Page 4 of 48
Re: Par dotazu novacka
Posted: 23:30 10. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Nalkanar wrote:Knihu doporučují koupit rovnou tu nejlepší, má všecky kruhy (tedy pokud plánujete summonit dlouhodobě).
Nema nahodou level omezeni?
Re: Par dotazu novacka
Posted: 23:36 10. Feb 2012
by Nalkanar
xxxMajkyxxx wrote:Nalkanar wrote:Knihu doporučují koupit rovnou tu nejlepší, má všecky kruhy (tedy pokud plánujete summonit dlouhodobě).
Nema nahodou level omezeni?
Éééé myslím že ne, ale tak dobře - doporučuju tu nejlepší, ale nejdřív se mrkni, jestli tam nemá takový ten ošklivý nápis "požadovaná úroveň".
Re: Par dotazu novacka
Posted: 00:04 11. Feb 2012
by Tadomekaari
Hoj mám dotaz jak se při psaní knihy dělá new řádek?
Např když chci napsat basen nebo pisen ono to hazi za sebe pak je nepředhledne nepoznate verše odděleně.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 20:25 13. Feb 2012
by Shaman88
Zajímalo by mě zda jsou v obchodech bojové hole?
Re: Par dotazu novacka
Posted: 21:58 13. Feb 2012
by Nalkanar
Obyč hole nevím, jsou magické hole "bojové" (vylepšení +1 až +5 a kouzelný střely + plamenky). Nejdou hole kovat?
Re: Par dotazu novacka
Posted: 08:58 16. Feb 2012
by XŠevyX
Nalkanar wrote:xxxMajkyxxx wrote:Nalkanar wrote:Knihu doporučují koupit rovnou tu nejlepší, má všecky kruhy (tedy pokud plánujete summonit dlouhodobě).
Nema nahodou level omezeni?
Éééé myslím že ne, ale tak dobře - doporučuju tu nejlepší, ale nejdřív se mrkni, jestli tam nemá takový ten ošklivý nápis "požadovaná úroveň".
Ten ošklivý nápis "požadovaná úroveň" tam je.. Už jen ta učednická kniha potřebuje 3 lvl.

Re: Par dotazu novacka
Posted: 09:08 16. Feb 2012
by Aulus
XŠevyX wrote:
Ten ošklivý nápis "požadovaná úroveň" tam je.. Už jen ta učednická kniha potřebuje 3 lvl.

Vážně? Já už byl na 7mé úrovni, když jsem si tu nejlevnější kupoval, takže to nemůžu posoudit. Ale když jsem se u mistra zaklínače díval na popisky těch lepších knih, tak se mi tam žádné omezení nezobrazilo. U ostatních předmětů to dělá, tak nevím.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 09:21 16. Feb 2012
by Zindo
Aulus wrote:XŠevyX wrote:
Ten ošklivý nápis "požadovaná úroveň" tam je.. Už jen ta učednická kniha potřebuje 3 lvl.

Vážně? Já už byl na 7mé úrovni, když jsem si tu nejlevnější kupoval, takže to nemůžu posoudit. Ale když jsem se u mistra zaklínače díval na popisky těch lepších knih, tak se mi tam žádné omezení nezobrazilo. U ostatních předmětů to dělá, tak nevím.
Má pravdu, požadavek tam je, ale ne moc vysoký. Myslim, že 30-40k postava stejně na 5 levelu nemá

a když pak na 9potřebuje lepší knihu, tak penize už si na to našetří.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 09:27 16. Feb 2012
by XŠevyX
Jasně no. Tam to vychází akorát to omezení (když počítám to, že si postava na knihu vydělává sama). I když se to veme z jiného hlediska tak určitě si nebude mág učedník, který se teprve učí vyvolávat kupovat Velmistrovskou knihu. Musí se hezky pročítat z jedné knihy do druhé.

Re: Par dotazu novacka
Posted: 10:35 19. Feb 2012
by Amber
Mohl by mi prosím poradit někdo s postavou barda? Moje bardka postoupila na 10. úroveň, přičemž si vybírala první 2 kouzla ze čtvrtého kruhu (
Válečný pokřik a
Vyvolej bytost IV), bohužel jí ale nejdou použít. Zkoušela jsem to několikrát - po meditaci - pokaždé marně. Když přidám některé to kouzlo do lišty rychlých voleb, je u něj číslo nula, jako kdyby mi zrovna došlo.
Je problém v charismatu? To má teď 17...
Nebo je zakopaný pes někde jinde?

Každopádně díky za nějaký ten názor nebo tip...
Re: Par dotazu novacka
Posted: 10:41 19. Feb 2012
by Amber
to J.F.Payne: Díky

Re: Par dotazu novacka
Posted: 10:43 19. Feb 2012
by J.F.Payne
Re: Par dotazu novacka
Posted: 11:47 23. Feb 2012
by XŠevyX
Zdravím, chci se zeptat na jednu věc. V Karathe Sir chtěl po mně, abych mu ulovil Temného druida. Šel jsem tedy do Černého lesa, useknul druidovi hlavu a šel zpátky za ním. Na to mi ale řekl, že žádné takové věci u sebe nemám. Chci se tedy zeptat zda se jedná o chybu nebo o špatnou hlavu.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 11:56 23. Feb 2012
by Miell
Mno on by v černém lese už ani neměl být temný druid

Re: Par dotazu novacka
Posted: 02:34 24. Feb 2012
by J.F.Payne
Ten v Černém lese je Padlý druid. Po temném se musíš porozhlédnout jinde.