Page 4 of 4
Re: Odlog u spawn pointu bosse
Posted: 09:29 11. May 2011
by Radim
Ono je ve výsledku jedno jestli ho má nebo ne jen kdyby nebyli hned kousek za přechodem,hned musíte zdrhat.A útočit na ně nebudu protože nejsem blázen jít proti 4 najednou a k tomu ještě čekat na DM protože to je útok na NPC.Ale pochopil bych kdyby ho měli pouštní psi a ne nějaká ušmudlaná garda co verbuje nabušený bezmozky
edit: a nebo úplně jinak *roztáhne ruce* TS pro všechny z povrchu bez rozdílu

Re: Odlog u spawn pointu bosse
Posted: 11:21 11. May 2011
by Rejty
To je hovadina, aby měl obyčejnej gardista TS. Jestli jim to někdo z DM naházel, tak jim to seberte. V originálu ho rozhodně nemají.
Re: Odlog u spawn pointu bosse
Posted: 13:48 11. May 2011
by Thuereg
Eeee... nechce to to tu zamknout? co se púvodního tématu týče tak tu za posledních pár srtánek nepadlo ani slovo, takže myslim že už to nemá smysl dál vydžovat:)
Re: Odlog u spawn pointu bosse
Posted: 14:56 11. May 2011
by Narsith
Heh bavi mně jak hned všichni usoudili že je to wizna....a nenapadlo vas že třeba taky muže použivat flašky ?

Re: Odlog u spawn pointu bosse
Posted: 16:37 11. May 2011
by KaTo
Rejty wrote:To je hovadina, aby měl obyčejnej gardista TS. Jestli jim to někdo z DM naházel, tak jim to seberte. V originálu ho rozhodně nemají.
Jestli můžu svojí trošku do mlýna.
Pokud mě paměť neklame, řešíme TEN samý problém už podruhé(?). Minule jsem říkal že někteří gardisti měli (za mých časů) helmy s TSkem. Zda to byli obyčejní nebo neobyčejní gardisti nevím, ale TSko měli 100% na helmě. Zkus jim Rejty(?) zkontrolovat v toolu vybavení, zda to nezůstalo. Jo a byli to gardisti "předělaní" z Isilské(?) stráže. Oblečení měli Gardistické, ale v inventáři měli i "isilské/karathské" brnění.
Re: Odlog u spawn pointu bosse
Posted: 08:21 12. May 2011
by Rejty
V toolu těžko něco zkontroluju, to budou gardisti dělají od DM přímo ve hře.
Re: Odlog u spawn pointu bosse
Posted: 11:11 12. May 2011
by KaTo
No v nějaké paletě(?) nebo hacku nebo kýhošlaka kde jsou přednastavení ti gardisti (strážní) být musí, ne? Přeci odněkud si je DMka musejí brát? Stačí je najít a helmy jim sebrat/upravit. Pokud jsou to tihle "staří" gardisti a nejedná se o nějaký jiný problém, of course

.
Re: Odlog u spawn pointu bosse
Posted: 11:15 12. May 2011
by kucik
DM může NPCčku poskládat komplet výstroj a výzbroj, takže to v paletě bejt nemusí.
Re: Odlog u spawn pointu bosse
Posted: 11:19 12. May 2011
by KaTo
Nevidím do tvorby serveru.
Jen říkám, že tu helmu gardisti měli. Jak se jim dostala do pracek netuším.
Předpokládal jsem, že když byli tvořeni "kopií" Isilské stráže, že tu helmu měli ve "standartní" výbavě NPC v Isilu. A tyhle NPC přeci musel vytvořit někdo jiný než DM, které je použilo na gardisty nebo se pletu?
Re: Odlog u spawn pointu bosse
Posted: 11:27 12. May 2011
by kucik
Nevim. Prostě to NPC mohlo bejt vytvořený několik způsoby. Mrknu na Isilskou stráž v toolu, ale spíš myslim, že to maj jen ty gardisti, tzn. musí je upravit DM.
Re: Odlog u spawn pointu bosse
Posted: 12:59 12. May 2011
by Derken-
Rejty wrote:Derken- wrote:Nic takovýho nešířím, ale tipuju že se jedná o gardisty. Kteří stále mají to TS v pravém slova smyslu, že vidí i GS.
Lol! Řekni mi prosím ještě tu o Sněhurce.
Ale tak dobrá pohádka ne?

Já je vždycky uměl.