Page 4 of 5
Re: Bahňáčkova hračka
Posted: 02:16 18. Nov 2013
by kucik
A opravdu na tom bylo neco tak strasne dulezityho, ze to stoji za zachranu? Na filmy bych sral.
Re: Bahňáčkova hračka
Posted: 02:39 18. Nov 2013
by Bahnak
Re: Bahňáčkova hračka
Posted: 02:52 18. Nov 2013
by mandos
Hele shamane jestli jsi to ještě nezkoušel tu svépomoc tak počkej tak den, zejtra kontaktuju fotříka on s těmahle věcma docela dělá jestli mi na to něco řekne, kdyžtak mi napiš co přesně že se stím stalo

Re: Bahňáčkova hračka
Posted: 08:38 18. Nov 2013
by Shaman88
kucik wrote:A opravdu na tom bylo neco tak strasne dulezityho, ze to stoji za zachranu? Na filmy bych sral.
Na filmy kašlu, školní věci mám zalohované ve škole.
Věci k nynější stavu NT jsem tam neměl, ale měl jsem tam rozpracované věci pro jejichž test nebylo potřeba nwnx, připravené 2da pro nové classy a připravené skripty pro nové schopnosti a kouzla (na to bych se asi taky vykašlal, napsat to není problém, řešení problémů co jsem řešil si pamatuju), ale nejhorší je že tam mám prototyp ovládání nového craftu spolu se skripty k tomu vaření... to mě asi vytáčí nejvíc
Re: Bahňáčkova hračka
Posted: 13:31 18. Nov 2013
by kucik
Sorry, ale co ti mám na to napsat? Kolikrát jsem do tebe hučel, že si to máš zálohovat. Včetně případu, kdy jsi už jednou o disk přišel.
Tohle už celkem pochopila i moje mamina, která používá PC na poštu a web. U člověka PC gramotného to beru prostě tak, že je mu jedno, když o tu práci přijde.
Re: Bahňáčkova hračka
Posted: 14:50 18. Nov 2013
by Shaman88
Však já to nějak vymyslím, zkusím vyměnit tu elektroniku a když nebude stačit tak i hlavu.
Na plotny si netroufám.
Re: Bahňáčkova hračka
Posted: 15:17 18. Nov 2013
by kucik
Že by se poškodily plotny nebo hlavy je dost nepravděpodobný.
Re: Bahňáčkova hračka
Posted: 19:58 18. Nov 2013
by Shaman88
Tak jsem vyměnil spoj i hlavu, a sekaně se to rozjíždí, takže se mi zadřely plotny. Sbohem data

Re: Bahňáčkova hračka
Posted: 20:17 18. Nov 2013
by kucik
Proc jsi menil hlavy? Vymena desky nepomohla? To uz bych spis zkusil ten rozjezd z jinyho disku.
Re: Bahňáčkova hračka
Posted: 20:20 18. Nov 2013
by Shaman88
Změnil jsem desky nic, zkoušel jsem změnit hlavu taky nic.
Na to abych změnil plotny nemám vybavení.
Re: Bahňáčkova hračka
Posted: 20:33 18. Nov 2013
by kucik
Plotny nema smysl menit, ne? Na tech mas ty data.
Re: Bahňáčkova hračka
Posted: 20:38 18. Nov 2013
by Shaman88
kucik wrote:Plotny nema smysl menit, ne? Na tech mas ty data.
Myslel jsem předat ty plotny do jiného disku (postupně jsem zjistil že jsou právě zadřené, tzn. disk se netočí)
Re: Bahňáčkova hračka
Posted: 20:42 18. Nov 2013
by kucik
Jako ze motor?
Re: Bahňáčkova hračka
Posted: 20:46 18. Nov 2013
by Shaman88
kucik wrote:Jako ze motor?
Jo
Re: Bahňáčkova hračka
Posted: 01:16 19. Nov 2013
by Bahnak
Proto každýmu doporučuji když už externí disk tak pořídit nějaký hodně dobře pogumovaný exteráček který něco snese.
Cena je relativně podobná a za ten klid v duši to stojí.
Namátkově:
http://www.alza.cz/adata-hd710-hdd-2-5- ... 306518.htm
Sice ty exteráky nejsou kdovíjak rychlé, ale zas to můžeš nosit v báglu a nemít o to strach.
Koupil jsem ženě něco podobnýho dva roky dozadu a *klepe na dřevo* disk žije dodnes bez problému.
A to se s ním zrovna v rukavičkách nezachází.