat papírová lepítka nebo to nakreslit Fixou, to je taky levný...
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 21:02 28. Feb 2011
by Molly23
Béžová byrva by byla fajn. Taková jako na stránkách, ne hovnová. Teda pokud naše stránky nevypadaj jak...
A nechte vyrobit ještě razítko Thalie... budeme pak moci vyrábět oficiální diplomy za přínos hře, vítěžztví ve hře na srazu atd.

Podepsané Rejtym a orazítkované offi razítkem!
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 21:29 28. Feb 2011
by Lord_Berserk
To logo na hrudi se mi libi, ale chci ho pekne veliky a na zada sem pro Nick, Jmeno ... tak a ted vy s milijony uctama premejslejte, jakej tam asi date
Sem proti nazehlovackam, protoze jakmile nejsou vysivany stoji za hovno a navic i ty vysivany stejnak pokazdy na dzisce musim vobesit, aby drzely (verte metle ... s nasivkama sem jedna ruka).
Barva: bila, okrova, zluta, ruzova
cerna ani tyrkysova mi nato nesedi

Re: Tričko "Thalie"
Posted: 22:31 28. Feb 2011
by Tretas
Z přebytku času, jsem si chvilku pohrál ještě s některýma, pro představu, jak by mohly vypadat některé padlé návrhy.
Jinak černá mi by až tak nevadilo, ale nepřijde mi ideální pro Thalijské triko. Viděl bych to spíš na něco veselejšího. Ale tyrkysová... není to zrovna z těch nejhezčích, podle mě.
Nálepky a takové, z důvodu, že to bude levnější... to né, když už, tak pořádné triko, které bude i po třech dnech nošení vypadat jako oblečení.
Tak tedy ty návrhy...omluvte nedokonale ořízlé logo a celkově jednoduchost. Je to jen pro představu. A ty nápisy tam také jsou jen, co mě tak napadlo.
EDIT: Radime, logo na rukáv jsem už nezvládl, domyslíme si ho.

Re: Tričko "Thalie"
Posted: 02:00 01. Mar 2011
by -speck-
Rejty wrote:Nažehlovačky jsou kravina, cílem trik je, aby byla všechna stejná a mohlo se v nich jít třeba hromadně do hospody nebo na sraz.
Jo tak s tímhle jsem zajedno. Aby prostě byla vidět ta hromadná grupa těch lidí.
Tohle se mi taky zamlouvá a zrovna já Bersi, mám své favority již
Co se týče barvy, s tou bude asi největší problém, nejde ani tak o to, co se komu tak líbí, ale jak se to bude moci dát vůbec nakombinovat aby to nějak vypadalo.
Napadlo mě udělat třebas základ šedej a vedle toho taková tmavší žlutá (žluto zelená), po okrajích, taky by lemovala ten erb.
Nebo červené s tím lemováním atd atd.
Ps. Tretasi dovolil sem si použít tvůj model trika. Snad neva.
A pro shrnutí:
Logo na levoprso.
Levo či pravobok by se mohl dát menší nápis nějakej, jak již bylo zmíněno.
Rukáv: Nwn, či očko.
Záda: Nick + jméno postavy
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 02:48 01. Mar 2011
by Bahnak
Hm, dobrý hraní v malování, taky se přidám

Re: Tričko "Thalie"
Posted: 08:53 01. Mar 2011
by Theogil I
-speck- wrote:
A pro shrnutí:
Logo na levoprso.
Levo či pravobok by se mohl dát menší nápis nějakej, jak již bylo zmíněno.
Rukáv: Nwn, či očko.
Záda: Nick + jméno postavy
V tomto rozsahu už by to bylo na zadání spec. firmě. Na takovém tričku je práce jak na kostele (myšleno s vyšitím). Bylo by to ale fajn.
A tak já napíšu co by se líbilo mě:
Polokošile
barva bílá výšivka černá
vs.
barva černá výšivka zlatá
na prso NWN "oko"
na rukáv Thalijský znak
"Oko" vyšité přímo do trička
Znak jako výšivka kterou si tam může každý kdo chce přišít a kdo nechce bude mít decentní tričko/polokošili na běžné nošení.
Tak a máte to

. Každý pes jiná ves, nápadů jak blech ve psím kožichu.

Re: Tričko "Thalie"
Posted: 08:59 01. Mar 2011
by Molly23
Omlouvám se trošku za spam, ale ten bahnákův návrh mě inspiroval k nápadu založení vlastního fotbalového družstva

, mohli bychom vyzvat třeba jiný server k duelu a to by čuměli na naše dresy!
Tenhle post nemá nijak urazit Bahnákův výtvor, mě se to líbí. Jen mi to tohle připomnělo.
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 16:26 01. Mar 2011
by Tretas
Ps. Tretasi dovolil sem si použít tvůj model trika. Snad neva.
Css, tos přehnal!
Hodím vám sem i to bílé, které jsem našel někde na netu, pokud si bude chtít někdo vyhrát.

+přidávám po mojem ořízlé logo Thalie
Jinak to druhé - červené Specku se mi líbí.
PS: Jednoduchý ale efektivní program je PaintNET, je to takové lepší malování.
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 16:52 01. Mar 2011
by Desmond
Upraveny logo na vase hokusy-pokusy.
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 17:21 01. Mar 2011
by Desmond
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 20:57 01. Mar 2011
by Lord_Berserk
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 21:07 01. Mar 2011
by Bahnak
Hezký, hezký, je tam pěkná ta kombinace béžové...