Page 4 of 5
Re: Deity system
Posted: 12:02 11. Aug 2011
by Hafen
J.F.Payne wrote:Řekl bych, že na vyšším AC, AB, savech a nebo jakémkoliv jiném statu určitě ne.
O ano vzpominam si na davnou diskuzi kdy se nadzemci rozcilovali jak je mozne ze Xi An zachranila cernou hubu na povrchu...a nadavali dotycnemu dmku ze cernym hubam nadrzuje a podobne.
Re: Deity system
Posted: 12:07 11. Aug 2011
by J.F.Payne
Hafen wrote:O ano vzpominam si na davnou diskuzi kdy se nadzemci rozcilovali jak je mozne ze Xi An zachranila cernou hubu na povrchu...a nadavali dotycnemu dmku ze cernym hubam nadrzuje a podobne.
No, zaprvé to bylo dávno, zadruhé se tím projevila neúcta hráčů k DM a jeho rozhodnutí a zatřetí neměli proč nadávat (pokud byla ta záchrana skutečně důvodná).
Těžko ale můžu soudit jen z těchhle kusých informací. Každopádně přímý zásah boha jsem těmi výhodami taky úplně nemyslel.
Re: Deity system
Posted: 12:16 11. Aug 2011
by Prasokralik
davidsoft wrote:kucik wrote:Ať první hodí kamenem, kdo ve hře nepřemýšlí, jak se zvýhodnit. Jak dosáhnout lepšího AB, AC, savů...
Fakt by mě zajímalo, kdo si nezlepšuje výbavu, nenakupuje lektvary a stejnětak by se nekoupil třeba Thalův talisman, kdyby mu jeho přítomnost v invu zajistila dvojnásobnou šanci na oživení.
To neříkejte dvakrát, nebo si pro ten kámen půjdu...
Rovnou kamion dlažebních kostek. S tvým ab se stejně netrefíš

Re: Deity system
Posted: 12:34 11. Aug 2011
by DenGrasse
Hafen wrote:O ano vzpominam si na davnou diskuzi kdy se nadzemci rozcilovali jak je mozne ze Xi An zachranila cernou hubu na povrchu...a nadavali dotycnemu dmku ze cernym hubam nadrzuje a podobne.
Chudák xi´an, takhle jí obviňovat z nějakého protěžování...

Re: Deity system
Posted: 12:41 11. Aug 2011
by tao kan
jinak v případě smrti na Thálii můžete zkusit alt+F4 a dát si třeba 3x otčenáš, pokřižovat se promnout růženec mezi prsty. Možná to bude mít větší účinek než si myslíte

.
Re: Deity system
Posted: 12:47 11. Aug 2011
by Nalkanar
tao kan wrote:jinak v případě smrti na Thálii můžete zkusit alt+F4 a dát si třeba 3x otčenáš, pokřižovat se promnout růženec mezi prsty. Možná to bude mít větší účinek než si myslíte

.
Myslíš, že měli ten růženec?
Re: Deity system
Posted: 12:54 11. Aug 2011
by kucik
DM náš, jenž jsi v nebesích,
posvěť se Dm hůlka tvá,
přijď DMkill tvůj,
buď questy tvé
jako v podtemnu, tak i nad zemí.
XP naše vezdejší dejž nám dnes
a odpusť nám naše viny,
jakož i my odpouštíme našim summonům
a neuveď nás v lagy,
ale zbav nás od všech bugů.
Neboť tvůj je modul i moc i sláva navěky(do restartu).
F5.
Re: Deity system
Posted: 12:58 11. Aug 2011
by Hafen
kucik wrote:DM náš, jenž jsi v nebesích,
posvěť se Dm hůlka tvá,
přijď DMkill tvůj,
buď questy tvé
jako v podtemnu, tak i nad zemí.
XP naše vezdejší dejž nám dnes
a odpusť nám naše viny,
jakož i my odpouštíme našim summonům
a neuveď nás v lagy,
ale zbav nás od všech bugů.
Neboť tvůj je modul i moc i sláva navěky.
F5.
To si musim ulozit

Re: Deity system
Posted: 13:03 11. Aug 2011
by Miell
kucik wrote:DM náš, jenž jsi v nebesích,
posvěť se Dm hůlka tvá,
přijď DMkill tvůj,
buď questy tvé
jako v podtemnu, tak i nad zemí.
XP naše vezdejší dejž nám dnes
a odpusť nám naše viny,
jakož i my odpouštíme našim summonům
a neuveď nás v lagy,
ale zbav nás od všech bugů.
Neboť tvůj je modul i moc i sláva navěky(do restartu).
F5.
Ohjééé...

Re: Deity system
Posted: 13:06 11. Aug 2011
by -RoF-
kucik wrote:DM náš, jenž jsi v nebesích,
posvěť se Dm hůlka tvá,
přijď DMkill tvůj,
buď questy tvé
jako v podtemnu, tak i nad zemí.
XP naše vezdejší dejž nám dnes
a odpusť nám naše viny,
jakož i my odpouštíme našim summonům
a neuveď nás v lagy,
ale zbav nás od všech bugů.
Neboť tvůj je modul i moc i sláva navěky(do restartu).
F5.
Drsné

. Konečně kvalitní text v téhle diskuzi

Re: Deity system
Posted: 14:33 11. Aug 2011
by Bahnak
Tak, a ode dneška všichni povině pomodlit před každým lognutím, Questem a spaním!
Re: Deity system
Posted: 15:00 11. Aug 2011
by Miell
Bahnak wrote:Tak, a ode dneška všichni povině pomodlit před každým lognutím, Questem a spaním!
A když budeš ve hře ty, tak raději i tuhle, což?
Modlitba při starostech
Drahé DM,
mám starosti a jsem plna obav.
Tíseň a strach mi zaplavují rozum.
Snad je moje láska k Tobě slabá a nedokonalá, a proto ta ustaranost.
Snažila jsem se přesvědčit sama sebe, že nemám proč si dělat starosti.
Zdá se mi, že mi to přesvědčování nepomáhá.
Vím, že bych se měla jenom s důvěrou odevzdávat Tvé něžné péči a vedení. Ale jsem příliš neklidná, dokonce i na to, abych se modlila.
Dotkni se mne, drahý Pane, svou DM hůlkou a pomoz mé zneklidněné postavě, aby pochopila, že i Ty jsi zdejší DM a že se nemusím bát žádného zla. Enter.
//Ne není to z mé hlavy, upravila jsem si modlitbu nalezenou zde http://www.verite.cz/cs/modlitba-pri-starostech
Re: Deity system
Posted: 16:33 11. Aug 2011
by Woxa
Hafen wrote:Podstata a smysl je v tom, ze kdyz knezka/matrona provede ceremonii se svym rodem, tak prizen bohyne se dotkne kazdeho proste ji citi a postava (mluvim o ic pohledu, ne o pohledu hrace!) ma motivaci uctivat.
J.F.Payne wrote:To jde i teď, a elegantněji.
Hafen wrote:A jak to konkretneji ti uctivaci pociti?

No hele, ja hrát klerika, tak buffy rozdávám jen těm, kteří si to dle něho zaslouží.
Zkrátka něco takového:
"Jsi bezvěrec? Nerespektuješ mého boha? Uctíváš bohy, kteří jsou v rozporu s mým bohem? No tak to si trhni, nic nebude..."
Re: Deity system
Posted: 16:42 11. Aug 2011
by Hafen
A skupina te sezere
Edit: zaziva

Re: Deity system
Posted: 18:10 11. Aug 2011
by Absinthorix
...a co z mrtvoly nesežerou, to odporně zohaví