Page 4 of 25
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 17:42 15. Jun 2011
by Derken-
Drow company tě uživí a veze limetky, třtinovej + led po dobu 72 hodin
My povezem asi zase jednoručku, 2 tesáky, palcát.. tak ti něco pučíme Foxi
Edit: A mááááááátu

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 18:27 15. Jun 2011
by Sobik
Bahnak wrote:
... a štít.
Jak vypadá?
Bahnak wrote:
Kdo bude mít více jídla a bude Bahňáka přiživovat, dostane na oplátku možnost užívat jeho R.U.M.
Něco se najde, ale budou to blafy.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 19:11 15. Jun 2011
by Radim
Derken- wrote:A ty langoše lamo?

Voe langoše se nedaj v takovejch podmínkách dělat to není možný,mnooo sice je,ale srát se s tím nebudu
edit: máta mi roste na zahradě tak něco naškubu do zásoby

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 19:13 15. Jun 2011
by Derken-
Radim wrote:Derken- wrote:A ty langoše lamo?

Voe langoše se nedaj v takovejch podmínkách dělat to není možný,mnooo sice je,ale srát se s tím nebudu
edit: máta mi roste na zahradě tak něco naškubu do zásoby -
NEvtírej se, máme jí na zahradě víc

Ok a kup ještě něco, at uživíme i našeho BOHA!
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 19:29 15. Jun 2011
by Práček
jo no jo, nějakou zbran co? mužu bojovat fotákem?

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 19:35 15. Jun 2011
by kucik
Jestli mas dost dlouhy sklo a nebojis se o nej...
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 19:44 15. Jun 2011
by Práček
no mám jen třístovku...a nandám na ní nějaký filtry a ono to naroste

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 21:30 15. Jun 2011
by Bahnak
Sobik wrote:Bahnak wrote:
... a štít.
Jak vypadá?
Tak jako loni, černej, kulatej a nechutně lehkej... KaTo díky němu vyhrál arénu

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 22:33 16. Jun 2011
by Krata
když jede Sobik tak jedu taky, připravim si své ocelové játra +3, svaly na tahání různých věcí po cestě do tábora a na Q s Šílenýma krávama, za kterej bylo podezřele málo expů na to jak byl nebezpečnej
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 10:30 17. Jun 2011
by Molly23
Vůbec nevím zda se letos ukážu. Kryje se mi to s akcí, o které nevím zda klapne, ale jestli jo, tak budu moc rád a kdyby neklapla tak samozdřejmě dorazím a taky budu rád. Nejspíše bych vzal i kytaru, pokud si vemu auto a také bych možná dorazil dříve, minule mi to přišlo krátké a na té louce je strašně pěkně

. Jen by se hodila teplá voda!!!!. Jinak placení, Rejty když mi svěříš svojí adresu, tak ti to nějak pošlu, připadně předám na srazu. Kdybych poslal a nedorazil, tak to nechte třeba jako odměnu pro tým

, kdybych totiž jel, tak s jídlem. To prase bylo fakt dobrý a kdybych nepřijel tak si to někdo rozdělí na můj účet.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 10:34 17. Jun 2011
by Rejty
Tak to nás urážíš, že jsme jen náhradní varianta...
Teplá voda? To by nemělo to kouzlo a kdo by se rád neotužil...
Placení se provádí převodem na účet Thalie nebo mně osobně.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 10:59 17. Jun 2011
by Molly23
Neber si to prosím osobně

mám své důvody, které tu nechci rozebírat, ale které by jste jistě pochopili, proč dávám přednost jiné akci. A já to snad nějak tim převodem pošlu, jen potřebuju vědět kolik no, tak pak dejte vědět

. Mimochodem, bude tam někdo ještě dřív než v pátek?
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 12:54 17. Jun 2011
by Rejty
Plánujeme jet už ve středu.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 13:03 17. Jun 2011
by jaara
Má někdo 2 místečka jedoucí přes Plzeň?

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 13:13 17. Jun 2011
by Rejty
Takže cena je tato:
Celková cena včetne večeře je *250* Kč. Peníze posílejte na účet Thalie a nebo osobně Rejtymu.
*Edit 1: Kdo nechce jídlo, pošle jen 100 Kč.
Číslo účtu najdete zde:
http://thalie.pilsfree.cz/sponzorovani-164.htm. U příspěvku uveďte své jméno nebo nick ze hry. A to
nejpozději do 15. července, protože pak to tam jedu natvrdo domluvit.
Aby si někdo nemyslel, že je v tom jen večeře, tak v tom jsou počítány i ceny, náklady na diplomy a jiný věci, organizační náklady (musím něco dát hajnýmu, nechává nás tam zadara a zatím s tím nebyl problém) atd.
K večeři vezmu zase ty kolena jako loni, myslím, že to mělo úspěch a bylo toho hodně. Tradičně bude i tatarák.

Palačinky nevím, předloni Krkoun nadával, že je to moc sraní, tak jsem o ně vloni něříkal...
