Page 4 of 8
Re: APB: Reloaded
Posted: 09:45 31. May 2011
by Radim
PiAn0 tys měl včera kliku,že si nevlítnul do mise s proti nám už jsme si brousili zuby.A ty tvoje růžový šatičky krutost
Zlounskej gang dobrej nápad

Re: APB: Reloaded
Posted: 09:50 31. May 2011
by Derken-
Stejně tě s Pianem roztříleme

Re: APB: Reloaded
Posted: 10:02 31. May 2011
by PiAn0
Ja sem vcera chytl do mise proti sobe Prasokralika ale zrovna to byla takova mise ve ktere mel kazdy nekam odvest baliky a tak se tam ani tolik nestrilelo

a ta omracovaci pistol je samozrejme naprd v otevrenem prostoru, ale nekde v budove nebo kdyz se knemu dostanes z poza rohu a muzes strilet tak ti donej staci jedna rana a je vyrizeny.
Re: APB: Reloaded
Posted: 10:41 31. May 2011
by Prasokralik
PiAn0 wrote:Ja sem vcera chytl do mise proti sobe Prasokralika ale zrovna to byla takova mise ve ktere mel kazdy nekam odvest baliky a tak se tam ani tolik nestrilelo

a ta omracovaci pistol je samozrejme naprd v otevrenem prostoru, ale nekde v budove nebo kdyz se knemu dostanes z poza rohu a muzes strilet tak ti donej staci jedna rana a je vyrizeny.
prej naprd

prostě jsme s parťákem byli rychlejší a všechno co jste měli hlídat vám rozkradli dřív než jste stačili dojíst ty svoje cajtský koblihy

Re: APB: Reloaded
Posted: 15:46 31. May 2011
by -darkvision-
Tak jsem dnes zabil Fionku

Re: APB: Reloaded
Posted: 16:01 31. May 2011
by PiAn0
Jo a pritom si rovnou odkrouhnul i dva z tveho tymu

Re: APB: Reloaded
Posted: 16:31 31. May 2011
by Prasokralik
PiAn0 wrote:Jo a pritom si rovnou odkrouhnul i dva z tveho tymu

tomu se říká brát to pěkně od podlahy
chtěl jsem zdejším zlounům nabídnout členství v gangu který s partakem vytvařime ale jak tak koukam, derkena tam nechci

Re: APB: Reloaded
Posted: 20:14 31. May 2011
by -darkvision-
já jsem Nhildia, vejk je Gris ..
Jinak víte jak se pokládá ta bedna s municí?
Btw. Dnes jsme koupili o dvě G větší ramky, zvýšili detaily a jak to krásně šlape teď ta hra.

Re: APB: Reloaded
Posted: 21:00 31. May 2011
by Prasokralik
speciální předměty jsou standardně pod 5, musíš mít příslušnou modifikaci v inventáři v charakterovém listu
Re: APB: Reloaded
Posted: 21:03 31. May 2011
by Prasokralik
Krata wrote:aspon hranej zájem jste mohli projevit

.. ta si to budu hrát samotinký

jako jo Bink nebo jak se to jmenuje, vypadá to hezky
jen to tuším není zdarma a navíc mě osobně sedí víc normální urban prostředí než tyhle fallout style věci
ale ten parkour je tam parádní, jedna z věcí co mi v APB chybí
Re: APB: Reloaded
Posted: 21:23 31. May 2011
by PiAn0
vzdyt tam skaces taky pres ploty a z baraku

Re: APB: Reloaded
Posted: 08:01 01. Jun 2011
by Krata
Prasokralik wrote:Krata wrote:aspon hranej zájem jste mohli projevit

.. ta si to budu hrát samotinký

jako jo Bink nebo jak se to jmenuje, vypadá to hezky
jen to tuším není zdarma a navíc mě osobně sedí víc normální urban prostředí než tyhle fallout style věci
ale ten parkour je tam parádní, jedna z věcí co mi v APB chybí
jenom si musíš zaplatit hru, pak hraješ zdarma.. je to parádní, ale každému sedne něco

Re: APB: Reloaded
Posted: 11:37 01. Jun 2011
by PiAn0
Tak me dneska nastvalo na APB, ze na tu hru jsou opravdu Cheaty, jedna se hlavne o to ze vidis kde kdo presne je a kolik ma zivotu a tva zbran se automaticky zameruje presne nanej ani nemusis mirit.
http://shop.x22cheats.com/forumdisplay.php?f=211
Re: APB: Reloaded
Posted: 12:02 01. Jun 2011
by Radim
Tak občas na takový lamy určitě narazíš a na jejich hře to poznáš,ale co naděláme.Od tý hry mě to neodradí

Re: APB: Reloaded
Posted: 12:23 01. Jun 2011
by PiAn0
Spis mi vadi ze ti tvurci hry si tohle nejak neošefujou