Page 4 of 4

Re: Rozptyl

Posted: 12:54 15. Oct 2011
by Zindo
V tomto případě bych raděj nespoléhání na morální kodex, ale pracoval bych na úpravě a srovnání alchymie s magii.

Morální kodex zde nebude fungovat, každý hráč si to zdůvodní podle své potřeby "magie není kouzlo, proč by šla zrušit" a mnoho dalších variant.

Věřim, že Kucík s Rejtym najdou kompromisní řešení.

Re: Rozptyl

Posted: 13:41 15. Oct 2011
by Radim
Je mnoho kouzel co v lektvaru není a nikdy nebude,takže wizna najde vždycky uplatnění a kdo říká,že v partě je nahraditelný alchymií je LAMA.Jaký je problém v tom,že se lidi bufnou z lahviček a wizna si vezme útočný kouzla,aby se chuděra cítil užitečný? ŽADNÝ
Často jsem to tak dělal a bral si jen ten potřebný základ a pak pouštěl ohňostroje.

Re: Rozptyl

Posted: 15:57 15. Oct 2011
by Thuereg
Zindo wrote:Nerad bych zažil scénu, kdy mě hráč před cvc řekne: "tohle raděj nekouzli, to si dám z lektvaru ať mě to neschoděj".

Myslim, že tohle na zamyšlení, aspoň pro nekteré vyspělejší hráče, stojí.
Vobčas sem to použil, ale ne z hlediska shazovatelnosti, ale z hlediska učinků lektvarů.
Například když du na tuhýho bose s vysokym AB a velkym dmg tak řeknu mágoj že nechci jeho Haste ale vezmu si to z lahve. Nedává sice +1do AB, ale je tam těch klasickejch +4do ac. Ale jinak beru radši mága. Sehnat ty flašky neni žádná sranda a radši je budu mít až budu někde sám protože v tu chvíli mi nikdo jinej nepomuže.