Page 4 of 14

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 15:00 21. Oct 2011
by rosnicka
malý technický dotaz.. Máme informace kdy , kde, pro někoho jak. Ale nikde není psáno v kolik. A jestli můžu poradit tem kdo jedou autem tak po dálnici. Po starej je to samá objíždka a občas blbě značené.

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 15:06 21. Oct 2011
by Thuereg
Tak já se taky eště hlásim je-li možno. Asi bych spal na tej klubovně.

Je tu ještě možnost nějaký dopravy z prahy? nějakej ten flíček v autě?

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 15:40 21. Oct 2011
by Bahnak
kucik wrote:Můžeš, resp. můžou všichni (dle pravidla kdo si zabere místo jako první). Já budu teda do prvního příspěvku připisovat, koho vezu.
DIPS!
Bahňáček chce znovu tou samou károu jako minule, aneb budeme si opět zpívat mou nekonečnou písničku!!!

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 16:26 21. Oct 2011
by kucik
rosnicka wrote:malý technický dotaz.. Máme informace kdy , kde, pro někoho jak. Ale nikde není psáno v kolik.
Od soumraku do úsvitu. Ti méně světloplaší se začnou srocovat v některé z čajoven už v odpoledních hodinách.

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 16:54 21. Oct 2011
by rosnicka
jo takhle..ja muzu odjet nejdriv pred patou z domova az vyslu svoji drahou polovicku do prace na nocni. ale nehodlam obihat cajovny protoze nevim kde jsou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: no nejak to zvladnu.

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 16:55 21. Oct 2011
by rosnicka
sendys wrote:možná se ukažu uvidi se nejsem si jistej jak to ted budu zvladat s casem a penezma sem rad ze jsem rad
tebe bych mohla nabrat cestou, pac pojedu asi mysi dirou.

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 18:10 21. Oct 2011
by marii
rosnicka wrote:jo takhle..ja muzu odjet nejdriv pred patou z domova az vyslu svoji drahou polovicku do prace na nocni. ale nehodlam obihat cajovny protoze nevim kde jsou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: no nejak to zvladnu.
Muzem si dat nekde spicha,jestli chces:)Preci jen ve dvou se to lepe tahne)))

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 18:14 21. Oct 2011
by rosnicka
marii wrote:
rosnicka wrote:jo takhle..ja muzu odjet nejdriv pred patou z domova az vyslu svoji drahou polovicku do prace na nocni. ale nehodlam obihat cajovny protoze nevim kde jsou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: no nejak to zvladnu.
Muzem si dat nekde spicha,jestli chces:)Preci jen ve dvou se to lepe tahne)))
jo to je dobry napad. ja ti poslu svoje cislo po pm.a pak pred srazikem by jsme se dohodli kde a jak se setkame, pac jsem koukala ze s parkovanim bude trosku problem v jednosmerkach. bych to nechala asi nekde na parkovisti a pak pouzila sve nozicky.

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 18:15 21. Oct 2011
by kucik
marii wrote:... Preci jen ve dvou se to lepe tahne)))
To jsem zvědavej, kterýho chudáka přepadnete a odtáhnete. :P

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 18:17 21. Oct 2011
by rosnicka
kucik wrote:To jsem zvědavej, kterýho chudáka přepadnete a odtáhnete. :P
ja si pockam na svihaka lazenskeho, ted dotycny vi kdo to je :mrgreen: :mrgreen: ale my jsme hodne maminy bych rekla.

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 18:38 21. Oct 2011
by marii
kucik wrote:
marii wrote:... Preci jen ve dvou se to lepe tahne)))
To jsem zvědavej, kterýho chudáka přepadnete a odtáhnete. :P
jojo ..maminy sme...))hodnejsi a laskavejsi nez lecktery drow :twisted: :D

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 22:42 21. Oct 2011
by Narsith
Thuereg wrote:Tak já se taky eště hlásim je-li možno. Asi bych spal na tej klubovně.

Je tu ještě možnost nějaký dopravy z prahy? nějakej ten flíček v autě?
Klidně tě naberu...jen nechtěj abych sjižděl z okruhu někam dovnitř Prahy :D

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 23:50 21. Oct 2011
by Prasokralik
Se domluvte kde mu přibrzdíš, on si naskočí.

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 01:56 22. Oct 2011
by Rejty
Sraz v hospodě bych viděl tak na šestou / půl sedmou a čajovku třeba od jedný? Hm?

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 02:00 22. Oct 2011
by Narsith
Rejty wrote:Sraz v hospodě bych viděl tak na šestou / půl sedmou a čajovku třeba od jedný? Hm?
Do jedny? Tady u nas to teprve začina žit po pulnoci :D :mrgreen: