Page 4 of 4

Re: hráči

Posted: 01:49 16. Sep 2011
by Ikstremist
LDamian wrote:Čistě IMHO:
Jediný, kdo skutečně trénuje běh a běhá solidně rychle je zkušený mnich. Všichni ostatní jsou šneci. Barbaři jsou zuřiví šneci. Okřídlení elfové jsou okřídlení šneci. Okřídlení elfové barbaři jsou zuřiví okřídlení šneci. :wink:
kucik wrote:A jakypak maj dexari steheni svaliky? Vetsi nez Silovky? Co?
Kuciku tvá argumentace je podle mě naprosto irelevantni. Dexař totiž běhá v oblečení a ne ve fullplatu. Tím se dostáváme do roviny dlouhých běhů, kde silák s 500 llibrama v baglu ubeha velky prd, oproti dexařovi s nejnutnějšim vybavenim, v hadrech maximalně s lukem v ruce.
Nemluvě o tom že osvalená silovka je i v oblečení těžká jako prase, takže na dlouhy tratě uběhne prd.

Jsem rád že jsem mnich a ano, běhám si dle libosti. Protože na to mam dokonce feat.

Re: hráči

Posted: 01:56 16. Sep 2011
by Nalkanar
Zjedodnušeně se dá bavit s mnoha hráči, ale někteří z potencionálních "kecačů" bývají jinak zaměstnaní - craft, hovor s někým jiným, lov & shánění materiálu, občasné domluvené akcičky. Ze zkušenosti - nejlíp se oslovují samotáři nebo malé skupinky v hostinci, ideálně pokud někoho ze skupinky znáte. Pak je fajn být představeni, najít společnou řeč a postupně tak zvětšovat lidi na RPčkování kdekoliv a kdykoliv (9/10 RP hráčů nedoporučuje řešit některé důležité emotivní momenty uprostřed krutých bitev).

Re: hráči

Posted: 10:05 17. Sep 2011
by innfra
No, upřímě ruku na srdce, ale poslední měsíc a půl, nevim jestli mě někdo za mými zády proklel. Ale nemůžu sehnat jedinou solidní výpravu s bosem pro lvl 20+... Naposled jsem byl s elverin na hoďku v prahvozdu všechno vymlácený a zisk nic moc. Tím jí chci potažmo poděkovat :). Ať se snažim jak se snažim, mluvim v hospodě, že bych šel na výpravu oocčkuju s postavama co se znám, ještě jsem nikde nebyl. Hold jsem tohle po měsíci vzdal a postavil jsem si vlastní RP pískoviště. A když si chci zacreepit radší lognu tagara a jdu smahnout s nim nějaký ty potvory nebo bose, aby se neřeklo že epic vybíjí lowlevlíkům bosy. Nejkrásnější tuhle byla odpověď co mě dostala fakt do kolen a opravdu jsem jí nečekal. Nejsi epic, co bych tě tahal. Hold nejsem takovej, magor, abych nafingoval smrt a šel si hodit už asi po páté znovu d6 na HP, když dostanu 1 no. Prostě zloděj se do dungu nevyplatí, za to o low kledru se lidi co znám můžou umlátit, ale zas ho mám jen pro srandu a moc mě to s nim nebaví.

Re: hráči

Posted: 12:14 17. Sep 2011
by halfox
innfra wrote:No, upřímě ruku na srdce, ale poslední měsíc a půl, nevim jestli mě někdo za mými zády proklel. Ale nemůžu sehnat jedinou solidní výpravu s bosem pro lvl 20+... Naposled jsem byl s elverin na hoďku v prahvozdu všechno vymlácený a zisk nic moc. Tím jí chci potažmo poděkovat :). Ať se snažim jak se snažim, mluvim v hospodě, že bych šel na výpravu oocčkuju s postavama co se znám, ještě jsem nikde nebyl. Hold jsem tohle po měsíci vzdal a postavil jsem si vlastní RP pískoviště. A když si chci zacreepit radší lognu tagara a jdu smahnout s nim nějaký ty potvory nebo bose, aby se neřeklo že epic vybíjí lowlevlíkům bosy. Nejkrásnější tuhle byla odpověď co mě dostala fakt do kolen a opravdu jsem jí nečekal. Nejsi epic, co bych tě tahal. Hold nejsem takovej, magor, abych nafingoval smrt a šel si hodit už asi po páté znovu d6 na HP, když dostanu 1 no. Prostě zloděj se do dungu nevyplatí, za to o low kledru se lidi co znám můžou umlátit, ale zas ho mám jen pro srandu a moc mě to s nim nebaví.
lol, tak po tomhle příspěvku už mě tu ve hře asi fakt nic nepřekvapí. :shock: :D

Re: hráči

Posted: 12:46 17. Sep 2011
by de Aers
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: hráči

Posted: 13:05 17. Sep 2011
by zachy
LDamian wrote: Jediný, kdo skutečně trénuje běh a běhá solidně rychle je zkušený mnich. Všichni ostatní jsou šneci. Barbaři jsou zuřiví šneci. Okřídlení elfové jsou okřídlení šneci. Okřídlení elfové barbaři jsou zuřiví okřídlení šneci. :wink:
takovýho zuřivýho okřídleného šneka bych dal jako nějakýho TOP bossa :D a samozřejmě by měl auru strachu :D

Re: hráči

Posted: 13:05 17. Sep 2011
by Ikstremist
Amen!

Re: hráči

Posted: 15:13 17. Sep 2011
by Kathermara
halfox wrote:
innfra wrote:No, upřímě ruku na srdce, ale poslední měsíc a půl, nevim jestli mě někdo za mými zády proklel. Ale nemůžu sehnat jedinou solidní výpravu s bosem pro lvl 20+... Naposled jsem byl s elverin na hoďku v prahvozdu všechno vymlácený a zisk nic moc. Tím jí chci potažmo poděkovat :). Ať se snažim jak se snažim, mluvim v hospodě, že bych šel na výpravu oocčkuju s postavama co se znám, ještě jsem nikde nebyl. Hold jsem tohle po měsíci vzdal a postavil jsem si vlastní RP pískoviště. A když si chci zacreepit radší lognu tagara a jdu smahnout s nim nějaký ty potvory nebo bose, aby se neřeklo že epic vybíjí lowlevlíkům bosy. Nejkrásnější tuhle byla odpověď co mě dostala fakt do kolen a opravdu jsem jí nečekal. Nejsi epic, co bych tě tahal. Hold nejsem takovej, magor, abych nafingoval smrt a šel si hodit už asi po páté znovu d6 na HP, když dostanu 1 no. Prostě zloděj se do dungu nevyplatí, za to o low kledru se lidi co znám můžou umlátit, ale zas ho mám jen pro srandu a moc mě to s nim nebaví.
lol, tak po tomhle příspěvku už mě tu ve hře asi fakt nic nepřekvapí. :shock: :D
Tak jsem zase ztratila pár iluzí o zdejších hráčích. Že se vůbec divím...

Re: hráči

Posted: 16:05 17. Sep 2011
by J.F.Payne
Jací že mají být zdejší hráči? Mně se tu zatím hraje hodně dobře.

Re: hráči

Posted: 20:06 17. Sep 2011
by Pajule
zdejší hráči jsou velmi hodní vskutku :) aspoň starousedlící

Re: hráči

Posted: 21:06 18. Sep 2011
by rosnicka
já teda nevím, ale na to že jsem tam vlezla o prázdninách kdy je nejmín lidí tak jsem se setkala s ochotnyma lidickama, pravda ze hodne chodim tak ruzne sama protoze jsem pracovne vytizena a nemuzu se pripojit kdykoliv a treba na cely den.takze to pytlikuju jak se da a i presto me to opravdu bavi.timto se omlouvam treba tem ze nepozdravim kdyz probehnu s balikem ktery chvata nebo si vas proste nevsimnu .