Page 4 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:48 29. Jun 2011
by Thuereg
PiAn0 wrote:Jde nekdo na vysehrad dneska?
Vidim to na příští tejden.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:38 06. Jul 2011
by Bahnak
Je tady středa, sluníčko se snaží z plných sil a Já i Frynn máme volno.
Jsme oba natěšení na pivínko a hraní deskovek, nebráníme se pokecu o NWN a jiným zvěrstvům.
Přidá se někdo?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:40 06. Jul 2011
by DenGrasse
Od kolika tam budete?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:46 06. Jul 2011
by Bahnak
Vyjedu za 20 minut tak počítám od cca 16 hodiny do nějaké té hodiny večerní...
Beru sebou Arenu (Altar) a Bang (včetně nějakých rozšíření...)
Kdo má chuť a dobrou náladu tak tedy ještě jednou:
Vyšehrad, rohovej stolek (doufám že nebude obsazenej) v tamní venkovní hospůdce.
Slezina kolem 16-17 hodiny
Krédo dne je: Kdo nepije s náma pije proti nám!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:10 06. Jul 2011
by DenGrasse
Ok, kdyžtak se stavím.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:31 06. Jul 2011
by OneIceOne
Jdu nahoru

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:44 07. Jul 2011
by Braenn
A co příští týden?

Tenhle jsem jak na potvoru v Brně
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:53 07. Jul 2011
by Derken-
Neuděláme to blíže k nějakýmu dopravnímu prostředku?

Jsem teď skoro jednonohej

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:29 07. Jul 2011
by Firefox_
Taky by mi to vyhovovalo příští týden a taky jsem v Brně

.
Blíž dopravnímu prostředku mě napadá hospůdka U Kormidla - Praha Strašnice. Ale většina lidí bude chtít být asi venku...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:57 07. Jul 2011
by Bahnak
Vůbec, Vyšák je strategicky uprostřed města, jede tam metro od kterého je to pěšky maximálně 10minut (spíše 5) a zahrádka je v pohodě... Akorát kdyby ten kozel vyměnili za bernard tak bych se nezlobil.
Mám neblahý pocit že včera jsem strašně mockrát prohrál v BANGu.
Bolí mě hlava, jdu do práce.
TO: Derken:
Co jsi prováděl že jseš jednonohej?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:03 07. Jul 2011
by Derken-
Drowí špeh chtěl sabotovat jeden objekt, ale při prozkoumávání a ukládání demoličních zařízení spadl ze střechy

No.. musim říct, že nakonec to dopadlo dobře !!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:48 07. Jul 2011
by Thuereg
Mám super brigádu:D ale ve středu budu muset omezit chlastání:(
Každopádně pro zájemce bude u mě v pátek privátek. Kdo má zájem napště mi a ujá vám řeknu kudyma kama. Vstupenka pár lahváčů nebo něco vrdšího, ale já se budu držet piveček:)
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:26 12. Jul 2011
by Thuereg
Takže teda teda,
zase je tu středa.
Čas na pivo jíti
a s chutí ho píti.
Takže bych to vyděl zas,
že čtvrtá hodina je správný čas.
Kdy naše řitě ctěné,
zasednou k hostině.
Tam na statných hradbách,
vyšehradkých stavbách,
tam hospoda leží,
kde pivo maj svěží.
Takže doufám že dorazíte v hojném počtu

Prosim potvrďte učast ať se tam neplazim zbytečně... je to do kopce

.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:34 12. Jul 2011
by G-ladiator
Sám určitě nebudeš, já určitě přijdu a někdo z EQ určitě taky dorazí.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:50 12. Jul 2011
by Firefox_
Eq je tam od 17:00+ až. Jinak se mnou určitě počítej
