Re: Kam zmizeli mágové?
Posted: 00:43 13. Oct 2011
Ty jsi ale stejne jen ten módní doplnek jak píšeš .. takhle bys byl alespon modni doplnek s hastem 
To je spíš na šikovnosti hráče a možnostech jeho postavy a kouzlech, které postava má.Alvarion wrote: Myslim, ze cekem maga hrat umím. Nejsem top, ale umím. V arene jsem se svym byvalym spatne postavenym magem sundal 2-3 postavy..... Dokazu si predstavit, ze dostanu velké množství i epiků zejmena WM a jim podobným. Na druhou stranu ukaz mi jediného mága, kterej mne v aréne sundá s Willem.
Je rozdil zabit RDD a RDD-RoF- wrote:To je spíš na šikovnosti hráče a možnostech jeho postavy a kouzlech, které postava má.Alvarion wrote: Myslim, ze cekem maga hrat umím. Nejsem top, ale umím. V arene jsem se svym byvalym spatne postavenym magem sundal 2-3 postavy..... Dokazu si predstavit, ze dostanu velké množství i epiků zejmena WM a jim podobným. Na druhou stranu ukaz mi jediného mága, kterej mne v aréne sundá s Willem.
Dle mě mág či zaklínač, může RDD složit vcelku hravě.
Se svou druidkou jsem v aréně složil RDD
Proč ne? Druidi mají super věci a proměny, nemyslím, že by to bylo až tak nereálné. Co má RDD kromě obří síly a imunity na oheň? Nic, co by se mohlo rovnat kouzům specialoizovanýho spellcastra, klerika, zaklínače nebo mága - ne barda.Zindo wrote:Ale rict:"Se svou druidkou jsem v aréně složil RDD" to bohuzel nema vypovidajicic hodnotu.
To je fakt, no ale druidka byla myslím o 4 lvy níž. Na zápasy to nakonec skončilo 2:1 pro RDD, ale vím že i druid je schopný ho složit.Zindo wrote: Je rozdil zabit RDD a RDD. RDD neslibuje, ze bude nejlepsi, jen ma k tomu obri dispozice. RDD je dobry pro kazdeho, pro ty co neumi nic, tem pomuze prezivat. A pro ty kteri umi, dokazi jeho schopnosti vyuzit na maximum.
Ale rict:"Se svou druidkou jsem v aréně složil RDD" to bohuzel nema vypovidajicic hodnotu.
Hehe tak to je o znalostech dungů a party no, ale věřím, že je to o nervy.Derken- wrote:Vy si vůbec, ale vůbec nedokážete představit jak je o nervy si cepovat wizarda do dokonalosti![]()
![]()
Čekám na den, kdy se mě wizna nezeptá co má naspat a pronese jen "všechno připraveno, můžeme vyrazit"Ten den se ožeru
Myslíš mě? No já jednou o mágovi přemýšlel, spíš bojovném mágovi. Ne že bud stát někde v invisu a jen sledovat bitvu, ale že s eaktivně zapojím kouzly a tak.Derken- wrote:Hehe, tak to bych tvýho mága nechtěl
Například?Derken- wrote:Nechtěl bych tvýho mága, protože si myslíš, že je to o znalosti dungů a partyJá myslím, že je to o x jiných věcech, co z mága udělají toho nejlepšího.
imku na paralýzu, extra AC, a protože se jede převážně na barda tak taky veškeré schopnosti co má bard jako další AC, písně, bardská kouzla, umd, hodně životů a boost do dalšch tří statůJ.F.Payne wrote:Proč ne? Druidi mají super věci a proměny, nemyslím, že by to bylo až tak nereálné. Co má RDD kromě obří síly a imunity na oheň? Nic, co by se mohlo rovnat kouzům specialoizovanýho spellcastra, klerika, zaklínače nebo mága - ne barda.Zindo wrote:Ale rict:"Se svou druidkou jsem v aréně složil RDD" to bohuzel nema vypovidajicic hodnotu.
To je zjevný bug, netušil jsem že tomu tak je. To je třeba co nejdříve odstranit.LDamian wrote:... základní problém tam je v tom, že se každá hůlka (i třeba ta brána s původně snad 8x použití) dobije na 50 nábojů, takže je tam 50 balorů v jedné hůlce. To je humus. Už jen kdyby to dobíjení drželo původní maximální počet nábojů, se kterým se ta hůlka kupuje a za stejnou cenu jako teď, bylo by to mnohem rozumnější. ...
ne z ceny počtu nábojů do 50tkyDenGrasse wrote:To je zjevný bug, netušil jsem že tomu tak je. To je třeba co nejdříve odstranit.LDamian wrote:... základní problém tam je v tom, že se každá hůlka (i třeba ta brána s původně snad 8x použití) dobije na 50 nábojů, takže je tam 50 balorů v jedné hůlce. To je humus. Už jen kdyby to dobíjení drželo původní maximální počet nábojů, se kterým se ta hůlka kupuje a za stejnou cenu jako teď, bylo by to mnohem rozumnější. ...
IMHO se při dobíjení vychází z ceny hůlky, předpokládám.