Page 4 of 6

Re: flame

Posted: 17:22 25. Nov 2013
by sandoftime
Aulus wrote:Tak nějak nechápu, jak může někdo tvrdit, že reálie jsou jinde lepší, když ty naše nečetl. :mrgreen:
Sem tam. Úryveček. Možná.

Re: flame

Posted: 17:26 25. Nov 2013
by J.F.Payne
sandoftime wrote:K reáliím se vyjadřovat nebudu, to je jiná kategorie. Jistě jsou poutavé a dlouhé a pestré a dlouhé a taky promyšlené a v neposlední řadě dlouhé. Já je ale nečet a neláká mě to. Neříkám že jsou špatné, takovou neúctu k práci ostatních zas nemám. Ale je hodně her a světů, které mají reálie promyšlenější, starší a delší a obecně zkrátka lepší. Kupodivu i to erpéčkaři pohrdané wowko, například.
Že by to bylo tím, že game designer je regulérní profesionální placená práce?

Re: flame

Posted: 17:31 25. Nov 2013
by Aulus
Jako on má Prasokrálík pravdu. Reálie by se daly ladit, provazovat a ozvláštňovat téměř donekonečna. A ano, v nynějším stavu se v žádném případě nedá mluvit o dokonalosti. Například ve srovnáním s Westerosem z Písně ledu a ohně (GoT) se samozřejmě můžeme jít zahrabat a kvality reálií tohoto světa nikdy nedosáhneme. Otázkou je, jestli je něco takového ke kvalitní hře vůbec potřeba a nebo stačí to, co tu máme a trocha zapojené fantazie?

Re: flame

Posted: 18:38 25. Nov 2013
by Nalkanar
Molly23 wrote:trenér na čaroděje je :D
Podle všeho nikdo neví o žádném krom toho Škopkoidního, kterého tam musí házet DMka. Takže by ho to chtělo ;)

Re: flame

Posted: 18:45 25. Nov 2013
by Rejty
Dodám.

Re: flame

Posted: 19:15 25. Nov 2013
by Bahnak
kucik wrote:A vnímal jsi něco z toho, o čem jsme mluvili na sraze? Jinak i tady se, mám pocit, všude psalo, že jde o spuštění veřejného testu. Že jsi zapomněl, co se řešilo na srazu a teď jsi zklamane, tak to sorry, ale s tim nic nenadělám.
Ne-é, na srazu jsme přece řešili co chybí dodělat, Rejty frakce a ty stahování, to jediný si vybavuju.

Hele fakt ještě razky, netušil jsem že je to betatest ve kterým nic nefunguje a že do něj ženete hráče jako stádo hledačů min.
Zase známe moji náturu, kdybych to bejval věděl tak nelognu ani kdyby trakaře padaly. Fakt sorry, prostě sem to musel někde přehlídnout.
Vylít sem jako čert z krabice, protože jsem měl zato, že takto má působit ucelené dílo ve kterém možná poletuje tu a tam nějaká moucha.
Takže dobře vlastně za tendle flejm, alespoň i více lidí zjistilo že ne-e, že jedem betatest ve velkým a že NT vlastně neleží ani v plenkách.

Za mě znovu palec hore, držím palce oba a ještě jednou prosebníček s vodpouštíkem za mýho dopoledního agresivního kulometčíka. Kulometčík střílel z neinformovanosti, fakt už mi to nezazlívejte, jinak se kvůli tomu budu cítit ještě hůř než se cítím.

To Aulus: Nenech se viklat, reálie máš cajk. Jak pro vrch tak pro spodek.
To Shaman: ještě jeden omlouváček special for you, vím že makáš jak šroub.
To Rejty: Hele, proč jste nenabrali do testování Barbara321 nebo innfráka? Dyť třebas jen innfra drží rekord v reportech bugů subras při spuštěném testmodulu buildů, nebo ne? No, už je to asik jedno, teď můžou testit šeci...

Re: flame

Posted: 19:18 25. Nov 2013
by sandoftime
J.F.Payne wrote:
sandoftime wrote:K reáliím se vyjadřovat nebudu, to je jiná kategorie. Jistě jsou poutavé a dlouhé a pestré a dlouhé a taky promyšlené a v neposlední řadě dlouhé. Já je ale nečet a neláká mě to. Neříkám že jsou špatné, takovou neúctu k práci ostatních zas nemám. Ale je hodně her a světů, které mají reálie promyšlenější, starší a delší a obecně zkrátka lepší. Kupodivu i to erpéčkaři pohrdané wowko, například.
Že by to bylo tím, že game designer je regulérní profesionální placená práce?
Tím to bezesporu je. Ale na řečeném to z mého pohledu nic nemění.

Re: flame

Posted: 19:30 25. Nov 2013
by Bahnak
sandoftime wrote:Tím to bezesporu je. Ale na řečeném to z mého pohledu nic nemění.
Napiš lepší a pošli je Aulovi. Pak budeš u všech za frajera a ne za tlachala.

Re: flame

Posted: 19:41 25. Nov 2013
by G-ladiator
Aulus wrote:Tak nějak nechápu, jak může někdo tvrdit, že reálie jsou jinde lepší, když ty naše nečetl. :mrgreen:
Tohle je zásadní problém, řekl bych

Re: flame

Posted: 21:40 25. Nov 2013
by Bahnak
Za to ráno si sypu veřejně popel na hlavu. Jak jsem tak reportoval tak na mě těch chyb bylo prostě tolik, že jsem to nějak s vlastní makovicí neustál. Omlouvám se tedy veřejně všem které muj utočný nicneřešící blábol nahněval či pobouřil.
Pokusím se odčinit hledáním a sepisováním chyb.
Kdo má chuť, může mě kamenovat, bude plně v právu.

Re: flame

Posted: 22:01 25. Nov 2013
by Aulus
Bahnak wrote:Za to ráno si sypu veřejně popel na hlavu. Jak jsem tak reportoval tak na mě těch chyb bylo prostě tolik, že jsem to nějak s vlastní makovicí neustál. Omlouvám se tedy veřejně všem které muj utočný nicneřešící blábol nahněval či pobouřil.
Pokusím se odčinit hledáním a sepisováním chyb.
Kdo má chuť, může mě kamenovat, bude plně v právu.
Já bych byl hlavně rád, kdybys už takhle nevybuchoval. :wink: Není to poprvé.

Re: flame

Posted: 23:12 25. Nov 2013
by Barbar321
Nechci vypadat jako velký prudič, ale nebude možné na nějaký záložní server (či buhvíkam) nahrát a spustit starou Thalii?

Re: flame

Posted: 23:14 25. Nov 2013
by sandoftime
Barbar321 wrote:Nechci vypadat jako velký prudič, ale nebude možné na nějaký záložní server (či buhvíkam) nahrát a spustit starou Thalii?
Pročpak, chybí ti kraft? Ne že by se mi NT kdovíjak líbila, ale i já uznávám, že je mnohem vymazlenější než ST.

Re: flame

Posted: 23:19 25. Nov 2013
by Barbar321
sandoftime wrote:
Barbar321 wrote:Nechci vypadat jako velký prudič, ale nebude možné na nějaký záložní server (či buhvíkam) nahrát a spustit starou Thalii?
Pročpak, chybí ti kraft? Ne že by se mi NT kdovíjak líbila, ale i já uznávám, že je mnohem vymazlenější než ST.
i já uznávám, že je vizuálně moc hezky provedená. Jen jaksi drsně podporuje skupiny (což je pravděpodobně cílem), ale systémem dost zásadně omezují jedince (což už by rozhodně být nemělo). Problém je v tom, že pokud bude nastavená tak jak je, vyhlídky do budoucna jsou nulové. :?

PS: a kraft mi chybí, ale ten byl aspoň do budoucna slíbený

Re: flame

Posted: 23:21 25. Nov 2013
by Rejty
Barbar321 wrote:...
Tak my ti starou Thalii pošleme a můžeš si ji doma hrát sám se sebou jako singl, to bude určitě super. :viking: