Page 4 of 5

Re: Mapa

Posted: 15:04 22. Jun 2011
by DenGrasse
Ale to je v pořádku - většina lidí pořádně neví, kde ten Gruberik vlastně leží.

Re: Mapa

Posted: 21:17 22. Jun 2011
by -RoF-
Tak asi se tomu sice zasmějete :D , ale je to jen náčrt, jak si to představuju já :roll:

Dengrass mě možná opraví. :roll:

První obrázek je představa Redaan Teru.

A druhý obrázek je celý svět. S tím že Redaan Ter je tam označen.
A hodně zemí patří Imperiu a to sem tak nějak naznačil (to "patří imp" ;) )

Doufám jsem na nic nezapoměl :wink:

Re: Mapa

Posted: 21:18 22. Jun 2011
by Derken-
Ztrácím se :!: :!: :shock: :!: :!:

Re: Mapa

Posted: 21:20 22. Jun 2011
by -RoF-
Derken- wrote:Ztrácím se :!: :!: :shock: :!: :!:
Copak? ;)

Re: Mapa

Posted: 21:37 22. Jun 2011
by -RoF-
Jo to oranžové v první mapě je Dorenský les, to jsem tam zapoměl označit ;)

Re: Mapa

Posted: 21:46 22. Jun 2011
by Nalkanar
Já myslel, že dle mapy, je poušť atd. přímo na jih od Karathy (pozice Kel-A-Hazru). Ve hře to tak tady odpovídá (kompas atd.)

Re: Mapa

Posted: 21:54 22. Jun 2011
by -RoF-
Nalkanar wrote:Já myslel, že dle mapy, je poušť atd. přímo na jih od Karathy (pozice Kel-A-Hazru). Ve hře to tak tady odpovídá (kompas atd.)
Jo já si to myslel taky.

Ale dle popisu Dengrase a pozici Kel a Hazru, který je uprostřed pouště na řece, je poušt trošku na stranu. Aspon si to myslím.

Jinak Karatha taky myslím leží na řece, dle popisu reáliíí. Pokud se nepletu :roll:

Re: Mapa

Posted: 22:13 22. Jun 2011
by Derken-
-RoF- wrote:
Derken- wrote:Ztrácím se :!: :!: :shock: :!: :!:
Copak? ;)
No vypadá to, že nám chybí spousta lokací

Re: Mapa

Posted: 22:22 22. Jun 2011
by -RoF-
Derken- wrote:
-RoF- wrote:
Derken- wrote:Ztrácím se :!: :!: :shock: :!: :!:
Copak? ;)
No vypadá to, že nám chybí spousta lokací
Karathu a okolí jsem sjednotil s Ivory a okolí.
Zelené vrsky jsou sjednocené s Belskýma skalama.
Gruberik je sjednocený s okolím a větrným údolím.
To šedé nad prahvozdem a bažinama je přechod mezi krynem...nějaký ten pás lesa a tak ;)

Jinak jo Lokace co máme jsou snad asi jen 10% celého světa :D

Re: Mapa

Posted: 22:23 22. Jun 2011
by -darkvision-
Isil je více na sever .. a gruberik je vice na zapád .. jinak hezky barevny .. :geek2:

Re: Mapa

Posted: 23:35 22. Jun 2011
by Elverin
Me tak napada, nemel by byt Kel bliz u more kdyz je to pristav? :)
Jinak moc pekny mapky :wink:

Re: Mapa

Posted: 00:41 23. Jun 2011
by DenGrasse
Docela hezký, RoFe, akorát je to takový hybrid mezi tím, jak svět vypadá teď a jak má vypadat po plánovaný změně lokací (současný Kel leží na břehu moře, po změně bude ežet tak jak jsi ho nakreslil.

Nicméně poušť je skutečně na jih od Karathy, Krvavý barač je menší a blíž pevnině a Mlžné Ostrovy jsou dál.

K velké mapě: Impériumnemá moc vlastního území, sestává v podstatě jen ze Severního Tyri, Ereidenu, Cailoru a pár dalších krajů na východě, v podstatě řídce osídlených. Athel tvoří ohroný pás ostrovů, na pevnině má jen malé državy. Západní Sorreja je pevninská, Východní (Hin-dangú ostrovy. Tínaiw je jeden velký ostrov. Rudohoří jsou jakési centrální hory světa. Krvehrad je jen jedno místo, žádné území. Na západě Sorreji jsou ještě Neivik a Pegorg, jakési okrajová území Sluneční říše. Targoth je součástí Athelu, jeho nejzápadnější okraj, mírně vyčleněný.

Re: Mapa

Posted: 01:17 23. Jun 2011
by Nalkanar
:mrgreen: Sakra posunout nádraží budiž :mrgreen: ale celý město :mrgreen:

Re: Mapa

Posted: 07:03 23. Jun 2011
by Derken-
A když bude kdo by dělal lokace, tak plánujete udělat tak velký svět?

Re: Mapa

Posted: 09:32 23. Jun 2011
by davidsoft
Bude nějaké IC vysvětlení toho, že se Kel-A-Hazr přestěhuje?