Re: flame
Posted: 17:22 25. Nov 2013
Sem tam. Úryveček. Možná.Aulus wrote:Tak nějak nechápu, jak může někdo tvrdit, že reálie jsou jinde lepší, když ty naše nečetl.
Sem tam. Úryveček. Možná.Aulus wrote:Tak nějak nechápu, jak může někdo tvrdit, že reálie jsou jinde lepší, když ty naše nečetl.
Že by to bylo tím, že game designer je regulérní profesionální placená práce?sandoftime wrote:K reáliím se vyjadřovat nebudu, to je jiná kategorie. Jistě jsou poutavé a dlouhé a pestré a dlouhé a taky promyšlené a v neposlední řadě dlouhé. Já je ale nečet a neláká mě to. Neříkám že jsou špatné, takovou neúctu k práci ostatních zas nemám. Ale je hodně her a světů, které mají reálie promyšlenější, starší a delší a obecně zkrátka lepší. Kupodivu i to erpéčkaři pohrdané wowko, například.
Podle všeho nikdo neví o žádném krom toho Škopkoidního, kterého tam musí házet DMka. Takže by ho to chtěloMolly23 wrote:trenér na čaroděje je
Ne-é, na srazu jsme přece řešili co chybí dodělat, Rejty frakce a ty stahování, to jediný si vybavuju.kucik wrote:A vnímal jsi něco z toho, o čem jsme mluvili na sraze? Jinak i tady se, mám pocit, všude psalo, že jde o spuštění veřejného testu. Že jsi zapomněl, co se řešilo na srazu a teď jsi zklamane, tak to sorry, ale s tim nic nenadělám.
Tím to bezesporu je. Ale na řečeném to z mého pohledu nic nemění.J.F.Payne wrote:Že by to bylo tím, že game designer je regulérní profesionální placená práce?sandoftime wrote:K reáliím se vyjadřovat nebudu, to je jiná kategorie. Jistě jsou poutavé a dlouhé a pestré a dlouhé a taky promyšlené a v neposlední řadě dlouhé. Já je ale nečet a neláká mě to. Neříkám že jsou špatné, takovou neúctu k práci ostatních zas nemám. Ale je hodně her a světů, které mají reálie promyšlenější, starší a delší a obecně zkrátka lepší. Kupodivu i to erpéčkaři pohrdané wowko, například.
Napiš lepší a pošli je Aulovi. Pak budeš u všech za frajera a ne za tlachala.sandoftime wrote:Tím to bezesporu je. Ale na řečeném to z mého pohledu nic nemění.
Tohle je zásadní problém, řekl bychAulus wrote:Tak nějak nechápu, jak může někdo tvrdit, že reálie jsou jinde lepší, když ty naše nečetl.
Já bych byl hlavně rád, kdybys už takhle nevybuchoval.Bahnak wrote:Za to ráno si sypu veřejně popel na hlavu. Jak jsem tak reportoval tak na mě těch chyb bylo prostě tolik, že jsem to nějak s vlastní makovicí neustál. Omlouvám se tedy veřejně všem které muj utočný nicneřešící blábol nahněval či pobouřil.
Pokusím se odčinit hledáním a sepisováním chyb.
Kdo má chuť, může mě kamenovat, bude plně v právu.
Pročpak, chybí ti kraft? Ne že by se mi NT kdovíjak líbila, ale i já uznávám, že je mnohem vymazlenější než ST.Barbar321 wrote:Nechci vypadat jako velký prudič, ale nebude možné na nějaký záložní server (či buhvíkam) nahrát a spustit starou Thalii?
i já uznávám, že je vizuálně moc hezky provedená. Jen jaksi drsně podporuje skupiny (což je pravděpodobně cílem), ale systémem dost zásadně omezují jedince (což už by rozhodně být nemělo). Problém je v tom, že pokud bude nastavená tak jak je, vyhlídky do budoucna jsou nulové.sandoftime wrote:Pročpak, chybí ti kraft? Ne že by se mi NT kdovíjak líbila, ale i já uznávám, že je mnohem vymazlenější než ST.Barbar321 wrote:Nechci vypadat jako velký prudič, ale nebude možné na nějaký záložní server (či buhvíkam) nahrát a spustit starou Thalii?
Tak my ti starou Thalii pošleme a můžeš si ji doma hrát sám se sebou jako singl, to bude určitě super.Barbar321 wrote:...