Page 4 of 5
Re: Hudební nástroje a hraní na ně
Posted: 17:47 03. Sep 2011
by Nalkanar
G-ladiator wrote:Čistě ze zvědavosti, je vůbec možné nějakou událost scriptem navázat na account, na kterém je postava?
Myslíš to k rozlišování bardů, nebo to byl opravdu silně teoretický dotaz? Nějaké rozlišení na postavu, by být mohlo ne?
Re: Hudební nástroje a hraní na ně
Posted: 19:02 03. Sep 2011
by Prasokralik
na přesné jméno potavy, na class
Re: Hudební nástroje a hraní na ně
Posted: 19:41 03. Sep 2011
by drake127
Na to jsem odpovídal zprvu, jenže pak mi to přišlo divný. Samozřejmě, že jdou akce navázat podle toho, kterého hráče se týkají např.:
Code: Select all
if (GetPCPlayerName(oPC) == "drake127")
GiveXPToCreature(oPC, 100000);
Jak jinak by mohly být řešené bany ap. Co nicméně nejde, tak jsou akce systémově vázané na objekt accountu a nepohodlně na objekty dočasně existující jako jsou hráčské postavy.
Když se hráč odloguje, DelayedCommands nad ním se neprovedou. A objekt accountu neexistuje, tak jsem to myslel.
Re: Hudební nástroje a hraní na ně
Posted: 09:42 04. Sep 2011
by -RoF-
U loutny je písen "1:05 Margali" a písen "1:05 Lesní tanec" jsou obě stejné, je to záměrně?

Re: Hudební nástroje a hraní na ně
Posted: 16:14 04. Sep 2011
by Braenn
Už se to tu hlásilo, je v opravě.
Re: Hudební nástroje a hraní na ně
Posted: 19:08 05. Sep 2011
by kucik
Opravy na serveru.
Re: Hudební nástroje a hraní na ně
Posted: 11:58 30. Sep 2011
by Teesha
tak nevím, kde může být chyba, ale když hraju na hudební nástroj, já muziku slyším, ale nikdo ostatní ne
Re: Hudební nástroje a hraní na ně
Posted: 12:00 30. Sep 2011
by J.F.Payne
Ještě třeba dodat, že alespoň já, co jsem jí neslyšel, mám muziku staženou a rozbalenou v řádném adresáři .)
Re: Hudební nástroje a hraní na ně
Posted: 13:02 30. Sep 2011
by kucik
Opožděný vstup do lokace? Boj v lokaci?
Re: Hudební nástroje a hraní na ně
Posted: 13:51 30. Sep 2011
by Myrpa
jo, dodatečné info:
Boj přeruší bardskou hudbu.
Když hraje bardská hudba a někdo přijde do lokace, tak buďto ji neslyší (říká kucík), nebo mu začne hrát odzačátku, ale skončí useknutá (říkám já). S tím nic neudělám...dokud nepřijdu na to, jestli celý ten systém jde řešit i jinak, než přes Area Background Music.
Jinak na tento problém se podívám detailněji a předem se omouvám, zapnu si k tomu do hry pár otravných debugů. Stejně jako bard dostane při hraní hvězdičky/floatingText, že hraje tu a tu skladbu (to tam nakonec může i zůstat třeba pro ty, co mají vyplou hudbu).
Re: Hudební nástroje a hraní na ně
Posted: 16:54 30. Sep 2011
by Teesha
upřesnění: postavy seděly v lokaci, nešlo o boj. Dříve to fungovalo uplně normálně. Já hudbu slyším, dokonce i cizí bardskou.
Možný problém: V podsvětí jsem vyzkoušel hudbu dušákovýma tlapkama a fungovala, nemůže to být tím?
Re: Hudební nástroje a hraní na ně
Posted: 19:43 30. Sep 2011
by -RoF-
Jinak že tu hudbu neslyšíte a stáhli jste kromě hudebních souborů i tohle?
http://thalie.pilsfree.cz/download/thalie_cfg_1_7.zip
Re: Hudební nástroje a hraní na ně
Posted: 01:31 30. Oct 2011
by Nalkanar
Dodatek.. nikde jsem to tu neviděl... nástroje bez spellů můžou mít všichni a třeba Ali je schopný i něco zahrát (s tím, že má kvalitní nástroj = +4 do umění a svojí zaklínačskou charismu). Takže se někdo i bez lvlů barda může učit brnkat a případně skrz itemy nasimulovat učení do jisté úrovně, ovšem možná nedosáhne hodnot mistrů bardů.

good job
Re: Hudební nástroje a hraní na ně
Posted: 11:50 20. Dec 2011
by Prasik
Tak pozakoupení "primitivních nástrojů" u kostíka, před vstupem do světa. a nasledným použitím se nic nestane. Možná buglé nástroje co prodává ?
Mám stáhlouu hudbu i config.
Když hraji v bardském domě, vše jde tedy (harfa a piano co jsou tam umístěné)
Re: Hudební nástroje a hraní na ně
Posted: 11:53 20. Dec 2011
by Braenn
Prasik wrote:Tak pozakoupení "primitivních nástrojů" u kostíka, před vstupem do světa. a nasledným použitím se nic nestane. Možná buglé nástroje co prodává ?
Mám stáhlouu hudbu i config.
Když hraji v bardském domě, vše jde tedy (harfa a piano co jsou tam umístěné)
Nástroje, zakoupené před příchodem na svět jsou buglé a nehrají. Když už si koupíš nástroj v Karatě, tak fungovat bude. Vyzkoušeno, bohužel to ještě není opravené.